Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Nie znam tematu dokładnie bo ośki nie mam (choć kilka razy hamulce a ośce robiłem ale seria) jednak myślę że kwestja tylko dobrania wysokości tarczy jej średnicy odsadzenia zacisku. Z odpowiednim dystansem pod zacisk można zrobić cuda No tak, pewnie i pod zacisk oryginalny idzie wsadzić tarczę 300mm tylko że klocek będzie tarł tylko na zewnątrz, jaki to sens już nie wspominając o wyglądzie ?
  2. Ktoś kombinował z adaptacją jeszcze większych tarcz do ośki ?
  3. Nie miałeś dzwonić wczoraj ;-) ?
  4. a do jakiej felgi i z jakim ET potrzebujesz te dystanse ? Ja mam 15 mm ale otwór centrujący pod 66,6 niestety Jak tylko do przymiarki to przecież jeden pies ;-)
  5. hehehehe, dobre ;-)
  6. Sprzedawaj B8, co będzie stało ;-)
  7. Pomiędzy 17 a 19 nie będę pod telefonem jak cos.
  8. Caluśki laptop do rozebrania :/ Wpadaj kiedy chcesz, w tym jeszcze mam czasu więcej jak coś. Nawet idealnie by mi pasiło dzisiaj wieczorem albo jutro ale to już jak chcesz. jak to wygląda >? Tu masz fotki: http://audi.pacula.eu/audi-a4-b5-rozporka-a6-c5-nadkola-s4-oslona-silnika-i-skrzyni/
  9. Nie wiem jakiego masz swojego lapka i czy jest rewizja, czy trzeba całego lapka rozbierać na części. Teoretycznie w najgorszym przypadku zejdzie z dwie / trzy godziny. Podrzucisz dzisiaj to na jutro rano będziesz go miał.
  10. hej, spoko, nie ma problemu. Przed latem przypomnij koleżance ze ma u mnie czyszczenie gratis.
  11. przesadzasz jest różnica, ale do zniesienia, tak jak mówię, myślałem że będzie gorzej. w tej chwili najbardziej uciążliwe jest dla mnie to pływanie na nierównościach, tutaj z kolei nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to aż tak czuć. Radek u mnie też tak było, na 18" będę jeździł już 3 sezon, zapodaj sobię rozpórkę przednią dolną, u mnie o niebo lepiej, auto dużo lepiej wybiera koleiny i jest bardziej przewidywalne. i przy okazji też górną z A6. tak jest szefie a pomożesz mi zalozyc? Jest garaż z kanałem to można działać ;-)
  12. przesadzasz jest różnica, ale do zniesienia, tak jak mówię, myślałem że będzie gorzej. w tej chwili najbardziej uciążliwe jest dla mnie to pływanie na nierównościach, tutaj z kolei nie zdawałem sobie sprawy, że będzie to aż tak czuć. Radek u mnie też tak było, na 18" będę jeździł już 3 sezon, zapodaj sobię rozpórkę przednią dolną, u mnie o niebo lepiej, auto dużo lepiej wybiera koleiny i jest bardziej przewidywalne. i przy okazji też górną z A6.
  13. A co ja mam powiedziec jak przesiadlem sie teraz z 15" na 18". I to jeszcze w B5. Jest oczywiscie roznica w komforcie ale nie jakas bardzo duza, myslalem ze bedzie gorzej. Mientka pytka jestes Boski i tyle Najbardziej przeszkadza mi plywanie w koleinach z racji szerszej opony. Tutaj jest ogromna roznica w porownaniu do poprzednich kol/opon. nie pierdziel .......jest w cholerę różnicy ...zawias z b5 zupełnie inaczej pracyje w porównaniu do b6/7 ,a co dopiero b8 Przecież wahacze w B6/B7 róznią się tylko jednym w porównaniu do B5. Nawet zwrotnice przekładają z amorami do B5 i auto wtedy siada niżej. Na 8.5" 215 dobrze siedzi.
  14. a niby dlaczego? A niby dlatego że tak się dzieje i dlatego też zbieżność się od razu robi ;-) a niby dlaczego? Przy wielowahaczu to raczej się nie schowa A niby co mam u siebie ;-) ? Chowa się chowa.
  15. Jak go posadzisz to z przodu się koło kapkę schowa.
  16. Eee, no co Ty :-)
  17. Następnym razem dojrzejesz do szerszej felgi i wezszej opony :-) Będzie git :-)
  18. Mam w garażu komplet 288 jak coś. Dokładnie...ale terminy dluuuugie...Wysłane z VW Nie ma teraz takich długich terminów bo troszkę się rozbudowali.Radek, dojechales? Zapomnieliśmy jeszcze sprawdzić jedną rzecz z tyłu. Odezwij się na PW.
  19. Im więcej Nm tym auto żwawsze ;-)
  20. Tu już bez odbojów się nie pojeździ ;-)
  21. Jaki tu naciąg ? 215/40 jeżdżę na lato na takiej szerokości i lekko się naciąga dopiero. Masz tu 225/40 na 8.5J:
  22. Ale i tak mistrzem Paint`a jest KERCZI A ja myślałem że to jego pasja.
  23. Z jakiego programu takie wytyczne bierzesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.