Treść opublikowana przez OGr
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
Bez sensu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fanta, pamiętaj tylko ze cena opon 19 w stosunku do 18 jest dwa razy wieksza. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- Pablo masz już kalendarze ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie wiem czy dojadę, raczej wątpię bo o 20 to ja może wyjdę dzisiaj :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to musisz mieć dużego kota spoko wezme Ci na spota Panowie a teraz na poważnie... jest duża różnica w komforcie pomiędzy jazdą na 18 a 19?? Wąski, Kerczi, Fantomas, Pablo ??? Kerczi wiem, że Ty wymieniałeś cały zawias po sezonie.. Nie tyle chodzi o to czy to 18 czy 19 ale o profil opony. Na 35 i gwincie KW jest niezły kamień. ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- No właśnie przywieź przywieź brat przyjedzie A4 bo ma cały czas In1 u nas nikt nie ma moglem od OGra wziac jak jeszcze prosiaki mial Nawet Ci mówiłem abyś sobie przymierzył to się bałeś że od razu kupisz ;-) Zabrał koleś też do B6 w sumie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dwie kozy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe, tez kiedys mialem takie plany. To bardzo fajny temat. Oby tylko byl klient. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde telefon wie lepiej ode mnie co chce napisać. O oziego mi chodziło. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie możecie podesłać link do profilu koziego. Na telefonie nie moge znaleźć :/ Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka, wszystkim. Transit, niestety u mnie w A3 tak jak mówiłem jest zupełnie inna wtyczka :/ Musimy sie jakoś ustawić to Ci oddam ten Twój. PS: Ktoś tu siedział z ubezpieczeniach tylko nie pamiętam kto?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brawo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co za Dell i za ile? Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie róbcie ankiety bo i tak każdy będzie miał pretensje ;-) A czemu nie krokus ? za zimno ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jak będziecie sie gdzieś zgadywać to piszcie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiedy wpadasz ? w końcu muszę na żywo zobaczyć to Twoje cudo ;-)
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
O widzę kolego że przeszedłeś na bixy ;-) Jakim cudem przetwornicę masz na wierzchu ? Zmieniałeś na inną ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tą mi znajomy polecał: DVR FULL HD PRO w Morele.net
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Całkiem fajnie to Mio nagrywa. A z tańszych ktos cos próbował? Naciapane z sedesu ...
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
Dobrze modzisz:kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też szukam jakiejś kamerki. O tej piszecie ? MiVue 358 ( 442N41200030 ) w Morele.net A nie ma czegoś takiego aby było z wyprowadzoną kamerą na kablu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Postaram się być ale nie wiem o której. Do której będziecie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe, dobre Widze ze Gruszka tu guru od wielu spraw Naciapane z sedesu ...
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
za***iście siedzi ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bosek, wytrzymaj chwilę w jednym aucie ;-) za bardzo kobinujesz żonie coś kup.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, jeść nie woła ;-)