Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze że ogrów z nimi nie było ;-) ---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:55 ---------- Który też chodzi do Energym ? ---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- plan jest jak coś ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- superrr polecam duża różnica od starszej wersji HD powala za***isty, aż bym sobie porobił filmiki na rowerze ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czytałem dzisaij - musiał mieć niezłe problemy skoro to zrobił :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Śmigaj na Węgrzce ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to może o łańcuch chodziło ;-) mniejsza o to ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to nie w tm 3.0 był jakiś wadliwy element rozrządu który w aso stoi coś pod 10k ? Kolega w Allroadzie z taką samą mocą ma ten problem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bo to dziwny kraj hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecież tam jest zamykany dach to nie czaję czemu go nie zamknęli jak zaczęło padać ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówiłem kiedyś aby brać od razu 19-stki ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aż takim Hardcorem to nie jestem, gwint nie na nasze drogi według mnie. Panowie znalazłem coś..... tanim kosztem zmiana zderzaka ze zwykłego na s-line i to jeszcze jaki AUDI A4 B7 S4 S LINE DOKŁADKI ZDERZAKA VOTEX (2694288239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do tego listwy na drzwi i s-line jak sie patrzy AUDI A4 B7 S4 S LINE AVANT LISTWY NA DRZWI NOWE (2694285234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zastanawiam sie kto to kupuje ? odczycia bardzo zbliżone jak na 1BE tylko ciut sztywniej po prostu ;-) ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Zadzwoń do kolegi i powiedz że odemnie to znajdzie trochę czasu: Mobil-tech ;-) Przy okazji program może zrobić i inne modyfikacje ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pisałem Ci kiedyś abyś kupił gwint ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uchwyty dorobi Ci koleś przy opolskiej jak coś ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
Macie jakiegoś sprawdzonego dostawcę ? Widzę że na Allegro jest tego trochę.
-
[B5 AJM] OGrowóz
To na 5mm jeszcze się opiera ? Śruby zostają te same ? Kowi, będzie dobrze ;-) Cały zestaw będzie kupowany ;-) ---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- Tak tak, auto z francji ;-)
-
[B5 AJM] OGrowóz
zedrę zedrę spokojna Twoja głowa ;-) tylko 5mm będzie bez kołnierza nie ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
Turbo i kolektor siedzą, jutro wskakuje nowe sprzęgło ze sztywnym kołem i program. Tymczasem trochę pokręciłem i zszedłem wszędzie do poziomu 62,5cm ;-) Tutaj martwi mnie tylko odległość od sprężyn, bo w zasadzie jak zacznie pracować to pewnie się otrze o rant felgi :/ Dystans ? Tylko jaki ? Tutaj jak się zgrywa z linią nadwozia: Tylko teraz tak. Jak wleci dystans i tak mi się schowa koło to po rancie i błotniku :/ ---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ---------- Linki do większej ilości zdjęć jak zwykle w pierwszym poście ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jednak żyje ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakbym tylko takie miał problemy to byłoby lux hehe ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u nas w firmie w poniedziałek będą wystawiane dwie fabie 2 czy 3 letnie za 24k jakbyś chciał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki. Wczoraj go trochę obniżyłem. Tył poszedł na luzaku początkowo na 61,5 ale podniosłem go narazie na 62,5. Ale przód idzie jak krew z nosa. Ledwo zszedłem na 64,5 i miałem dość - była 2-ga w nocy :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie mam fajnych zdjęć ale coś tam się znajdzie: Tylko jedna tylna opona mi się rozpiździła i muszę kupić nowe. Miałęm tam 235/35 i miały być tylko na chwilę do czasu znalezienia węższej, ale niestety nic nie ma w 215/35. Jak była jedna para to kupiłem. Poza tym to fotki jak jeszcze nie było gwintu, tylko 1BE, więc koza jest niezła ;-) Może przez zimę coś znajdę ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na tej drugiej fotce to jeszcze na 1BE ;-) nadkola z esy, trochę szkoda ale coś tam zejdę w dół ;-) tymczasowo na tył nie mam opon dlatego póki co wsadziłem 17-stki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
19" 8,5" ET35, a 17" 8" ET nie pamiętam ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- taki lekki naciąg wyszedł z przodu:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie nic takiego się nie działo na 1BE ale miałem tam nówki amory, teraz na gwincie też nie powinno być jaj z oponą, ewentualnie przytrę rant felgi ;-) ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- chociaż jak się go teraz posadzi to koło powinno się jeszcze kapkę schować ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak czy inaczej za szerokie gumki wsadziłeś na przód ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wsadziłeś 19" na 1BA z oponami 235mm to raz że to dalej byłą koza, a dwa za miękko na takie szerokie gumy to Ci nadkola zżarło ;-) ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Panowie nie macie na sprzedaż dwóch opon letnich 215/35/19 ?