Treść opublikowana przez leewang
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Zmieniłem, tzn odjąłem z 28 na 24 i jest ok Dzięki jeszcze raz !
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Dzięki, spróbuję dziś
-
Jakie lejecie paliwo?
Ja do Ibizy ASZ, A4 b6 AVF i teraz B8 CAGA leje i lałem Verve i nigdy nie miałem jakichś problemów z silnikiem, wtryskami. Nawet jak robiłem program w AVF to na dzień dobry wyszło ponad 150KM na obciążeniowej hamowni także myślę że Verva daje radę
-
Trzeszcząca roleta Avant
Dzięki, ładna pogoda dziś to może się z tym pobawię.
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
No właśnie ja mam odwrócone działanie, a myślałem, że można jeszcze w jakiś sposób zakodować żeby działał jak przycisk od blokady tylnych szyb. Zawsze pamięta w jakiej był pozycji po odpaleniu Koledzy trudno to zakodować? VCDSem da się?
-
Trzeszcząca roleta Avant
Witam, Koledzy czy ktoś miał problem z trzeszczącą/skrzypiącą roletą w avancie? Na dziurach to najbardziej słychać. Próbowałem podkładać jakieś gumki ale nic nie pomaga. Może ktoś ma na to sposób? Pozdrawiam
-
Dziwny dźwięk podczas przyspieszania
ja przy każdej od drugiego biegu w tych obrotach 2100-2200
-
Dziwny dźwięk podczas przyspieszania
Mam to samo tylko w zakresie 2100-2200 obrotów i coś ewidentnie brzęczy jakby wpadało w rezonans (coś ala "Bzzzzzzz" ). Próbowałem ręką dotykać konsoli w różnych miejscach ale nic nie pomaga. Może ktoś coś znalazł ?
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Szukaj między 43 a 29, im większe ET tym więcej felga schowana. 51 nie będzie odpowiednie.
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Czyli te powinny byc dobre? http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-kola-audi-a4-a5-8t-245-40r18-i5043903936.html#thumb/1 Tak będą ok. ET29 i 8,5 cala tak jak u mnie.
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Koledzy jakie LEDy polecacie do oświetlenia tablicy rejestracyjnej w B8 Avant? Możecie podesłać jakąś aukcję?
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Idealnie spasowały Równo z obrysem nadkola i nic nie przyciera.
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Wlasnie tez mam juz prawie kupione z a5 sline 18tki z et 29. Takze mysle ze będą ok. Dzięki Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ok dzięki, wezmę Motul X-CLEAN 5W30.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Koledzy jaką oliwkę polecacie do 2.0TDI CAGA ? Dopiero co przyprowadziłem go z Niemiec więc teraz zalany Castrol.
-
Jaki zestaw do demontażu tapicerki polecacie?
Dzięki koledzy, kupie YATO
-
Jaki zestaw do demontażu tapicerki polecacie?
Hej, Chciałbym kupić sobie takie wyjmaki do demontażu tapicerki, czasami coś trzeba wyciągnąć i muszę męczyć się kartami plastikowymi Może ktoś coś polecić? Czy takie zestawy na allegro za 30zł będą ok? Czy lepiej kupić coś oryginalnego audi o ile jest coś takiego? Przykład: http://allegro.pl/zestaw-narzedzi-montaz-demontaz-radia-tapicerki-i5995519858.html Pozdrawiam
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
No to wyszło że u dołu mam na 28 kresce, odlać jeszcze oleju? Odlałem na razie ze 200ml. Tyle w serwisie audi zalali... Odlałem jeszcze trochę, teraz na mmi mam troszkę poniżej max a na bagnecie 26 kreska. Zostawię tak, myślę że będzie OK jakoś nie jestem za tym żeby oleju było ponad stan w aucie.
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Koledzy powiedzcie mi proszę, kupiłem bagnet T40178. Na jaką wartość mam ustawić ten stoper? 46 kreska? Bo jak wkładam cały to cały czas mam ponad max, nie wiem jakie ustawienie powinno byc na tym bagnecie dla silnika CAGA ?
-
Czy LED z A5 (4G0943021) podejdzie p&p do A4 B8?
Witam, Jak w temacie czy podświetlanie tablicy rejestracyjnej z A5 Ledowe podejdzie do B8 bez większego rezania? Po prostu wypnę stare i wepnę ledowe? Nr części 4G0943021 Pzodrawiam
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Koledzy u mnie był wymieniany olej 8tys km temu. Auto sprowadziłem tydzień temu z Niemiec. Na MMI pokazuje mi stan oleju cały czas na MAX. Dziś jak pojeździłem trochę w korkach to podczas jazdy sprawdziłem i pokazało mi komunikat żeby upuścić trochę oleju bo jest go za dużo. Jak przyjechałem pod dom, wyłączyłem silnik i po 2-3 minutach spradziłem stan oleju znowu jest na MAX, komunikat że poziom ok. Czy powinienem upuścić trochę oleju? Czy MAX może być. Mój silnik CAGA 2.0 TDI. Z góry dziękuję za pomoc.
-
Czy to jest fotochroamtyczne lusterko?
Ok dzięki koledzy, to jak dokupię lusterko fotochrom to i tak będę musiał jakieś kabelki dolutowywać żeby podpiąc się np do lampki w podsufitce? Czy tam już będą jakieś gotowe połączenia gdzie tylko wepnę kostkę i tyle?
-
Czy to jest fotochroamtyczne lusterko?
właśnie tak mi się wydawało, a po co te kable idą z niego?
-
Czy to jest fotochroamtyczne lusterko?
Witam, W kodach wyposażenia wycyztałem że powinienem mieć lusterko fotochromatyczne, lecz mam lusterko z tym plastikiem na dole który pozwala syzbko zmieniać kąt nachylenia lusterka. Czy moje lusterko to faktycznie fotochrom? Mam coś jak to: http://allegro.pl/lusterko-wsteczne-fotochrom-a4-b8-nr-8t0857511-i5860540148.html#thumb/1 Pozdrawiam
-
Niemiecki przegląd a rejestracja samochodu.
Witam, Zawsze jak sprowadzałem samochód z Niemiec robiłem przegląd na stacji, w obecnym aucie które sprowadziłem, mam przegląd niemiecki do 11.2017 roku. Czy w UK pokazując ten niemiecki przegląd zaakceptują mi go? Czy muszę zrobić jego tłumaczenie? Bo byłem na stacji diagnosycznej i facet powiedział że on nie musi robić żadnego przeglądu, idę tylko z tym przeglądem niemieckim do UK i wystarczy. Czy ktoś wie jak to wygląda? Pozdrawiam