Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Zmieniłem, tzn odjąłem z 28 na 24 i jest ok Dzięki jeszcze raz !
  2. Dzięki, spróbuję dziś
  3. Ja do Ibizy ASZ, A4 b6 AVF i teraz B8 CAGA leje i lałem Verve i nigdy nie miałem jakichś problemów z silnikiem, wtryskami. Nawet jak robiłem program w AVF to na dzień dobry wyszło ponad 150KM na obciążeniowej hamowni także myślę że Verva daje radę
  4. leewang odpowiedział(a) na leewang temat w Audi A4 B8
    Dzięki, ładna pogoda dziś to może się z tym pobawię.
  5. No właśnie ja mam odwrócone działanie, a myślałem, że można jeszcze w jakiś sposób zakodować żeby działał jak przycisk od blokady tylnych szyb. Zawsze pamięta w jakiej był pozycji po odpaleniu Koledzy trudno to zakodować? VCDSem da się?
  6. leewang opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Koledzy czy ktoś miał problem z trzeszczącą/skrzypiącą roletą w avancie? Na dziurach to najbardziej słychać. Próbowałem podkładać jakieś gumki ale nic nie pomaga. Może ktoś ma na to sposób? Pozdrawiam
  7. ja przy każdej od drugiego biegu w tych obrotach 2100-2200
  8. Mam to samo tylko w zakresie 2100-2200 obrotów i coś ewidentnie brzęczy jakby wpadało w rezonans (coś ala "Bzzzzzzz" ). Próbowałem ręką dotykać konsoli w różnych miejscach ale nic nie pomaga. Może ktoś coś znalazł ?
  9. Szukaj między 43 a 29, im większe ET tym więcej felga schowana. 51 nie będzie odpowiednie.
  10. Czyli te powinny byc dobre? http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-kola-audi-a4-a5-8t-245-40r18-i5043903936.html#thumb/1 Tak będą ok. ET29 i 8,5 cala tak jak u mnie.
  11. Koledzy jakie LEDy polecacie do oświetlenia tablicy rejestracyjnej w B8 Avant? Możecie podesłać jakąś aukcję?
  12. Idealnie spasowały Równo z obrysem nadkola i nic nie przyciera.
  13. Wlasnie tez mam juz prawie kupione z a5 sline 18tki z et 29. Takze mysle ze będą ok. Dzięki Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. Ok dzięki, wezmę Motul X-CLEAN 5W30.
  15. Koledzy jaką oliwkę polecacie do 2.0TDI CAGA ? Dopiero co przyprowadziłem go z Niemiec więc teraz zalany Castrol.
  16. Dzięki koledzy, kupie YATO
  17. Hej, Chciałbym kupić sobie takie wyjmaki do demontażu tapicerki, czasami coś trzeba wyciągnąć i muszę męczyć się kartami plastikowymi Może ktoś coś polecić? Czy takie zestawy na allegro za 30zł będą ok? Czy lepiej kupić coś oryginalnego audi o ile jest coś takiego? Przykład: http://allegro.pl/zestaw-narzedzi-montaz-demontaz-radia-tapicerki-i5995519858.html Pozdrawiam
  18. No to wyszło że u dołu mam na 28 kresce, odlać jeszcze oleju? Odlałem na razie ze 200ml. Tyle w serwisie audi zalali... Odlałem jeszcze trochę, teraz na mmi mam troszkę poniżej max a na bagnecie 26 kreska. Zostawię tak, myślę że będzie OK jakoś nie jestem za tym żeby oleju było ponad stan w aucie.
  19. Koledzy powiedzcie mi proszę, kupiłem bagnet T40178. Na jaką wartość mam ustawić ten stoper? 46 kreska? Bo jak wkładam cały to cały czas mam ponad max, nie wiem jakie ustawienie powinno byc na tym bagnecie dla silnika CAGA ?
  20. Witam, Jak w temacie czy podświetlanie tablicy rejestracyjnej z A5 Ledowe podejdzie do B8 bez większego rezania? Po prostu wypnę stare i wepnę ledowe? Nr części 4G0943021 Pzodrawiam
  21. Koledzy u mnie był wymieniany olej 8tys km temu. Auto sprowadziłem tydzień temu z Niemiec. Na MMI pokazuje mi stan oleju cały czas na MAX. Dziś jak pojeździłem trochę w korkach to podczas jazdy sprawdziłem i pokazało mi komunikat żeby upuścić trochę oleju bo jest go za dużo. Jak przyjechałem pod dom, wyłączyłem silnik i po 2-3 minutach spradziłem stan oleju znowu jest na MAX, komunikat że poziom ok. Czy powinienem upuścić trochę oleju? Czy MAX może być. Mój silnik CAGA 2.0 TDI. Z góry dziękuję za pomoc.
  22. Ok dzięki koledzy, to jak dokupię lusterko fotochrom to i tak będę musiał jakieś kabelki dolutowywać żeby podpiąc się np do lampki w podsufitce? Czy tam już będą jakieś gotowe połączenia gdzie tylko wepnę kostkę i tyle?
  23. właśnie tak mi się wydawało, a po co te kable idą z niego?
  24. Witam, W kodach wyposażenia wycyztałem że powinienem mieć lusterko fotochromatyczne, lecz mam lusterko z tym plastikiem na dole który pozwala syzbko zmieniać kąt nachylenia lusterka. Czy moje lusterko to faktycznie fotochrom? Mam coś jak to: http://allegro.pl/lusterko-wsteczne-fotochrom-a4-b8-nr-8t0857511-i5860540148.html#thumb/1 Pozdrawiam
  25. Witam, Zawsze jak sprowadzałem samochód z Niemiec robiłem przegląd na stacji, w obecnym aucie które sprowadziłem, mam przegląd niemiecki do 11.2017 roku. Czy w UK pokazując ten niemiecki przegląd zaakceptują mi go? Czy muszę zrobić jego tłumaczenie? Bo byłem na stacji diagnosycznej i facet powiedział że on nie musi robić żadnego przeglądu, idę tylko z tym przeglądem niemieckim do UK i wystarczy. Czy ktoś wie jak to wygląda? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.