Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Bo znalazłem dobrą ofertę z felgami 17" 7,5J opony pirelli pzero rosso 235/45 7mm bieznika za 1600zł i chcialbym juz nie zmieniac tych opon.
  2. Możesz powiedzieć dlaczego ?
  3. Ja mam pytanie co do rozmiaru opony, na felgi 17", 7,5J lepiej założyć opony 235/45 czy 225/45 ? Pozdrawiam
  4. malik dzięki wypróbuję tylko niby to skrzypi u gory drzwi ale to może przenosi od zamka.
  5. Może ktoś polecić dobrego lakiernika który pomaluje dokładki w kolor z okolic Krakowa?
  6. Czyli do B6 będą pasowały takie felgi z takimi oponami? http://www.allegro.pl/item629450590_felgi_audi_17_a4_a6_s_line_dunlop_9090.html Bo na razie założyłbym je bez dystansów, czy nie będzie nic obcierało? I jak myślicie, czy opony 235 na feldze 7,5 będą robiły tą ochoronę z boku na felgi? Chodzi mi o zabezpieczenie przed obcieraniem o krawężniki itp.
  7. Możesz napisać jakie światło dają te philipsy xtreme? Czy białe, czy niebieskawe?
  8. To jakie dystanse poleciłbyś? Jakiej firmy i jaki rozmiar? Może uda mi się kupić ten wzór felg który sobie upatrzyłem z ET 56 wtedy byłoby po sprawie.
  9. leewang odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    Troszke czytałem opinii na temat tej blokady. Widac ze ludki ja chwalą-pod warunkiem ze jest prawidłowo zainstalowana... Miałem taką zamontowaną w Vectrze i to było bardzo dobre rozwiązanie, nie wystarczyło przycisnąć jednego guziczka tylko trzeba było zamknąć obwód przez dotknięcie palcami w dwóch miejscach samochodu. udało Ci się zajść z okolic Krakowa ? Tak, napiszę Ci na PW czy ten koleś da radę zrobić też coś takiego w AUDI bo wiem że się tym zajmuje ale zgubiłem do niego telefon. Poszukam i dam Ci znać.
  10. leewang odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    Troszke czytałem opinii na temat tej blokady. Widac ze ludki ja chwalą-pod warunkiem ze jest prawidłowo zainstalowana... Miałem taką zamontowaną w Vectrze i to było bardzo dobre rozwiązanie, nie wystarczyło przycisnąć jednego guziczka tylko trzeba było zamknąć obwód przez dotknięcie palcami w dwóch miejscach samochodu.
  11. leewang odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    simon__75 do Ciebie mam 370km także niestety muszę szukać namiarów na kogoś z okolicy.
  12. leewang odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    Właśnie ja też do Wa-wy mam kawałek a może ktoś z okolic Krakowa umie coś takiego zrobić?
  13. Koledzy a felga 17", szerokość 7,5", ET 45 i opony 235/45(lub 225/45) będą pasowały do B6 Avanta ? czy trzeba jakieś dystanse zakładać?
  14. leewang odpowiedział(a) na soeren temat w Audi A4 B6/B7
    Również myślę nad jakimś odcięciem w mojej B6. Może ktoś ma namiary na dobrego fachowca w tym temacie z okolic Krakowa? Piszcie na PW.
  15. Ponawiam pytanie, bo jeżeli dostanę odpowiedź to od razu zamawiam w/w żaróweczki. :-)[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 15:36_________________________________________________Ponawiam pytanie. Ponawiam pytanie tylko chciałbym założyć do reflektorów soczewkowych H7 Philips Nigh Vision, czy nie będzie problemów z nimi?
  16. Flyer przesłałbyś fotkę? ile chcesz za taką listwę? Będzie pasowała do Avanta B6 2002 ?
  17. pawelc to moze przeskanuj ten dodatek i wrzuć go na forum
  18. Możesz powiedzieć gdzie kupujesz/kupiłeś listwę? Bo myślę jutro podzwonić po serwisach Audi w Krakowie i popytać o ceny.
  19. Odkopię troszkę temat, czy ktoś mógłby napisać jak zdemontować tą listwę? bo ona niby wchodzi trochę pod ten plastik i jakbym chciał ją wyciągnąć jakoś do góry to się nie da. Nie chcę nic urwać dlatego proszę Was o wytłumaczenie jak ją zdemontować
  20. Ostatnio widziałem jak przy policjantach koleś musiał całą lampę rozkręcać i tłumaczyć się z takich właśnie HIDów dlatego wystarczą mi zwykłe Philipsy Night Vision, czy coś w ten deseń
  21. No właśnie poczytałem o tych HIDach i dam sobie spokój, widziałem pare razy w akcji takie wynalazki to nic tylko po oczach raziło, jak mieć to xenon a nie jakieś chińskie podróbki
  22. Dlatego wolę narazie pojeździć na 17"
  23. Jeszcze sie zastanowie ale ta przesiadka z 15tek na 18tki moze byc bardzo szokujaca :>
  24. Nie zdąrzyłem zrobić jeszcze fotek środka, ale jest w kolorze czerni. Z oznaczeń to raczej zdejmę napis 1.9TDI, a A4 zostawię. Co do felg to będę zakładał 17tki bo jednak boje się o komfort jazdy na 18tkach biorąc pod uwagę stan naszych dróg , zdecyduję się chyba na ten drugi wzór ori audi. Chyba że macie jeszcze ciekawsze propozycje 17tek ? Właśnie chciałem się zapytać jak to jest z tymi HIDami ? Mają homologację, czy policja może się do tego przyczepić?
  25. Myślałem nad tymi wzorami: 1. http://tiny.pl/zvkc 2. http://tiny.pl/zvkd :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.