Treść opublikowana przez pawelwor
-
[B5 AFN] Podczas wyprzedzania nagle zgasł
Czy ten przekaźnik to taki duży czarny znajdujacy się pod kierownicą? Dzisiaj byłem u elektryka, poprawił w dwóch czarnych dużych luty i przy okazji kabelek idący do tego zaworka. Oby to było to
-
[B5 AFN] Podczas wyprzedzania nagle zgasł
Dzisiaj miałem niemiłą (drugi raz już) niespodziankę. Wyprzedzając na 4-tym biegu (obroty były w okolicach 3500obr/min) nagle zgasł z głośnym stuknięciem (nie pamiętam co było pierwsze). Po zatrzymaniu chcąc odpalić musiałem parę sekund kręcić zanim zaskoczył... Co może być przyczyną, gdzie szukać? VAGa nie mam... Było parę tematów podobnych, ale tam w ogóle im nei odpalały...
-
[B5 AFN] Czy tak powinno być z rurką biegnącą do chłodnicy klimatyzacji ?
Jaki niski zawias? Po zaśnieżonym lesie zachciało mi się jeździć i testować co potrafi no i zawisłem na dołku którego nie było widać... Zderzak już posklejany, bo nie wytrzymał jak z dołka wyjeżdzałem :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czy tak powinno być z rurką biegnącą do chłodnicy klimatyzacji ?
Jak sądzę to stanowczo nie :gwizdanie: Czy ktoś może zerknąć w etke i podać jej numerek, jeśli da się ją wymienić?
-
[B5 AFN] Stopery / spinki dywaników
Mam takie bardzo przydatne stopery w dywaniku, jednak nie mam zapinek, czy co tam powinno być i dywanik lata jak chce... Byłem w InterCarsie, dali mi katalog, jednak nie wiedziałem co wybrać... Czy ktoś mógłby pokazać jak one wyglądają lub numerek tej części? Chodzi mi o takie dopasowane do tego, a nie żeby wystawały centymetr w górę.
-
[B5 AFN] Czy ten plastik wygłuszający jest taki sam w I lifcie i II lifcie ?
Dzięki, o to chodziło
-
[B5 AFN] Czy ten plastik wygłuszający jest taki sam w I lifcie i II lifcie ?
http://www.motoallegro.pl/item554770064_wygluszenie_plastik_przy_nadkolu_pp_audi_a4_b5.html W etce nie podali numeru tej czesci...
-
[ALL B5] Problem z malowanie progów
Te gumowe maja zazwyczaj jedną srubkę, którą widać po otwarciu drzwi w samym rogu blisko dolnego zawiasu. Jak ją odkręcisz to listwa powinna się dac zsunąc (używając trochę siły) w lewo lub prawo
-
[B5 AFN] Numerek rury dochodzacej do turbo od intercoolera
Rozumiem, że to jest numerek 5, bo na obrazku to zupełnie inaczej wygląda...
-
[B5 AFN] Numerek rury dochodzacej do turbo od intercoolera
Dokladniej chodzi mi o ta co laczy sie do pasa przedniego i chyba do samego turbo, na dole przy klaksonie. Jest w ksztalcie S. Pilnie potrzebuje, bo urywając zderzak w lesie chyba zahaczyłem też tą rurą....
-
[ALL B5] Problem z malowanie progów
Podczepie się... Co do tych gumowych listew na drzwiach... czy jeśli chciałbym je pomalować, ale są "trochę" popękane, to to będzie widać? Czy łatwo jest wymienić je na nowe i jakie maja numerki (komplet lewa i prawa strona), bo na allegro nie mogę znaleźć żadnych... Dziękuję
-
[B5 AFN] Jakość allegrowych, tylnych lamp avanta po lifcie
Czy ktoś kupował i może mi napisać, czy takie lampy w granicach 140-170 zł/szt. są dobre jakościowo? Np: http://www.motoallegro.pl/item532651950_lampa_tylna_audi_a4_99_01_komi_nowa.html (170zł) http://www.motoallegro.pl/item541773445_lampa_tyl_nowa_audi_a4_kombi_99_01_pasuje_96_w_wa.html (145zł) http://www.motoallegro.pl/item552549779_audi_a4_a_4_lampa_tylna_tyl_combi_kombi_99_01_nowa.html (165zł)
-
[B5 AFN] Co lepiej świeci H7 na soczewce czy te stare, lustrzane lampy ?
Pytanko, czy soczewki dzielone S4 zrobiło valeo czy hella?
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
Ja bym do końca nie wierzył GePeSom, zmieszył mi parę miesięcy temu prędkość 261 km/h... U mnie jakoś cieniutko, po zakupie na trasie osiągałem 200 licznikowe, ale przy wymianie rozrządu koleś powiedział że dawki są źle ustawione i zmienił na takie jak powinno być wg. czegoś tam i pozniej ledwo na a1 osiągnąłem 190...
-
[B5 AFN] Turbo AWX+chips (110KM na 151KM)
Dziękuję Od ojca właśnie się dowiedziałem, że turbinę od AFN fachowcy mogą ustawić tak, że będzie ona pompować ciśnienie nawet większe niż AWX, poprzez jakieś przestawienie łopatek i dla nich to nie jest problem, bo siedząw tym naprawdę długo, a regenerowaną z taką modyfikacją można mieć u nich już za ok. 1000 zł (dając swoją w zamian zwracają 300-400 zł). To prawda, czy kit? Ci specjaliści wystawiają turbiny m.in. na allegro z 12 miesięczną gwarancją, np.: http://moto.allegro.pl/item543248924_turbosprezarka_toyota.html Jest tu też numer, pod którym można te informacje usłyszeć na własne uszy
-
[B5 AFN] Turbo AWX+chips (110KM na 151KM)
Dzięki Czy podając te numerki w ASO będą wiedzieć o co chodzi, czy to nie są części oryginalne i trzeba pytać w sklepach zajmujących się tuningiem? Te przejściówki są gotowe do kupienia? Dużo pytań, ale boję się wydać kupę kasy w coś co może nie działać, albo tego mogę nie dostać w sklepie lub aso...
-
[B5 AFN] Turbo AWX+chips (110KM na 151KM)
Pytanko... Dzwoniłem do jakiegoś gościa co się prawie całe życie zajmuje tylko turbinami i powiedziałem, że chciałbym turbine od AWX'a, a ten powiedział mi że nie wystarczy wymienić samej turbiny i trzeba razem z nią cały osprzęt (kolektor i inne pierdółki). Miał rację? Czy tylko wymieniam samą turbinę, a reszta (przewody itd) zostaje z tej starej?
-
[ALL B5] Co to za zderzak?
To jest od s4, a ten plastyk wystawał (chyba) tylko w avantach, a ten jak sądzę jest od sedana.
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Nie wiem, chyba. Dzisiaj przy myciu zauwazyłem...
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Trzebaby się zastanowić nad trwalszą powłoką chromowaną - u mnie juz w dwóch miejscach są odpryski...
-
[B5 ADR] Proszę o fotkę kierunkowskazu clear razem z lampą Valeo
http://www.motoallegro.pl/item528166107_reflektor_migacz_nowy_audi_a4_xenon_wzor_s4_w_wa.html tutaj masz kierunki i lampy a jeśli chcesz to wpisz w allegro "kierunkowskazy s4" i powinno wyrzucić parę pozycji
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Kurde, a ja myślałem kiedyś po kupnie, że poprzedniemu właścicielowi nie chciało się żarówki po prostu włożyć, więc ja to zrobiłem...
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Uspokoiłeś mnie Nawet i dobrze, że takie ślady były bo miałem powód wkońcu żeby do lakiernika oddać samochód, żeby przy okazji zapolerował mi ryski na karoserii :> Jednak, takie coś po emblematach to tylko lakierować (50zł), samo polerowanie nic nie daje... Powinieneś pomyśleć nad produkcją również innych marek, biznes by się na pewno opłacił [br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 17:40_________________________________________________Na avancie:
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
Żaden klej nie zostaje ale bardziej wygląda to jak mikrowżer w lakierze... i tak jak pisałem wcześniej: nie u wszystkich. Myslę, że jest to zależne od wieku powłoki na samochodzie i kontaktu z klejem pianki na której przylepiony znaczek. Pewnie do zapolerowania ale ja tego nie robiłem bo albo trzeba wiedzieć albo z bardzo bliska oglądac aby to dostrzec... Dzisiaj zdjąłem znaczek, żeby założyć ten świecący i u mnie były te wżery, ale po naklejeniu byłyby widoczne (świecący jest mniejszy od oryginalnego), udałem się do lakiernika, próbował wypolerować to ale g**no to dało, będzie trzeba położyć warstewkę lakieru... Druga sprawa to w avancie klapa jest trochę wypukła i martwi mnie czy ten znaczek jest na tyle elastyczny i ma wytrzymały klej, żeby się nie odkleił po jakimś czasie... Dla ciekawych tak to mniej więcej wygląda, w rzeczywistości u mnie już z paru metrów się rzuca w oczy...
-
[B5 ADR] Czuć spaliny we wnętrzu
bardzo proste, ja bez instrukcji doszedłem jak to się robi (uszkadzając jeden zaczep :gwizdanie: ) http://www.wixfiltron.com.pl/filtron/katalog/instrukcje/1004k.pdf