Treść opublikowana przez pawelwor
-
[ALL B5] Zablokowany przycisk tylnej rolety bagażnika
Czy jest jakiś zestaw naprawczy tego elementu (obudowa i cały mechanizm w środku), czy tylko wymiana całej rolety??
-
[B5 AFN] Brak mocy
U ciebie może być n75 do wymiany lub "regenerecji"
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Czy mody przewyższyły wartość samochodu?
-
[B5 AFN] Brak mocy
Jeśli bedzie coś niepodpięte/źle podpięte to po co logi? Wystarczy błędy odczytać :gwizdanie:
-
[ALL] Smród nie do pokonania
U mnie strasznie wali sama dmuchawa i idzie to w nawiewy... Wąchałeś ją jak zdemontowałeś?[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 00:40_________________________________________________ Nie mogę znaleźć... Można prosić zdjęcie? :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Nie mam możliwości narazie zrobienia dynamicznych. Proszę więc o analizę statycznych. Coś mi postukuje, dziwnie chodzi, kąt się przestawia co chwilę (raz jest taki jak powinien, a raz mniejszy). Nie podoba mi się grupa 13, ale nie wiem do czego ona i co jest przyczyną.... Statyczne: 000 001 003 004 007 013 013 - logowane pare minut po pierwszym 018 023 Bassic Setting 000 003 004 011 Co jakiś czas pojawia mi się taki błąd: 1 Fault Found: 17916 - Idle Control Sys: Upper Regulation Limit Reached P1508 - 35-00 - -
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku sam się przestawia
Oby to nie było to...... ;( Chwile temu skończyłem zabawe przy nastawiniku i pompie. Co się ustawiło dawke na ~3.6 to sie przestawial po dokreceniu i przegazowaniu na 4.2 i skacze (klima i reszta wyłączona). Kąt ustawiony na ~50 a i tak żeby odpalił to dwóch zakręceń rozrusznikiem potrzebuje...
-
[B5 1Z] Dymienie
Mam sprawny wahlera Gdyby ic nie wyrabial to miałbyś strasznego muła
-
[ALL B5] Podłokietnik kierowcy nie trzyma pozycji
tam jest jeden ząbek wystający który się łamie. Nie tylko u was to jest ;-) Podobno można to jakoś zespawać, tyleże to jest aluminium.
-
[B5 1Z] Dymienie
U mnie nawet jak przegonie swoją a4 to wskazówka nawet nie ruszy sie na 90, zawsze troszeczke przed. Chyba że 1z mają inaczej
-
[B6 AVF] Niepokojący odgłos przy ruszaniu
silnik ma zalanego moto doktora i poki sie nie rozgrzeje to trze
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku sam się przestawia
Nikt nie wie czemu mi się przestawia? Ten błąd o niczym nei świadczy???
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku sam się przestawia
zero kopcenia, ale cieżko pali, no ale kąt wtrysku mam strasznie przestawiony..[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 08:50_________________________________________________Taki błąd dzisiaj odczytałem: 00550 - Start of Injection Regulation 17-00 - Control Difference Ma to coś wspólnego z tym przestawieniem?
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku sam się przestawia
jakby nastawnik padl to jakie sa objawy?
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku sam się przestawia
Dzisiaj sprawdzał mechanik rozrząd i powiedział, że wszystkie koła i śruby są wporządku, nie mają luzów. Nie wykręcał ich. Stwierdził jedynie, że pasek rozrządu nie ma już żadnych napisów (przejechane ok 10 000 km). Co to w takim razie może być??? Pomóżcie!
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku sam się przestawia
Nie straszcie mnie Spróbuję to sprawdzić...
-
[B5 AFN] Wyciek paliwa
Sprawdź czy dobrze masz dokręconą tą złotą (żółtą?) nakrętkę, do której idzie z wtrysku przewód przelewowy i z drugiej strony do filtra paliwa. Może jeszcze uszczelka pod nastawnikiem lub w filtrze paliwa.
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku sam się przestawia
W ostatnim czasie ustawiałem kąt wtrysku. Dzisiaj sprawdziłem z ciekawości i szok. Jak był ustawiony na 49-51, to dzisiaj skakał w okolicach 17 To samo z dawką paliwa była ustawiona na 4mg, a teraz 5,6-5,8. Śruby są na pewno dobrze dokręcone, przewody ciśnieniowe nie naciskają na pompę. Ostatnio miałem problemy przez v-power shella i teraz zalałem zwykłego z orlenu. Czy to może być przez to????? Czy problem tkwi w czymś innym??
-
[B5 1Z] Pisk spod maski
Jeśli to napinacz albo rolka alternatora ci ścina pasek to wypadałoby wymienić. U mnie ojciec nie wymienił rolki alternatora i ta w jakiś sposób uszkodziła napinacz i co za tym idzie pasek...
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
Może to wyda się dziwne, ale od wymiany wtryskiwaczy jeździłem na V-power diesel glt i auto mialo jakiegoś muła, wczoraj zalany jakiś zwykły diesel i nie dość, że jakieś stuki ucichły to jeszcze lepiej się zbiera Aż nie chce mi się wierzyć, że to od takiego paliwa mogły być problemy, ale dopiero jeden dzień i to mógł być przypadek...
-
[B5 1Z] Pisk spod maski
Sprawdź lepiej czy nie masz za bardzo zużytego paska, bo może pęknąć. U mnie kiedy się zaczęły piski, pasek był już prawie przetarty (napinacz go tak wytarł)
-
[ALL] Dywaniki welurowe - orginał, a zamienniki
Zróbcie listę kto by chciał i zamówcie "hurtem", tak jak to było jakiś czas temu z concertemII
-
[ALL B5] Śmierdząca dmuchawa
ops walnąłem gdzie tylko sie dało :gwizdanie: No cóż... najwyżej kolejne 200-300 zł pódzie się je**** w ten samochód
-
[ALL B5] Śmierdząca dmuchawa
Dzięki, ale się zaparłem i doszedłem sam do tego wkońcu. Rozebrałem dmuchawę jak tylko się dało i wymyłem (prawie) dokładnie. Postanowiłem też psiknąc trochę smaru w silnik, bo rdzewka była i brud (jak się załączała dmuchawa, to dosyć ciężko ruszała). No i teraz nie ma tego smrodku(a przynajmniej tak go nie czuć), bo czuć za to trochę ten smar
-
[ALL B5] Śmierdząca dmuchawa
3 razy odgrzybialem, raz pianka, pozniej bomba, i wczoraj ten preparat. Pianke i preparat walilem bezposrednio na parownik, czyli musialem tez wyjac dmuchawe. Stad tez wiem ze to z samej dmuchawy zalatuje... Poszukam tego tematu czyszczenia dmuchawy Karbonek, możesz mnie nakierować na ten temat, bo coś nie idzie mi dzisiaj szukanie