Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwor

  1. U mnie poprzedni właściciel wspawał drugą bez wymiany oryginalnej i takie rozwiązanie nie jest dobre, bo za jakiś czas będziesz musiał wymienić dwie plecionki
  2. Przez nadmiernie przyśpieszony mam rozumieć jaką wartość wskazywaną przez vaga? Jakaś "granica bezpieczeństwa" jest?
  3. pawelwor odpowiedział(a) na pawelwor temat w 1.9TDI
    jarek1807, znasz kogoś kto taką próbę olejową może zrobić? Świdnik lub Lublin, okolice??
  4. pawelwor opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Parę dni temu dolałem olej do silnika, wczoraj robiłem logi dynamiczne, dzisiaj sprawdzam i juz brakowało kilku milimetrów na miarce Zajrzałem pod silnik i przy śrubie do spustu oleju było trochę mokre, sprawdziłem, była dokręcona. Wymieniona była ok 13 000 km temu. Dla pewności odkręciłem gumową rurę intercooler -> pas przedni (kolanko), a po wyjęciu ciurkiem wylał się olej. Czy w tym miejscu może się od tak zebrać olej, czy turbo mi tyle zaczęło chlać? Zastanawiam się też nad pierścieniami czy nie puszczają. Zmierzone ciśnienie na cylindrach po 15 MPa (dziwne ciśnienie i każdy cylinder takie samo...) - innego warsztatu, który mi w dieslu sprawdzi ciśnienie i próbę olejową nie mogę znaleźć, więc nie mogę potwierdzić Jeśli ktoś zna kogoś, co to robi lublin, okolice lublina lub grudziądz - proszę o kontakt Logi poza przepływomierzem i kątem wtrysku są ok (na moje oko ) LOGI Poradzcie coś, bo już nie wiem za co się zabrać... A koszta duże...
  5. Nie pamiętam jak u mnie z tym było, czy można było ustawić kąt czy nie... Przez zatarcie miałem na myśli taki wałek (czy jak to nazwać), którym steruje n108. Ale to już pomparz lepiej niech sprawdzi, sam nic nie zdziałasz...
  6. Bo to nie stukają popychacze tylko właśnie ten zaworek. Właśnie go sprawdziłeś robiąc logi grup 004. Jeśli zaworek zatarł się w korpusie to niestety wymiana pompy wtryskowej... Zaworek znajduje sie z tyłu pompy na samym dole pod rurkami ciśnieniowymi, które idą do wtryskiwaczy. Idzie do niego przewód, więc powinieneś go rozpoznać
  7. jaras231 występują u Ciebie jakieś metaliczne stuki? Wygląda na to, że padł Ci zawór N108 kąta początku wtrysku (zaworek w dolnej części pompy wtryskowej).
  8. Do zapoznania: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=8905
  9. Śnieżynkę widać na panelu, jednak się nie załącza ani wentylator, ani kompresor. Po podłączeniu pokazało 00792 - A/C Pressure Switch (F129) 31-00 - Open or Short to Ground Po wykasowaniu wentylator załącza się na ok. 20 sekund i ponownie się wyłącza, a błąd jak był tak jest (i tak w kółko). Czy to oznaka, że padł czujnik przy chłodnicy klimatyzacji? Czy ten czujnik naprawdę kosztuje ponad 300 zł, jak podaje gajos.com.pl?
  10. Wiem, że kąt do poprawy, ale mnie zastanawia pozycja 9 (fuel temp). Dlaczego taka wysoka? Parę minut później już było 209, czyli rosło, tdi timming ma skalę do 210... Trzyma temp płynu chłodzącego w okolicach 88,5 st. cel. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96977163a3b3f58e.html
  11. Oczywiście, że widzę różnicę, pokazałem tylko jaki dźwięk z diesla może być, co z tego ze 3.0
  12. Co za różnica jeden czy dwa, kopciuch to kopciuch
  13. Zdziwiłbyś się Milltek A5 3.0 TDI
  14. Jeśli zagłówek jest budową podobny bo tego z B5 to mogł plastyk pęknąć. Tak przynajmniej jest u mnie i taki sam objaw z tym trzeszczeniem.
  15. OK to pomijając ciśnienie, co może powodować takie dziwne zachowanie silnika, tj. raz chodzi ładnie, a raz... powiedzmy NIE...
  16. Próby olejowej się nie podjął, nie zrozumiałem go dlaczego... W zimie odpalał nienajgorzej, no póki w największe mrozy rozrusznik nie dawał rady i sam się kręcił.. A nie ok 30 MPa ?
  17. Takie cyrki przez turbinę ?
  18. Byłem dzisiaj na sprawdzeniu ciśnienia na garach. Pomiary na każdym z cylindrów po 15 MPa, ale z tego co wiem, to przy takim ciśnieniu nie powinien nawet odpalić Mechanik się zarzekał, że urządzenie jest nowe i sprawne ( :?: :!: ). Takie ciśnienie w ogóle możliwe??? W dieslu??? A pojechałem, bo z silnikiem jakieś cyrki mi się dzieją... Raz chodzi kulturalnie, ładnie przyśpiesza, a raz jak stary diesel, ciężko przyśpiesza, grubo chodzi, głośno itd, że aż mam ochote go rozbić na najbliższym drzewie... Logi nie raz robiłem i wychodziły w normie...
  19. Za mocno też nie można, bo jeszcze szybciej popęka guma...
  20. Kolega chris.lkr przesłał mi fotki i już wszystko się wyjaśniło, dziękuję
  21. W środku nie ma gwintu Nie sugerujcie się numerem na opakowaniu, bo to nie jest to
  22. Miały być klipy, na których siedzi tapicerka drzwi, ale przyszło coś takiego, a że miałem trochę więcej gratów z ASO, to to mi jakoś umknęło... Próbowałem znaleźć po obrazku do czego to może być, ale coś nie bardzo mi to idzie... Numerem na opakowaniu się nie sugerujcie, możliwe, że to nawet nie od B5... Może ktoś poznaje to? Jak będę wiedział do czego to służy to pójdę się wykłócić o wymianę ZDJĘCIE
  23. przy EGR owszem, ale przy turbo w AFN/AVG? nie spotkałem się jeszcze Podałem wg. Etki. U mnie przy turbo nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.