Treść opublikowana przez pawelwor
-
[B5 AFN] Problem z rozruchem na ciepłym i zimnym (audio)
Kolejny problem Po wymianie pompy silnik dziwnie odpala, czy na zimnym czy na ciepłym, nie będę tego opisywał, bo to nagrałem. Byłem z tym u pana co mi wymieniał pompę, ale nie wie dlaczego tak się dzieje Pomóżcie, żebym mógł do niego pojechać i powiedzieć co ma zrobić... LINK DO PLIKU AUDIO
-
[B5 AFN] Proszę o analizę - brak mocy w pełnym zakresie obrotów
-Przepływomierz próbowałem już przeczyścić... trzeba kupic nowy najwyrazniej... -Puszka od kata jest, ale czy coś w środku to nie wiem. -Wtryskiwacze przed założeniem były sprawdzane w ten sposób, że podłączył je do czegoś tam, co powodowało wtrysk paliwa pod ciśnieniem i widać było jak daje ładną mgiełkę.. -003 BS nie robiłem, bo mam zaślepiony EGR i nic by nie dało. Sprawdzę jeszcze czy sztanga na oko chodzi te 2-3cm. Wychodzi na to że wszystko po kolei zaczyna sie sypać...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę - brak mocy w pełnym zakresie obrotów
A tłumacząc na zrozumiały język to jak te korekcje na wtryskach ustawić? Turbo rozumiem, że pada powoli? Grupa 008 za co odpowiada?
-
[B5 AFN] Brak mocy w pełnym zakresie obrotów
Wymienione wtryskiwacze (używane, sprawdzone), dzisiaj wymieniłem pompę paliwa (używana, sprawdzona) i dalej brak mocy... Zero błędów. Dlaczego nadal taki muł? Godzinę temu robiąc logi wyszło, że do 100km/h rozpędza się w prawie 20 s.... Już nie wspominam, że wyprzedzanie to udręka... Logi w dziale diognostyka TUTAJ
-
[B5 AFN] Proszę o analizę - brak mocy w pełnym zakresie obrotów
Wymienione wtryskiwacze (używane, sprawdzone), dzisiaj wymeiniona pompa paliwa (używana, sprawdzona) i dalej brak mocy... Zero błędów. Poradźcie coś. I o co chodzi w grupie 013 ?? Czemu takie dziwne wartości? Statyczne: 000 S 001 S 003 S 004 S 007 S 013 S 023 S Bassic S: 000 BS 004 BS 011 BS Dynamiczne: 000 D 001 D 003 D 004 D 008 D 010 D 011 D
-
[B5 AFN] Czyszczenie silnika
jak to sie ma do elektryki (przewody, wtyki) ??
-
[B5 AFN] Szmata utknęła w dolotocie
Wyciągnąć szmatę i założyć rurę :gwizdanie: Powinna sie zatrzymać na intercoolerze
-
[B5 AFN] Ustawienie drzwi (zawiasy)
No coś namieszałem, bo szumi mi juz przy 90, ale nie chce mi sie narazie tego już ruszać..... Może znajdę kogoś kto to potrafi porządnie zrobić
-
[B5 AFN] Przydymiony wtrysk sterujący+cykanie podczas przyśpieszania
Może złota/brązowa podkłada się uszkodziła jakoś? trzebaby wykręcić wtrysk... Jeśli to takie metaliczne cykanie to sprawdź grupy statyczne 004 i 004BS, bo może to będzie zawór regulacji początku wtrysku.
-
[B5 AFN] Ustawienie drzwi (zawiasy)
Myślałem o tej śrubie co piszesz, ale byłby problem, bo błotnik ją zasłania... Chyba naprawdę zostanie tylko wymiana zawiasów... Jeszcze pytanko, czy tą czarną ramę powinno się ustawiać przy zamkniętym oknie, czy otwartym? Otóż robiąc przy otwartym drzwi zamykały się lekko, jednak jak tylko zamknąłem szybę to był problem z zamknięciem Przez to kilka godzin straciłem na ustawianiu w miarę całych drzwi. A żeby nie obcierało mi o uszczelkę to boczek zamontowałem trochę wyżej, chociaż pewnie wkońcu sam opadnie po pewnym czasie...
-
[B5 AFN] Ustawienie drzwi (zawiasy)
U mnie również drzwi są opadnięte o ok. 5mm, obcierają o dolną uszczelkę uszkadzając ją, jednak po odkręceniu torxów dolnego zawiasu nie da się do regulować góra dół, tylko na boki Jakaś rada poza podkładaniem blaszek i wymianą na nowe?
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
Niemożliwe, że nie da się ruszyć po odkręceniu poprawnych śrub, rurki mogą ograniczać ruch w jedną stronę, ale nie w dwie... Tak dla pewności zapytam, czy z przodu odkręciłeś dwie śruby przez otwory w kole zębatym, czy tą co widać/wystaje? "Centralną" tą na samym dole, gdzie jest cholendarnie ciężki dostęp (przy bloku silnika)??
-
[ALL B5] Nie działające spryskiwacze reflektorów
Stef75, a czy ty w ogóle masz te spryskiwacze, czy same zaślepki? Masz 1998r, jeśli nie masz ksenonów (oryginalnie dzielonych) to nie powinieneś mieć spryskiwaczy.
-
[ALL B5] Brzydki zapach z nawiewów
filtr kabinowy wymieniony? Klima odgrzybiana pianka, czy bombą?
-
[B5 AFN] Wymienik ciepła
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9609.0.html;highlight=klimatronika
-
[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?
To jest to miejsce, w którym teraz mam jakąś śrubę typu ampul? dodane zdjęcie: ZDJĘCIE Czujnik ma być dwu-wtykowy czy jedno-wtykowy? Na allegro widziałem też jakieś kolory (niebieski, żółty, biały). O co z tym chodzi? Jeszcze chciałbym się dowiedzieć o te wtyczki w bagażniku (na zdjęciu) i drzwiach (okrągła), czy to dzięki nim podawany jest sygnał do fisa o otwarciu drzwi, czy jakiegoś alarmu? [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 16:40_________________________________________________Co do lusterka to czy ta wtyka nie jest od tej funkcji fotochromatycznej (czy jakoś tak?). W moim modelu było coś takiego montowane?
-
[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?
to nie problem zmienic zegary, raz juz miałem z fisem ale sie okazalo ze walniety wyswietlacz.. Bardziej mnie interesuje, czy jest miejsce gdzieś na ten czujnik :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?
No nie mam, a chciałbym mieć Da się gdzieś (gdzie?) ten czujnik "dodać" ?
-
[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?
Rozumiem, że ta biała jest od temperatury oleju, a ta czarna (zaznaczone na czerwono)?? U mnie nei jest podłączona i nie widzę nigdzie wejścia żeby to gdzieś podłączyć... Obie ogólnie wychodzą z jednego grubszego przewodu
-
[B5 AQD] Sprawność amortyzatorów
Pytanko Jeśli najeżdzając np. na garba poprzecznego amotryzatory bujają się chwilę gora-dół to nadaje to się do wymiany już?
-
[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?
Dobrze, skoro adi widział Jak tak nie wchodzą to przez profil spróbujcie http://gawelgdz.fotosik.pl/
-
[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?
Klikałeś w linka?
-
[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?
W tle widać wiszące na przewodach od podgrzewania lusterko, także to nie to. Co do 4. to masz na myśli wskazanie na fisie, czy lampki? fisu nie mam. Zauważyłem też niepodpiętą kostę okrągłą w drzwiach pasażera (w innych nie wiem, nie sprawdzałem), to może być od tego?
-
[B5 AFN] Do czego są te wtyczki (zdjęcia) ?
Napiszcie proszę od czego są te wtyki 1. w komorze silnika (wtyczka czujnika temparatury oleju) 2. pod dmuchawą (wtyczka ABS) 3. lusterko (el. sterowane i składane) ( ??? ) 4. zamek klapy bagażnika ( ??? )
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
A no rozrząd sprawdzony parę dni temu i wyszło że jest wporządku. Ten zawór to n108 na dole pompy o nr 028 906 283 K (wg. Etki) ?? Na pewno z literką K, bo na internecie sprawdziłem i kosztuje ~760zł [br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 10:25_________________________________________________ Dlaczego u mnie w grupie 004 BS nic się nie zmienia?? Czy chodzi tu o ten zaworek n108?? po wymianie będzie ok, czy to już co innego się popsuło??