Treść opublikowana przez pawelwor
-
[ALL B5] Jak zdjąć tapicerkę progu ?
Niekoniecznie, moja pękła (i to bardzo), a ciągnąłem do góry... ruletka
-
[B5 AFN] Jaka długość i średnica wężyków podciśnienia
Oryginalnie są dwie opaski, jedna przy EGR, druga przy turbo.
-
[B5 AFN] Jaka długość i średnica wężyków podciśnienia
Odgrzebie trochę Są długości ile ma mieć każdy wężyk. Wg. Etki łącznie ok. 1160mm (3,5mm lub te 4mm) i ok. 845mm (5mm).
-
[B5 1Z] Padnięta przepływka(kupie) i szarpanie
Odpiąłem wtyczkę, która znajduje się dalej (niżej), szarpanie dalej było i dodatkowo doszło dodatkowe, takie cykliczne jak ruszałem, więc nie nastawnik Ale mam pytanie, czy po odpięciu tej kostki, przejechaniu się i podpięciu nie powinno być jakiegoś błędu na vagu? U mnie nic nie było i to mnie aż dziwi
-
[B5 1Z] Padnięta przepływka(kupie) i szarpanie
Możesz coś więcej o tym napisać?
-
[All B5] 600 Euro za A4 po kolizji, dobra decyzja ?
A cyz do pasa przedniego I lift będzie pasować maska po II lifcie, czy jest inaczej zamek maski osadzony?
-
[B5 AFN] Do czego jest przykręcony wieszak tlumika w AFN Avant quattro ?
Chodzi mi o wieszak, który znajduje się w przedniej części tłumika końcowego (przy moście). Mam wieszaki, ale nie wiem do czego ten jeden przymocować (wcześniej brakowało mi tego wieszaka). Byłbym dozgonnie wdzięczny za foto. Dodam, że w etce nie widać jak dokładnie powinno to być zamocowane.
-
[B5 AFN] Po gwałtownym przyśpieszeniu potrafi zgasnąć
Z pompą wtryskową jest wszystko wporządku?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jakiś czas temu miałem wymienianą pompę wtryskową na używkę (później po sprawdzeniu numeru w etce okazało się, że jest z audi c4 lub b4) i stawiam, że to przez to. A zawsze kiedy przyjade do Lublina to nie moge tego mechanika złapać, żeby mi na poprawną wymienił.....
-
[B5 AFN] Brakuje jakiegoś przekaźnika? (foto)
Xenonów, ani spryskiwaczy reflektorów nie mam. Sądziłem, że jeżeli widać jakieś styki to może brakować jakiegoś przekaźnika Podpowiedzcie jeszcze, który z tych przekaźników jest od zaworka n109, bo z tego co wiem, to sam przekaźnik miał na obudowie 109, a u mnie był chyba wymieniony i teraz nie wiem który to..
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
rezerwa zapala się po ok 550km, czyli ok 10l/100km, a jazda raczej spokojna ;(
-
[B5 AFN] Brakuje jakiegoś przekaźnika? (foto)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/530b5597692836bb.html Jeśli tak, to jakiego i od czego to jest? Dziękuję
-
[B5 ADP] Pomoc w wyborze nadkoli i ich wymiana...
W każdej A4 to powinno być. Jak tego nie ma to nadkole może obcierać o koło (przynajmniej u mnie tak było). Do swojej kupowałem ORI S4, ale w serwisie VW, więc troche drożej mnie to wyszło (chyba koło 150zł)
-
[INNE] Zmiana silnika 2.5 TDI na 1.9 TDI??
szklanki albo pompa
-
[B5 AJM] Wielka zagadka z porannym odpalaniem!!!!!!!!! chyba rozwiązałem problem
U mnie na 99% wina rozrusznika, mimo że byłem w warsztacie, gdzie wyjęli go, sprawdzali, tulejki wymieniali i zapewniali że jest sprawny, a i tak sie okazało podczas silnych mrozów, że jest walniety... Nie zdzwię się jak większość przypadków to właśnie to...
-
[INNE] Oryginalność opon na opony.com
Może i jednak te goodyeary kupie, bo nawet tańsze. dzięki
-
[INNE] Oryginalność opon na opony.com
195/65 R15 No tak... zapomniałem o linku http://www.opony.com/v1/opony/58308_continental_contiwintercontact_ts830.html
-
[INNE] Oryginalność opon na opony.com
Wiadomo, muszę sobie kupić oponki na zimę, po wczorajszym zaliczeniu rowu... Sprawdzałem oponki, które były testowane w jakimś tam czasopiśmie (auto świat, czy coś). Padło na Continentala TS830, która w artykule jest na pierwszym miejscu, poczytałem opinie na internecie, które są pozytywne, jednak cena na opony.com mnie zdziwiła trochę, ponieważ w gazecie podali cene ponad 400zł, a na stronie 244zł... Czy to jakaś podróbka chińska???? Czy śmiało mogę kupować te opony? Proszę o wypowiedzi osób, które kupowały na tej stronie i mogą podać "narodowość" opon
-
[B5 AFN] Pilot nie otwiera drzwi.
Wymień baterię w pilocie. U mnie ostanio było podobnie
-
[ALL B5] Czy są jakieś różnice konsoli środkowej anglik - europejczyk?
Jak w temacie. Porównując zdjęcia na allegro nie widzę żadnych różnic. Są jakieś czy nie?
-
[B5 AFN] Powyżej 140km/h mocne bicie
Dystansów nie mam, zwykłe stalówki, problem już kiedyś zauważyłem, ale aż tak mi nie dokuczał i wziąłem to za jakość nawierzchni (mimo że była "świeża"). Wtedy nie było śniegu Prawda, czasem bokiem jechałem na skrzyżowaniach w śniegu (albo tak, albo 10km/h (bo letnie opony), a jak jest okazja to wiadomo... :gwizdanie: ). Chociaż bokiem tylko po mieście jechałem, wydaje mi się że po 400 km na trasie powinno samo sie wykruszyć, ale jeszcze to sprawdzę. Dzięki za podpowiedzi
-
[B5 AFN] Powyżej 140km/h mocne bicie
Jadąc powyżej 140km/h (i tylko wtedy, na mniejszej tego nie czuję) odczuwalne są mocne drgania praktycznie na całym samochodzie (głównie na kierownicy). Koła są wyważone. Co innego może to powodować?
-
[B5 AHH] Antena radiowa problem
Ja zasugeruje nieco inaczej... Kupiłem za 50zł jakąś włoską antene bez wzmacniacza i bardzo dobrze, bez zakłoceń zbiera sygnał
-
[ALL B5] Tylne elektryczne szyby - automatyczne domykanie
My się dobrze rozumiemy? Chodzi mi o domykanie z siedzenia kierowcy, a nie pilotem , bo rozumiem, że to macie na myśli
-
[ALL B5] Tylne elektryczne szyby - automatyczne domykanie
Czy w waszych b5 tylne szyby automatycznie się domykają, czy trzeba trzymać przycisk do zamknięcia? Jeśli auto to jak to ustawić? Trzymanie przycisków przez kilka sekund już sprawdzałem i nie działa (przednie działają poprawnie).