Treść opublikowana przez pawelwor
-
[B5 ADR] Czuć spaliny we wnętrzu
załóż sobie węglowy filtr kabinowy
-
[B5 AFN] Co zrobić aby mieć 3 zagłówki na tylnych siedzeniach?
Mam ze środkowym (uszkodzonym ) zagłówkiem i porównując z inną bez niego, nie zauwazyłem różnicy. Wg. mnie wystarczy wymienić prawą część oparcia.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To jest VDO, dalem za niego 350zł, co ciekawe miał być od A6, a jest od a4 i teraz albo go zwrócę, albo on mi zwróci większą część pieniędzy i sobie za te 300 naprawie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie, czy jest możliwe, że pełny fis nie wyświetla poprawnie ekranu (poziome linie) jeśli nie ma się immo jeszcze zakodowanego? Chwilę temu podłączyłem celem sprawdzenia, a tu niespodzianka, kilka niepoprawnie wyświetlanych poziomych lini, po telefonie do sprzedającego usłyszałem coś takiego j/w i chciałbym to powierdzić czy to prawda, jeśli nie to mu go zwrócę...
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
Jak się zdjemie tą plastykową osłonkę od wewnatrz to jest jedna gąbka wypełniająca tą przestrzeń do mniej więcej połowy, druga jest niżej, zasłania pustą przestrzeń wchodząc w boczek. Chyba źle się wyraziłem, bo chyba jest jeszcze jedna gąbka w lusterku, do której można się dostać odkręcając tą śrubę... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
prawa 8D0 857 544 A lewa 8D0 857 543 A Dzięki, a czy jeden numer jest na te wszystkie dwie lub trzy gąbki?
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
jeśli to możliwe, to bym prosił o numerki tych gąbek przy lusterkach - lewa i prawa strona. Dzisiaj sprawdzałem i z lewej żadnej gąbki nie mam, z prawej mam dwie, ale chyba powinna być jeszcze trzecia...
-
[B5 AFN] Czy jest różnica w manetkach a4 - s4 ?
Mnie to chyba nie grozi, mam z czerwca '98. Dzięki, zaryzykuję i kupię [br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 14:50_________________________________________________Niezwróciłem uwagi, że sedany i avanty mają inne manetki wycieraczek... dobrze, że jeszcze nie kupowałem Szukając na allegro zauważyłem, że są różne manetki włączania wycieraczek, na których jest przycisk, który jak się domyślam jest do obsługi wycieraczki/sprysków z tyłu. Takie coś by pasowało do mojej, czy to już zupełnie co innego? Najlepiej to bym prosił o kod całej tej manetki do wycieraczek i obsługi FIS z przyciskiem reset do A4 AFN Avant '98
-
[B5 ADR] Które wycieraczki ?
Również miałem takie marketowe za ~20zł/szt. Ostatnio jadąc miastem chciałem sobie przetrzeć szybę i zamiast tego huk, bo wycieraczka się rozleciała i to co zostało na ramieniu porysowało mi szybę
-
[B5 AFN] Czy jest różnica w manetkach a4 - s4 ?
Koleś napisał jedynie 94-01 sedan.. http://www.motoallegro.pl/item509335293_audi_a4_s4_sedan_manetki_pod_kierownice.html
-
[B5 AFN] Czy jest różnica w manetkach a4 - s4 ?
Witam Kupiłem pełnego FIS'a, no ale zapomniałem o manetkach... :gwizdanie: moje pytanie brzmi: czy manetki do sterowania fisem (+ tempomat) z S4 o oznaczeniu 4DO 953 513 P 202 910 podejdą do mojej A4 AFN 1998r ??
-
[B5 AFN] Co to za czujnik?
Jakiś czas temu zauważyłem, że mam coś takiego pod silnikiem (wchodzi chyba w misę olejową), ale kabelki są przecięte. Domyślam się, że ma coś wspólnego z olejem, ale do czego dokładnie to służy???
-
[B5 AFN] Podgrzewane wkłady lusterek z allegro
Dobra nieważne, usuńcie to...
-
[B5 AFN] Podgrzewane wkłady lusterek z allegro
A i owszem jest, ale odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem... Chyba że źle szukam, to mnie popraw...
-
[B5 AFN] Podgrzewane wkłady lusterek z allegro
Czy podgrzewane wkłady lusterek (prawe małe) są takie same po I lifcie jak i po II ?? Na allegro wystawionych jest ich trochę, ale wszystkie są opisane jako 99-01 i nie wiem czy spasują do moich...
-
[B5 ADP] Tajemnicza skrzynka
A może to pozostałości po taryfie? :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czy da się wyregulować linkę klamki otwierania drzwi?
jaka sprężyna? gdzie jej powinienem szukać, bo nie zauważyłem...
-
[B5 AFN] Czy da się wyregulować linkę klamki otwierania drzwi?
Jak w temacie. Jadąc po nierównej drodze wewnętrzna klamka otwierania drzwi jargota mi strasznie i mam nadzieję, że naciągnięcie jej w jakiś sposób pomoże. rozbierałem już boczek, ale nie mam pojęcia jak to naciągnąć...
-
[B5 AFN] Jakie opony na 15" felgi stalowe
na zimowe pompuję na 2,2 mpa i sprawdzam dosyć często. [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 20:51_________________________________________________A co myślicie o Nokianach W? sprawują się w audi?
-
[B5 AFN] Jakie opony na 15" felgi stalowe
Witam Poradźcie jakie opony mogę kupić i niedrogie na 15'' felgi i żeby przy 50 km/h po łuku nie wyrzucało mnie na zewnętrzną, tak jak te co mam aktualnie, fakt są zużyte... (contiwinter ts790)
-
[ALL B6] Odstajacy zderzak
Zderzak z boku trzyma się zatrzaskach, może masz coś pęknięte. Sprawdź czy zderzak poprawnie zachodzi na nadkole.
-
[B5 ADR] Spryskiwacz tylnej szyby
Żeby sprawdzić to nie łatwiej byłoby wyciągnąć samą dyszę, która jest włożona tylko na wcisk? Po wyjęciu można zobaczyć czy jest skrecona rurka i ew. spróbować dmuchnąć w samą dyszę czy aby na pewno nie jest zapchana. W modelach po I lifcie był już tylko jeden zbiorniczek.
-
[ALL B5] Elektrycznie składane lusterko
Jeś Jeśli elektryczne, to przy tym pokrętle, którym wybierasz lewe lub prawe lusterko, powinieneś mieć dodatkową ikonkę składania lusterka, wtedy wystarczy przekręcić maksymalnie w lewo i się złożą (tylko na włączonym zapłonie). BTW. Czy wam jak się składają to tak strasznie hałasują?
-
[B5 AFN] Polecane zakłady zajmujące się układem wydechowym [Kuj-Pom]
Czy ktoś mógłby polecić jakiś zakład/fachowca, który potrafi poprawnie wybebeszyć katalizator i wspawać rurkę oraz zamontować (nie obędzie się bez spawania) cały układ wydechowy? Grudziądz i okolice, może być Bydgoszcz/Toruń.
-
[B5 AFN] Strasznie trzęsie po jeździe na wyższych obrotach / Brak mocy
Nie sprawdzałem bezpieczników :gwizdanie: Jestem "trochę" zielony... Jak mogę te napięcia domowym sposobem sprawdzić?[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 13:03_________________________________________________konrad_A4, dziękuję Ci!! Taki banał... przepalił się bezpiecznik 15A w tej puszce w komorze silnika...