Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. srebrne s4 b5 avant w zielonek gorze na parkingu focus parku - kto to ?? rejestracja DPL xxxx
  2. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    24 kwietnia mialem jechac na tor w Poznaniu ale .... jaki przyblizony koszt wyjazdu ??
  3. co do ciezarowek ..... dasz sie przejechac ?? a moze potrzebujesz kierowcy ?? obiecuje ze bede dbal o sprzet
  4. hmm czyli podwozie o 0,5 cm blizej ziemi niby nie duzo ale i tak juz hacze o progi zwalniajace ... wiec chyba zostanie tak jak bylo 225/45
  5. o ranty nie chodzi, glownie chodzi o wyglad
  6. panie Nowak po panu to sie akurat tego spodziewalem a ma ktos moze fote 215 na 8 calach ??
  7. panowie jakie opony bede ladniej wygladaly - 215/50 czy 225/45 ?? felga 17" 8j opona nexen n3000 ..
  8. ale zostawil sobie klimatronik po be piuntce
  9. skompletowane wszystkie plastiki pod macha + klapa US/Japan :kox: To już wiem kto mi "moja" klapę USA kupił :ranting1: Na forum jest na sprzedaż czerwona kto ma ta czerwona ??
  10. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    bede w zielonej przed 16 podjade zajrzec, moze ktos bedzie
  11. na pierwszy rzut oka tez myslalem,ze cos jest u mnie nie halo ale pamietam, ze u mnie byly dwa takie pierscionki i pierwszy od gory zdejmowalem i zakladalem wszystko dopiero na drugi .... wtedy wszystko pasilo
  12. duffy odpowiedział(a) na Armani85 temat w Audi A4 B5
    o ile ja sie nie myle, to jak strzeli jeden przegub to juz nigdzie nie pojedziesz :gwizdanie: mechanizm roznicowy przekaze moc na to kolo ktore ma mniejszy opor czyli na to z ukreconym przegubem ..... chyba ze masz "szprere" ale raczej nie, to wtedy pojedziesz dalej
  13. duffy odpowiedział(a) na Armani85 temat w Audi A4 B5
    a moze sie klocki skonczyly ??
  14. ale tam nie ma ani jednego szycia - podsufitka jest klejona tylko - material tez nie bylejaki bo powinien byc na takiej cienkiej piance zeby nie przeszedl przez niego klej - w sumie przy klejeniu masz tylko jedno podejscie - pozniej material do wyrzucenia i kolejne podejscie juz z nowym
  15. a moze tak ?? wiem ze to inna fela ale tamto mi jakos nie wyglada
  16. ja mysle, ze dzisiaj doslal troche cisnienie na czarny sufit
  17. taka dopracowana a listwy na drzwiach brakuje
  18. wolnossace 1,8 to napewno
  19. wydaje mi sie ze ze spoiler bylby grubszy - w e36 czesto maja podobne blendy - moze by spróbowac przserobic to jakos ??
  20. no wlaśnie Kowi - stąd moja prośba - gdyby ktos miał to prosiłbym o więcej fotek
  21. duffy odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a ja mam halogeny poliftowe ale dla odmiany nie podlaczone
  22. ostatnio na forum Somes poruszyl temat blendy - ale faktycznie te z allegro za 80 złotych wygladaja na 10 razy za drogie - znalazlem jakis czas temu taka fotke: jak dla mnie to jest to najladniejsza dupka w sedanie b5 jaka widzialem macie moze wiecej zdjęć tego autka ?? co to za blenda i co jest na klapie ??
  23. beda hamulce od 110'ki czyli wentylowane 288mm, wleci nowe sprzeglo, rozrzad ma przelatane 5 tysiecy wiec spoko, pompke wody mam nowa w szafie do zalozenia, wtrysk 0.216 i program - na tym poprzestane - pewnie i tak wyjdzie w granicach 4000 wiec sporo ale wole tak niz sprzedac doinwestowane i wyremontowane autko i kupic znowu niewiadomo co
  24. no w tym temacie to istne cuda - 150 koni mialo byc bez hamulców jak juz zrobie to chcialbym troszke pojezdzic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.