Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duffy

  1. w jakim silniku oryginalnie byly 216 ?? w jakims 2,5tdi chyba tak ?? wogole chlopaki pomagacie mega i po malu mi sie temat i koszty rozjasniaja
  2. jak mam to rozumiec - czyli na program i wtryski moze zostac seryjny komp a pozniej w razie kolejnych zmian ma wyleciec ?? czy juz teraz mam go wywalic ?? jesli uda sie zrobic 130 konikow to nic wiecej przez najblizszy czas nie planuje zmieniac
  3. spetsnaz dzieki - jedna sprawe mi rozwiazales szukam teraz info na temat napomnianej przez kowi87 zmiany kompa ale nic nie widac zeby taka zmiana musiala nastapic co do wtryskow to brrac uzywki z alledrogo ?? a moze kos ma na sprzedaz sprawne ?? czy jednak szukac nowych ?? jakie koszta - 1000pln wystarczy ??
  4. moze z tym nadkolem to nie jest zly pomysl fmic i tak bylby dopiero na wiosne bo teraz zbedny ... na sam poczatek wtryski mysle jednak nad tymi od afn do ilu one starcza ?? - narazie jakby sie udalo 130 konikow to bedzie malina... ale jak wiadomo w przyszlosci moze sie apetyt zwiekszyc narazie nie ma finansowej opcji wymiany turbo - tym bardziej ze seryjna ma sie bardzo dobrze gdyby zmieniac hamulce na wentylowane 288mm - co potrzebuje, wystarczy sam wiekszy zacisk (+oczywiscie tarcze i klocki) ??
  5. klima jest i nie da rady wlozyc drugiego a z klimy jednak nie zrezygnuje
  6. jest tez taki niemiecki chyba film w ktorym s4 b5 bierze udzial w napadach chyba na banki .... jest tez tam troche o nielegalnych wyscigach .... poszukam troche - moze znajde tytuł ale moze ktos kojarzy
  7. witam - tak wiem - zaraz kilkuużytkowników mnie zje, że już było, że ale chce tu zapytac o konkretnie swoje autko .... mialem juz auto sprzedac ale nie, jednak nie ....... wiec na ta chwile, jak sie wiekszosc domysla 90 koni to nie jedzie wogóle, no może troche miesiac temu wylecial katalizator i to go troche odmulilo, ale lećmy dalej: nie planuje niewyobrażalnych mocy z tego "potwora", poprostu ma sie to miec czym odepchnac mysle o wymianie wtryskow, montażu intercoolera a pozniej jakis program na to ... pytanie, czy wtryski od silnika AFN wystarcza ?? ( http://www.motoallegro.pl/item798725915_vw_passat_b5_1_9_afn_wtryski.html) jaki Fmic wejdzie pod zderzak od S'ki bez ingerowania w jego strukture ?? jakie kolanka/ złączki potrzebne beda przy wymianie (kąty/średnice) po rozmowie z kolega mechanikiem stwierdzilismy ze zostawienie starego coolera i dolozenie do obiegu drugiego nie bedzie jakims "złem" wkoncu to zawsze jeszcze wieksze powierzchnia która łapie powietrze...... dobre rozumowanie czy nie koniecznie ?? przed wyjazdem na przeprogramowanie kompa wymieniac sprzeglo?? po malu niedomaga, czy przez to moze wyjsc mniej mocy przy programie ?? i wreszcie kwestia hamowania, nie auta tylko autem - tarsze i zaciski od 110'tki wystarcza- 1z ma lite tarcze a to straszna lipa :/ za wszelkie odpowiedzi jak narazie moja wdziecznosc a jak juz zaczne cos modzic to chetnie sie podziele swoimi dobrymi lub zlymi doswiadczeniami
  8. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja mam zimówki na aucie, nie przyjade bo wstyd
  9. na bialo bedzie igla ja bym wlasnie chcial biale z cearwonym paskiem przy samej oponie
  10. hmmm - u mnie byla podstawowa lampka czyli tylko jedna skromna zaroweczka ktora zapalala sie przy otwartych drzwiach zasilanie to 3 kable plus minus i sterowanie .... w nowej jest tych kabli wiecej bo mam teraz do podswietlenia przyciski czego wczesniej nie bylo i tutaj pewnie trzeba bedzie pociagnac kabelek od czegos co zapala sie wrac ze swiatlami; do tego podswietlanie oslon przeciwslonecznych, kontrolka airbag'u pasazera no i to chyba wszystko z elektryki to ja akurat "noga" jestem ...
  11. u mnie byl niedawno po zapomniane przeze mnie 50 zlotych i powiem wam ze faktycznie nie oplaca sie nawet leciec na poczte, wzial 52,50
  12. panowie jak podlaczyc oswietlenie podsufitki z polifta ( duza lampka z przodu i mala z tylu + podswietlane oslony przeciwsloneczne) do instalacji przedliftowej gdzie u gory byla tylko jedna lampka z przodu na srodku ??? pomoze mi ktos w tej kwestii ?? wczesniej byly tylko 3 kabelki teraz jest chyba 6 ?? najchetniej lopatologicznie po kolorach kabli
  13. witam - podsufitka juz weszla ale mam kolejne pytanie jak polaczyc kable (3szt) z przedlifta z kablami (chyba az 8) z poliftowej podsufitki ??
  14. http://www.autokrata.pl/artykul/audi-bs3-o-ct-5571 byla tez na furious.pl ale nie umiem jej tam znalezc na felach jest napis "MOZ" i to az 20"
  15. wszystko fajnie ale to avant
  16. panowie - mam takie pytanie - kupilem komplet podsufitki ze wszystkimi slupkami jeszcze sie za to nie wzialem ale mam pytanie ..... ktoredy wyjmuje sie z auta podsufitke, chyba nie trzeba wyciagac szyby ?? chodzi o sedana bo w avancie to wiadomo ....
  17. ello tak jak w temacie - przegladalem sobie temat o tej s4 i w oczy rzucily mi sie blachy ze znaczkami pl i polskimi flagami http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=4466067&page=6 szukam info o takiej klatce do auta i chetnie bym pogadal z wlascicielem
  18. jesli sa matowe to proponuje..... szczoteczke i paste do zebow a pozniej nablyszczacz taki jak do zmywarki warto najpierw tak skoro boisz sie papieru i pasty tempo, ja tez sie balem a robilem to w oplu astrze
  19. mi sie nie udalo znalezc ale co ... zle to dla mnie nie wyglada
  20. jak wam sie to podoba ??
  21. wejdzie tutaj co prawda bez turbo ale v8 4.2 zmieścili http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=195134 ale wyważenie auta jest wtedy ...... hmmmm zadne ??
  22. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no ja tez wpadne - komputerek mam obiecany
  23. zalatw mi halo od eski to postawie CI czupa czuspsa... nie chce mi sie bulidz w aso 1200zl za komplet. moze w przyszlym miesiacu pohandlujemy halogenkami i kratkami a co do felg to nie myslalem ze mnie podkupisz - chyba bede musial strzelic na ciebie focha ja zbieram dalej sianko - wkoncu ci sie i tak znudza teraz panie koniecznie jak najszybciej musi byc nizej
  24. koncowke wydechu chyba na znaczku audi wzorowali
  25. duffy odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    eeeee chyba jednak na dworze a corvett'ki niech sobie stoja pod dachem bo jeszcze pognija

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.