Treść opublikowana przez duffy
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
w jakim silniku oryginalnie byly 216 ?? w jakims 2,5tdi chyba tak ?? wogole chlopaki pomagacie mega i po malu mi sie temat i koszty rozjasniaja
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
jak mam to rozumiec - czyli na program i wtryski moze zostac seryjny komp a pozniej w razie kolejnych zmian ma wyleciec ?? czy juz teraz mam go wywalic ?? jesli uda sie zrobic 130 konikow to nic wiecej przez najblizszy czas nie planuje zmieniac
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
spetsnaz dzieki - jedna sprawe mi rozwiazales szukam teraz info na temat napomnianej przez kowi87 zmiany kompa ale nic nie widac zeby taka zmiana musiala nastapic co do wtryskow to brrac uzywki z alledrogo ?? a moze kos ma na sprzedaz sprawne ?? czy jednak szukac nowych ?? jakie koszta - 1000pln wystarczy ??
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
moze z tym nadkolem to nie jest zly pomysl fmic i tak bylby dopiero na wiosne bo teraz zbedny ... na sam poczatek wtryski mysle jednak nad tymi od afn do ilu one starcza ?? - narazie jakby sie udalo 130 konikow to bedzie malina... ale jak wiadomo w przyszlosci moze sie apetyt zwiekszyc narazie nie ma finansowej opcji wymiany turbo - tym bardziej ze seryjna ma sie bardzo dobrze gdyby zmieniac hamulce na wentylowane 288mm - co potrzebuje, wystarczy sam wiekszy zacisk (+oczywiscie tarcze i klocki) ??
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
klima jest i nie da rady wlozyc drugiego a z klimy jednak nie zrezygnuje
-
Audi A4 w filmach
jest tez taki niemiecki chyba film w ktorym s4 b5 bierze udzial w napadach chyba na banki .... jest tez tam troche o nielegalnych wyscigach .... poszukam troche - moze znajde tytuł ale moze ktos kojarzy
-
[B5 1Z] 1z - mocy przybywaj
witam - tak wiem - zaraz kilkuużytkowników mnie zje, że już było, że ale chce tu zapytac o konkretnie swoje autko .... mialem juz auto sprzedac ale nie, jednak nie ....... wiec na ta chwile, jak sie wiekszosc domysla 90 koni to nie jedzie wogóle, no może troche miesiac temu wylecial katalizator i to go troche odmulilo, ale lećmy dalej: nie planuje niewyobrażalnych mocy z tego "potwora", poprostu ma sie to miec czym odepchnac mysle o wymianie wtryskow, montażu intercoolera a pozniej jakis program na to ... pytanie, czy wtryski od silnika AFN wystarcza ?? ( http://www.motoallegro.pl/item798725915_vw_passat_b5_1_9_afn_wtryski.html) jaki Fmic wejdzie pod zderzak od S'ki bez ingerowania w jego strukture ?? jakie kolanka/ złączki potrzebne beda przy wymianie (kąty/średnice) po rozmowie z kolega mechanikiem stwierdzilismy ze zostawienie starego coolera i dolozenie do obiegu drugiego nie bedzie jakims "złem" wkoncu to zawsze jeszcze wieksze powierzchnia która łapie powietrze...... dobre rozumowanie czy nie koniecznie ?? przed wyjazdem na przeprogramowanie kompa wymieniac sprzeglo?? po malu niedomaga, czy przez to moze wyjsc mniej mocy przy programie ?? i wreszcie kwestia hamowania, nie auta tylko autem - tarsze i zaciski od 110'tki wystarcza- 1z ma lite tarcze a to straszna lipa :/ za wszelkie odpowiedzi jak narazie moja wdziecznosc a jak juz zaczne cos modzic to chetnie sie podziele swoimi dobrymi lub zlymi doswiadczeniami
-
Spocik Lubuski :)
ja mam zimówki na aucie, nie przyjade bo wstyd
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
na bialo bedzie igla ja bym wlasnie chcial biale z cearwonym paskiem przy samej oponie
-
[B5 1Z] Demontaż podsufitki
hmmm - u mnie byla podstawowa lampka czyli tylko jedna skromna zaroweczka ktora zapalala sie przy otwartych drzwiach zasilanie to 3 kable plus minus i sterowanie .... w nowej jest tych kabli wiecej bo mam teraz do podswietlenia przyciski czego wczesniej nie bylo i tutaj pewnie trzeba bedzie pociagnac kabelek od czegos co zapala sie wrac ze swiatlami; do tego podswietlanie oslon przeciwslonecznych, kontrolka airbag'u pasazera no i to chyba wszystko z elektryki to ja akurat "noga" jestem ...
-
Mandat a komornik
u mnie byl niedawno po zapomniane przeze mnie 50 zlotych i powiem wam ze faktycznie nie oplaca sie nawet leciec na poczte, wzial 52,50
-
[ALL B5] Podświetlenie sufitu z polifta do przedliftowego auta
panowie jak podlaczyc oswietlenie podsufitki z polifta ( duza lampka z przodu i mala z tylu + podswietlane oslony przeciwsloneczne) do instalacji przedliftowej gdzie u gory byla tylko jedna lampka z przodu na srodku ??? pomoze mi ktos w tej kwestii ?? wczesniej byly tylko 3 kabelki teraz jest chyba 6 ?? najchetniej lopatologicznie po kolorach kabli
-
[B5 1Z] Demontaż podsufitki
witam - podsufitka juz weszla ale mam kolejne pytanie jak polaczyc kable (3szt) z przedlifta z kablami (chyba az 8) z poliftowej podsufitki ??
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
http://www.autokrata.pl/artykul/audi-bs3-o-ct-5571 byla tez na furious.pl ale nie umiem jej tam znalezc na felach jest napis "MOZ" i to az 20"
-
[B5 1Z] Demontaż podsufitki
wszystko fajnie ale to avant
-
[B5 1Z] Demontaż podsufitki
panowie - mam takie pytanie - kupilem komplet podsufitki ze wszystkimi slupkami jeszcze sie za to nie wzialem ale mam pytanie ..... ktoredy wyjmuje sie z auta podsufitke, chyba nie trzeba wyciagac szyby ?? chodzi o sedana bo w avancie to wiadomo ....
-
czy to s4 jest opisane gdzies na naszym forum ??
ello tak jak w temacie - przegladalem sobie temat o tej s4 i w oczy rzucily mi sie blachy ze znaczkami pl i polskimi flagami http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=4466067&page=6 szukam info o takiej klatce do auta i chetnie bym pogadal z wlascicielem
-
[ALL] Renowacja reflektorów
jesli sa matowe to proponuje..... szczoteczke i paste do zebow a pozniej nablyszczacz taki jak do zmywarki warto najpierw tak skoro boisz sie papieru i pasty tempo, ja tez sie balem a robilem to w oplu astrze
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
mi sie nie udalo znalezc ale co ... zle to dla mnie nie wyglada
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
jak wam sie to podoba ??
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
wejdzie tutaj co prawda bez turbo ale v8 4.2 zmieścili http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=195134 ale wyważenie auta jest wtedy ...... hmmmm zadne ??
-
Spocik Lubuski :)
no ja tez wpadne - komputerek mam obiecany
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
zalatw mi halo od eski to postawie CI czupa czuspsa... nie chce mi sie bulidz w aso 1200zl za komplet. moze w przyszlym miesiacu pohandlujemy halogenkami i kratkami a co do felg to nie myslalem ze mnie podkupisz - chyba bede musial strzelic na ciebie focha ja zbieram dalej sianko - wkoncu ci sie i tak znudza teraz panie koniecznie jak najszybciej musi byc nizej
-
Bugatti 16C Galibier
koncowke wydechu chyba na znaczku audi wzorowali
-
Spocik Lubuski :)
eeeee chyba jednak na dworze a corvett'ki niech sobie stoja pod dachem bo jeszcze pognija