Treść opublikowana przez wentyl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:10_________________________________________________ to jest jedna z wielu to pokaż reszte spokojnie nie nerwowo :mysli: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 23:11_________________________________________________dobra jak to sie mówi komu w droge temu kopa spadam do jutra :hi: :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jest jedna z wielu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b993a4a4477ecf0d.html może być takie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
daj jakąś koksiarską fotę na 18" już jest zrobione spoko wodza :good: :good:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie łam sie chłopie ja nigdy to mnie podbudowuje :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
liczba wejść na stronę forum :gwizdanie: Fęxi jeszcze pytanko w razie czego gdzie jest ten plac Jurek Jurek jest koło Stefanowni :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
liczba wejść na stronę forum :gwizdanie: tylko dlaczemu zaczął liczyć od ok 40 milionów? jakoś mało nie bardzo mało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_marzec_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_glosujemy-t67125.0.html pany ale klęska :wallbash: ale kwiecień mój :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie cholera bo ja też nie wiem :mysli: wszystko zależy od pogody jak będzie tak jak dzisiaj to chyba KC :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie cholera bo ja też nie wiem :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ze mną oki ale jutro z rana jade furą i nie ryzykuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nic straconego nie moge dzisiaj :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powolutku kolego powolutku [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 22:34_________________________________________________ja dzisiaj na trzeżwo cholipka :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema zwieczora imprezowicze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no też fajna ale jak dla mnie czarna ma lepszą prezencje :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 09:18_________________________________________________dobra zmykam bede póżniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ładniutka i dobra kasa za nią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze wchodzi w gre B7 3.0 d Quattro s-line :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 09:09_________________________________________________ ale M-5 za 40 znajdziesz :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie , zastanawiam się jeszcze nad B6 1.8TQM ja myśle już nad B6 S4 lub E-39 M5
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no duże wygodne auto i ma p.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
E-46 kombi 3.0 diesiel :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też dobry wybór ale jakie :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no sie rozumie że Quattro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale rozumiem że AUDI czy coś innego tez :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaka fura kolego :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 08:52_________________________________________________ :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no w końcu żeś sie odezwał co tam nowego u ciebie :gwizdanie: