Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wentyl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wentyl

  1. on obserwuje [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 08:38_________________________________________________ Ive ,Fantastic
  2. no ja kawke juz sącze[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 08:37_________________________________________________ a kiedy zjeżdzasz do polen i na spot co napewno jeszcze troche
  3. no wiadomo jeśli nie wiemy o co chodzi to zawsze o kase a u nas w kraju kolego ogólnie nie najgorzej kasy trochu mało ale najważniejsze że zdrowie dopisuje :gwizdanie:
  4. no witam[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2009, 08:32_________________________________________________jak tam na obczyżnie
  5. 9 letnie opony... ??? no comments wtedy jak na nich jeździłem to miały około 6 lat tak 6 lat i pewnie leżaływ wodzie co,ja jestem za leżakami bo skoro ktoś daje gwarancje na ten produkt to nie tak o bo mu sie podoba tylko że wie co sprzedaje klientom,a wulkanizatorzy często maja takie opony ze szkoda gadac a wołają za nie jak za zboże
  6. wszystkim coś dawno mnie nie było ale cóż nieraz tak już jest ,zapiernicz aż sie człowiekowi nic nie chce
  7. ja na chwile sie przywitać co tam
  8. j a właśnie szamam kolacyjke [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 20:33_________________________________________________a co tu ku....... taka cisza :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. i co tam nowego :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. Pepin włącz GG-sprawa jest :gwizdanie:
  11. dobra ja do wyrka bo rano do roboty
  12. melduje swoją obecność a spocik w KC czy na JERZEGO :mysli:
  13. W B6 to już nie belka, a pochylenie koła jeżeli dobrze pamiętam jest regulowane. dokładnie pochylenie koła w B6 sam robiłem
  14. no to gratulacje ładnie maszyna sie buja
  15. no na razie chyba kontroluje wątek :gwizdanie: :gwizdanie: zaległości czyta pewnie ja tam w ogóle nie czytałem ..... :gwizdanie: no ty jeden nie mususz bo połowa postów jest twoja :mysli:
  16. no na razie chyba kontroluje wątek :gwizdanie: :gwizdanie:
  17. i jak tam po świętach wszyscy obżarci :naughty:
  18. WENTYL szt.1 na miejscu czyli na bazie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. oki nara wszystkim bede wieczorkiem :hi:
  20. siema ochlapusie ,znowu sie małżonce kurs trafia :mysli:
  21. [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 09:55_________________________________________________co tam w poniedziałkowy poranek :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. mokrego dyngusa wszystkim :gwizdanie:
  23. ale cisza chyba święta są czy cuś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.