Treść opublikowana przez wojtekce
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_bielskabialej_i_okolic_sroda_godz_1800_parking_dolny_ch_sarni_stok-t8253.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Czy warto kupić te alufelgi ?
no to dobra cena za ten wzór i 17"
-
Czy warto kupić te alufelgi ?
pytanie tylko czy są proste :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL B5] Problem z centralnym zamkiem
szukałeś na forum ? o centralach jest sporo w szczególności w B5- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- [ALL B6] Jaki olej wlać do Audi S4 4.2 Quattro ?
ciężko powróżyć jaki mógł być olej ja bym zalał 5W30 ale to tylko moje zdanie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bedzie kropek- [ALL B6] Jaki olej wlać do Audi S4 4.2 Quattro ?
podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t7434.0.html;highlight=jaki+olej- [ALL B6] Jaki olej wlać do Audi S4 4.2 Quattro ?
o olejach jest sporo :gwizdanie:- [B5 AFN] Podczas wyprzedzania nagle zgasł
nie ma co kombinować trzeba Vaga podłączyć- [ALL B5] Nierówne obroty jałowe silnika
na początek spr. znaki dla pewności jak sam dasz rade to cię to nic nie kosztuje- [ALL B5] Nierówne obroty jałowe silnika
ustawienie na znaki może być przestawiony- [B5 AFN] Wymiana drążka kierowniczego
nie wyciek nie powstał w skutek luzu na drążku czeka cię wymiana przekładni lub regeneracja zorientuj się co i za ile zanim powymieniasz drążki- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum i zapraszamy na spoty w swoim regionie- [ALL B5] Nierówne obroty jałowe silnika
zacznij od sprawdzenia rozrządu- [B5 AFN] Wymiana drążka kierowniczego
to że znajduje sie tam olej to znaczy że przekładnia cieknie przy wymianie drążka wymień i mieszek potem na ustawienie zbieżności- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [B5 ADR] Czujnik spalania stukowego tzn knock sensor
wykręcasz stary nowy dokręcasz siłą 20nm w/g Workshopdata - [ALL B5] Problem z centralnym zamkiem