Treść opublikowana przez wojtekce
-
[B5 AEB] Stukot pod maską
zależy jak głośno pracuje ale nieunikniona jest wymiana
-
[B5 AEB] Gęsta piana w zbiorniczku wyrównawczym chłodnicy
wyczyścić układ chłodzenia po dostaniu się do niego oleju :gwizdanie: jest karą długo jeszcze pojawia się taki szlam w zbiorniczku
-
[B5 AEB] Stukot pod maską
to może łańcuszek wałków rozrządu już się odzywa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem
-
[B6 AMB] Mruga kontrolka ładowania
Dodam iż zauwazylem ,ze kontrolka mruga gdy silnik tylko i wylacznie jest zimny ,do tego najczesciej podczas poczatkowej jazdy, mozliwe ze sie pasek slizga gdy jest zimny ? raczej by piszczał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a o które dziewczynki pytasz :polew:
-
[B5 1Z] Co to za kabelki ?
spryski podgrzewane
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dymki powiadacie :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chipki czy cipki :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
też zaobserwowałem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wihajster chyba jeszcze nie dojechał po spociku sie nie odzywa :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
serio :shocked:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jasne nie dałeś rady po wczorajszym oblewaniu rezerwy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wciągniete browarki?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kurde dzisiaj nie dam rady wpaść
-
[B5 AFN] Problemy po założeniu xenonu
podobny problem http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42166.0.html;highlight=ksenon+zak%C5%82uca
-
[B5 AFN] Problemy po założeniu xenonu
jest na forum coś na ten temat wbij sie w szukajke
-
[ALL B7] Gong niezapięcia pasów - jak zgasić.
może tylko kwestia przeprogramowania
-
[B5 ADP] Czy po wymianie wahacza (górny tył) trzeba ustawiać zbieżność ?
widocznie po wymianie na zamienniki nie była ustawiana zbieżność
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to może jednak uda mi się wyrobić na spocik oblejemy rezerwe
-
[B5 APR] Prośba o analizę logów i błędów
a gdzie te logi i wpisz błędy w
-
Strefa Śmiechu
Najlepsza jest naklejka TOKYO DRIFT HAHHAHAHAHAH :polew: najlepsze to że po starcie zostawia ślady na trawie :polew:
-
[B5 AEB] Stukot pod maską
może coś od sprzęgła :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 22:01_________________________________________________ nacisnij na sprzęgło i posłuchaj czy coś się zmieni