Treść opublikowana przez wojtekce
-
[INNE A3] Drgania silnika - mechanicy nie wiedzą co jest
to nie jest od tarcz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mapa na bank
-
[INNE A3] Drgania silnika - mechanicy nie wiedzą co jest
a półoś była nowa czy używka ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też
-
[B5 ADP] AIRBAG - błędy
jaki przekaźnik ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak zrobie [br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 20:31_________________________________________________zgaszony około godziny na spocie więc nie ostygł odpalony przed ruszaniem jakieś 10 min ruszam daje but i kicha kopcił i nie chodził na wszystkie potem mu przeszło nawet go nie gasiłem może zbieg okolicznosci jutro podepne vag to zobaczymy
-
[B5 AFN] Szoruje przy hamowaniu tylko rano
rdza osiada potwierdzam diagnoze kolegów wyżej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ty przecież chyba wiem ale takie coś tak czy tak nie powinno mieć miejsca
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Super wskoczyłem na listę :> to bedzie sie działo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
twoja sprawa ja nie żałuję
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
drugi raz taki przypadek miałem a jeszcze nie podłączyłem vaga :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo powoli ruszasz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przy starcie gaz a tu kopa dymu i nie jedzie za chwile mu przeszło Dawid mówi że po wirusie to norma [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 22:41_________________________________________________zdarzyło Ci sie tak może ???
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajnie fajnie choć mnie dzisiaj wkurzyła przy starcie więc sie jej dostało
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wezme vaga spoko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
he dowcipny :polew: :polew: niech ktos zabierze vaga:] jak nie zapomne to wezme
-
[B6 AWX] Demontaż świec żarowych
kolega pewnie miał na myśli odpalanie po dłuższym postoju
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a ja będę a jeżeli chodzi o 1.8 Turbo to nie jest na rope więc nie wypowiadam sie na ten temat
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lub mieć ze soba 2 młode dupeczki albo farelke :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na środe dobrze sie ubrac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba tylko tak http://www.a4-klub.pl/smf/rusza_iii_edycja_ramek-t57891.0.html;topicseen
-
[B5 AJL] Problem z przyspieszaniem
jak nie podłączysz vaga to nie będziesz wiedział
-
[ALL] Czy będzie pasować kierownica TT i jasny środek ?
nie za bardzo czarna kiera do jasnego środka ale to moje zdanie
-
[ALL B5] Miganie kontrolki
kontrolka immo
-
[B6 AWX] Demontaż świec żarowych
klucz nasadowy długi 10