Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. ok, dzięki za pomoc i pojadę może do elektryka jakiegoś... A co do lambdy to co mogę jeszcze zrobić, skoro stoi na "bogatym" no i pali dużo ? walnięta ? lepiej ori kupić, bo ta co jest zamontowana to na 100% nie jest ori i była montowana przez poprzedniego właściciela. Tylko nie chciał bym kupić sondy za 250zł a tu sie okaże, że to nie to...chyba że nie ma innej możliwości to cóż....bywa :gwizdanie:
  2. No pali sporo jezeli oto chodzi, FIS pokazuje srednie 17 L a wcale katowany nie jest...wrecz przeciwnie. A ten blad 16989 co to wogole jest, tzn. gdzie to sie znajduje i co mozliwe jest do wymiany ?. Tak wogole to dzieki wielkie za pomoc
  3. Aku jest nowe a ladowanie na zegarach wynosi ok. 14,4 (tak na oko )
  4. oko, thx :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 21:00_________________________________________________a wrazie co jak by mi sie udalo to jakie dynamiczne zrobic, z ktorej grupy ?[br]Dopisany: 22 Październik 2008, 21:01_________________________________________________Ok, logi wkoncu zrobione, o to one... Ponad to standardowe bledy czyli... Silnik VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 557 _21 5S Component and/or Version: 1,8l R4/ABT MOTR HS D05 Software Coding: 04001 Work Shop Code: WSC 00000 2 Faults Found: 16516 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Signal too High P0132 - 35-00 - - 16989 - Internal Control Module: ROM Error P0605 - 35-00 - - oraz cos takiego... Airbag VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8A0 959 655 C Component and/or Version: Airbag V AUDI D00 Software Coding: 01022 Work Shop Code: WSC 63241 3 Faults Found: 00532 - Supply Voltage B+ 07-10 - Signal to Low - Intermittent 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-10 - - - Intermittent 01025 - Trigger for On Board Diagnostic Lamp: Malfunction 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent Na VAG 4.9 PL wyskoczyl tylko blad 00532 Prosba o analize
  5. ok, jutro postaram sie dorwac lapka i zrobic. Wszystkie logi robilem na benzynie. Narazie gazu nie wlaczam. Dzieki wielkie za odpowiedz [br]Dopisany: 22 Październik 2008, 20:48_________________________________________________Silnik ma byc zimny ?
  6. Zakupilem vaga, jak dojdzie to sprawdze czy dalej sa te bledy. pozdro EDIT: Wykasowalem wszystkie bledy. Ale blad 16515 pojawil sie ponowanie po przejechaniu kilkunastu metrow. Cos powaznego ? Czy moze to byc od cewki ? (podobno pomalutku mi pada) [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2008, 21:10_________________________________________________Troszke odswierze poniewaz nie moge poradzic sobie z jednym bledem... Uporalem sie (chyba) z przepustnica i po przeczysczeniu blad nie powrocil jak narazie Ale caly czas mam takie bledy: 16515 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Signal too Low P0131 - 35-00 - - 16989 - Shareware Version. To Decode all DTCs (16989 Uszkodzenie pamięci wewnętrznej ROM sterownika brak osprzętu / nie związany ze sprzętem) P0605 - 35-00 - Please Register/Activate Wydaje mi sie przez ten blad 16989 co jakis czas adaptuje mi sie przepustnica Dzisiaj w czasie jazdy zaczely obroty byc na poziomie 1000rpm-1200rpm. Po zaadaptowaniu obroty wrocily do normy... Jaka moze byc przyczyna takiej sytuacji ? Akumulator nowy wiec zasilanie jest Ale dziwne, ze w AIRBAG wywala: 00532 Napięcie zasilania sygnał za mały - BŁĄD SPORADYCZNY Po wykasowaniu zaraz wraca Jakies smieszne logi zrobilem na biegu jalowym, dla testu (pierwszy raz...wybaczcie i poprawcie ) Wydaje mi sie, ze sonda jest do wymiany bo FIS pokazuje srednie ok. 17l Co powinniem zrobic aby zdiagnozowac autko i wyszlo co mu dolega ? Pozdro
  7. Hehe, a wiesz moze czy ten plastik przy fotelu co przykrywa kostke jest jakis przykrecony bo za cholere nie moglem z jednej strony go odpiac A i problem u Ciebie byl w kostce czy jakis przewod naruszony ?
  8. Jak to zrobiles bo u mojej Matuli jest ten sam problem Czy wykorzystales podpowiedz kolegi "Memo" ? Pozdro
  9. dokładnie i ten zworek bardzo czesto jest w sprężarce do wymiany A jak to sie objawia i jaki koszt wymiany tego zaworka ?
  10. No w ASO jeszcze nie sprawdzalem chociaz sie zastanawialem. A co do lusterka calego to faktycznie masz racje No nic bede walczyl w poniedzialek albo jakis dobry czlowiek bedzie mial przypadkiem EDIT: Znalazlem w ASO koszt 25zl Pozdro
  11. Witam, Nie wiedzialem gdzie umiescic ten tamacik wiec napisalem tutaj, wrazie co prosze Moda o przeniesienie watku tam gdzie powinien byc A teraz do rzeczy... Panowie gdzie moge dostac dolna pokrywe lewego lusterka bo gdzies mi znikla ?? :gwizdanie: Szukam w necie i sa same cale obudowy, a ja chce taki glupi kawalek plasticzka najlepiej Volcano black pearl Ale watpie zebym znalazl nawet w innym kolorze Jakas gielda, szrocik czy gdzies jeszcze mozna znalesc ? Z gory dziekuje za pomoc Pozdrawiam
  12. CoLo odpowiedział(a) na lukasz83 temat w Audi A4 B5
    To trzeba bedzie zamontowac ten przelotowy zamiast pustej puchy po poprzednim wlascicielu...
  13. Witam Klubowiczów, Takie błędy na kompie się pokazały: Adres 01: Silnik 16515 - d cylidrów 1 - sonda 1: za mała wartość napięcia P0131 - 35-00 16989 - sterownik: błąd pamięci ROM P0605 - 35-00 16505 - czujnik położenia przepustnicy (G69): niezrozumiały sygnał P0121 - 35-10 - sporadyczny 00561 - dopasowanie mieszanki 14-10 - wartość skrajna adaptacji przekroczona (na biegu jałowym) - sporadyczny Kody gotowości: B/D Coś bardzo poważnego ? Jak mogą objawiać sie te błędy bo raczej dziwnych zachowań nie zauważyłem, chociaż to swieży nabytek wiec niewiem jak wcześniej pracował. Czy te błędy mogły spowodować utrate mocy ( chodzi nieźle ale kiedyś miał pare kucy wiecej ) Pozdro P.S. Czy częsć tych błędów mogłabyć spowodowana rozładowaniem akumulatora ?
  14. CoLo odpowiedział(a) na lukasz83 temat w Audi A4 B5
    takie cos moze byc http://www.allegro.pl/item425554304_tlumik_przelotowy_sport_awg_zamiast_strumienic.html ? pozdro
  15. No to troszke mnie uspokoiles bo mam zamiar kupic juz z gazem BRC (ale niewiem dokladnie jaki model). Gdzie mozna w Wawce sprawdzic czy dobrze jest zalozona instlka i zrobiona mapka ?
  16. Witam, A moje pytanie brzmi, jak ten gaz ma sie do glowicy w 1.8t aeb ? Slyszalem, ze potrafia pekac z powodu wyzszej temp. w silniku niz jak by jezdzil na benz. Co otym sadzicie ?
  17. Witojcie witojcie Narazie niemam jeszcze furki ale jestem na etapie poszukiwan a moze nawet juz nie dlugo kupna Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.