Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. kolego jeśli masz brc sq 24 to nie da sie zmienić na inne cisnienie przełączenia na pb, ,ja z tym problemem już dawno temu byłem u gazowników i tak mi powiedzieli, licz kilometry i sie przyzwyczaisz i nie powinieneś zalowac ze założyłeś brc, przynajmniej w moim przypadku to jest jedyna wada Chcesz powiedzieć, że BRC SQ24 nie przełączy się na benzynę jak gaz się skończy ? No to ja mam jakąś dziwną instalacje... Chyba że źle zrozumiałem bo późnawo już
  2. Chyba będę musiał tą swoją padaczką... P.S. hehe jak przyjadę zaraz się okaże żeby fure zmienić
  3. Zrobię filmik na 3 biegu...tak będzie najlepiej. Obraz zastąpi 1000 słów [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 20:16_________________________________________________A więc filmik wykonany...3 bieg ok. 2000-6000rpm http://w560.wrzuta.pl/film/0RGK9cyHnJU/img_0856
  4. A co te 4sek to nie masz takiego lekkiego szarpnięcia ?
  5. U mnie było to samo. Masz mało czynnika ale nie na tyle żeby wogóle klima się nie załączyła jednakże za mało aby utrzymać odpowiednie ciśnienie w układzie i wył/wł się co chwilę. Nabicie klimy powinno rozwiązać problem. Chyba, że źle cię zrozumiałem
  6. 200zł (w promocji) za nabicie, sprawdzanie szczelności, odgrzybianie (ozonem), wymiana filtra ALE gość sam mówi, że lepiej samemu kupić bo on może mieć drożej u siebie
  7. Masa powietrza nie dawno robiłem, jest w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_prosze_o_analize_logow_znowu_lambda-t67074.0.html na dole. Czas wtrysku zrobię jak dorwę lapka...
  8. program nie jest napisany na 0,7bar. Tu jest wykres http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b7090c06c70449f5 Dzisiaj na tyle co czas pozwolił, popatrzyłem na rury po prawej stronie (tam gdzie IC) i nic nie znalazłem oprócz śladowych ilości oleju Przy okazji przeczyściłem IC'ka bo pewnie dawno było to robione bo syfu trochę wywaliło. Poprawiłem wężyk prowadzący do wskaźnika aby mieć pewność, że maska go gdzieś nie przyciska... Doładowanie się nie zmieniło dalej ładuje w granicach 0,7bar. Skoro było trochę rzeczy na wieszku to zaje**ną odme wywaliłem. Takiego syfu to nie widziałem ! Dosłownie błotnista MAŹ ! i z tego co widzę będę musiał ponownie rozbierać bo dalej za odmą też czysto nie jest... Jeszcze będę szukał nieszczelności w wolnym czasie. Pozdro i dzięki wszystkim za pomoc
  9. Niestety brak czasu i nie mogłem sprawdzić nieszczelności. Będę walczył jak znajdę chwile... Udało mi się sprawdzić przyspiesznie STOPEREM 0-100 km/h 8,1sek 2 osoby i sprzęgło już nie takie świeże bo się lekko ślizgnęło na 2 biegu Pozdro
  10. Zdrowych, Wesołych Świąt i smacznego jajka Nie zapomnijcie jajek poświęcić
  11. Czy kupno nowych ślizgów coś da bo ja mam dość duże przerwy między błotnikiem a zderzakiem po małym incydencie pod castoramą ? Zderzak wisiał na 2 przednich śrubach :gwizdanie: Ślizgi nie wyglądają na popękane ale kiepsko zderzak trzymają bo się wypina no i ta przerwa
  12. No właśnie wiem Pójdę za podpowiedzią Poźka i poszukam jutro nieszczelności.
  13. tak, doładowanie wynosi 0,68-0,7.
  14. g-tech...hmm z tego co słyszałem to zdeka optymistyczne pomiary pokazuje.
  15. Jak nie wiesz kiedy była nabijana to niestety ale musisz się poświęcić i wydać tą stówkę...
  16. Dzięki za odpowiedź ale niestety nie pomoże bo to nie oddaje stanu silnika... Muszę sprawdzić wszystkie możliwości spadku doładowania no i sprawdzić przyspieszenia...
  17. Odma to do ASO. Koszt ok. 90zł.
  18. No i ch**nia Panowie...Zegar wskazuje dobrze (może zawyża o 0,1). Mogę Ci przesłać wykres gdzie przy ładowaniu 0,8-0,9 jest 180KM. Dlatego coś z tym doładowaniem się stało, może turbo robi papa, może jakaś nieszczelność...nie wiem.
  19. No faktycznie macie rację :doh1: Ale zonk...ja pierd*** Obroty może osiągnać ale wydaje mi się, że jakiś mulasty jest. Co za chip...chciałbym wiedzieć (program już był jak go kupiłem). Hamownia była w tamtym roku wypluło 180KM/250Nm. (podsyłałem Ci kiedyś wykres na PW) Teraz kwestia....albo się przyzwyczaiłem (co jest możliwe) albo coś nie halo z doładowaniem. Zegar Auto Gauge (ten testowany na forum seria SMOKE) pokazuje ok. 0,7Bar. Dałem go na sprawdzenie do znajomego i dziś powinienem wiedzieć czy dobrze wskazuje. Pozdrawiam
  20. OK, dzięki. Sprawdzę te 130km'h jak jest u mnie :gwizdanie:
  21. Aha zapomniałem dodać, żeby zaznaczać czy seria czy po chipie kepasa no też racja ale aż tak to nie jedzie a po chipie kolego ba-89-a4quattro przeczytaj jeszcze raz mój 1 post. Chodzi mi jakie masz obroty przy danej prędkości i dzięki za odpowiedź
  22. Jeżeli wątek jest w nie odpowiednim dziale to proszę moderatora o przeniesienie tematu. Witam, Jest taka sprawa, że ostatnio odczuwam jak by moja padaczka gorzej jeździła. Mam pytanie do Was użytkowników 1.8T jakie macie osiągi a raczej jakie macie RPM przy prędkościach i biegach: - 2bieg 80km/h - 3bieg 110km/h Powinno mi dać JAKIEKOLWIEK rozeznanie o tym czy u mnie na pewno jest wszystko ok Dziękuję z góry i pozdrawiam
  23. A tak że nie można sprawdzić jakie jest ciśnienie w układzie Dobrze wiedzieć...
  24. A co to za różnica, że jest jeden zawór ?
  25. http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html no stary, wsztko masz tutaj...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.