Treść opublikowana przez CoLo
-
[B5 AWT] Jakie ciśnienie w pompie wspomagania ?
Od kiedy masz swoją A4 ? Ja jak się przesiadłem do swojej padaki z Escorta rodziców to myślałem, że coś jest nie tak z tą kierownicą i wogóle czucia drogi nie miałem, tak lekko chodziła. Mineło trochę czasu i już nie mam tego problemu Przyzwyczaiłem się i teraz dla mnie kręci się normalnie.
-
[B6 BFB] Wymianan DV na forge i czyszczenie przepływomierza
Hmmm. A ja go zmieniałem od góry. Jakiś dziwny, inny jestem. No widzisz to jest nas dwóch
-
Rower za tysiaka
Nie jestem znawcą ale... Treka w tej cenie ? nie no bez przesady jak by to było powiedzmy do 7k to na pewno :gwizdanie: Leader Fox to chyba w niemcowni jeżdżą i jakoś dają radę ale czy bym kupił hmmm....niewiem. Corratec moja kobitka ma, jeździłem nim i nawet nawet. W tej cenie można brać. Merida to standard, nie złe ramy także dość pewny sprzęt ale uwaga na osprzęt (w sumie jak w każdym rowerze) bo tu się płaci troszkę za firmę. Tarcze to niewiem czy bym kupił do roweru za 2k pozatym po co ? 1k nie powala ale w tej cenie i nie będzie dużego wyboru i tak jak kolega wyżej warto dołożyć te 500zł. Możesz poszukać jeszcze jakiegoś Kross'a (tylko nie te najtańsze po 500zł)(tak, tak, wiem zaraz ktoś mnie zje ), Schwinn (tylko niewiem czy ci się spodoba) bo w tej cenie nic lepszego raczej nie znajdziesz a nawet z wyżej wymienionych nie będzie nie wiadomo jakiej rewelacji. Osobiście to kolega "jura" napisał, że ma zniżki na corratec'i więc chyba bym się skusił. Aby miał V-brake, porządne obręcze np. Alexrims (np. dwu komorowe) i najlepiej gdyby w tej cenie przerzutki Alivio ale ciężko może być (chociaż zależy jakie te zniżki ) Reszta to jak koledzy wyżej. Aha i lampka na tył obowiązkowo jak będziesz jeździł gdy się trochę ściemni ! Jak coś pomieszałem to niech ktoś poprawi.
-
1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn
Ja właśnie zrobiłem to samo Niewiem jaki będzie skutek ale zawsze można próbować... vario-tech szkoda, że tak późno wkleiłeś temat, akurat dziś złożyłem PIT'a ale chyba mój brachol jeszcze nie złożył więc pójdzie ten 1% dla twojej pociechy Edit: Moja kobitka przyłączyła się do akcji i będzie informować znajomych na "nasza-klasa". Pozdro
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów - znowu lambda
No szczerze jak byłem na hamowni jakiś czas temu ok. 0,8-0,9. Niedawno założyłem wskaźnik dołądowania (prawie 2 miechy temu) i pokazywało ok. 0,7 Wymieniłem wskaźnik u sprzedawcy i drugi tak samo pokazuje więc coś doładowanie mi spadło 2dni temu wymieniłem pustego kata na tłumik przelotowy (chyba zrobiłem błąd bo ma on średnice we/wy 60mm zamiast 63mm czyli 2,5cala) i tak patrzę sobie na zegar a tu ok. 0,6bar Auto jak było hamowane wypluło 180km... Edit: Jednak ładuje dalej 0,7. Błąd w odczycie, wskaźnik jeszcze nie zamontowany na stałe [br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 18:27_________________________________________________Czy ktoś mógłby luknąć ?
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka
Też mam składane elektrycznie (co prawda jedno ale jednak ) a skoro Ci się wyłącza to ktoś już to zrobił... Nie jestem pewny ale chyba po 1 lifcie były już wyłączane razem z tylnią szybką ?
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka
Masz włączane w ten sposób a spróbuj wyłączyć Lustra będą grzane cały czas dopóki nie zgasisz auta Ja tak mam i się tym zajmę ale jak troszkę cieplej się zrobi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No dodałem cię do znajomych ale nie mogę trafić Ciebie on-line. Może tobie się uda mój nick: _ArT_ Ta ci chakeży (specjalnie) to drażnią strasznie...gdzie tu sens i logika, każdy jego strzał Headshot
-
[B5 AEB] Szumiąca turbina
Jesteś pewny, że to turbina ? Może łańcuszek ci szumi ?
-
[ALL] [1.8TQ AEB '95] Szarpanie i puste dzwięki z układu napędu.
Jeżeli chodzi o puknięcia z tyłu podczas zmiany biegów to sprawdź BODAJŻE półosie. W którymś temacie kolega Norbi znalazł przyczynę jak mnie pamięć nie myli... Oczywiście jeśli mówimy o tym samym
-
[B5 AJL] Co powiecie na taki dolot ?
Chyba nie do końca, coś podobnego ma w ofercie Forge i coś tam chyba daje.... W którymś temacie Poziek pisał o takim wynalazku silikonowym...
-
[B5 AJL] Co powiecie na taki dolot ?
na 100%
-
[B5 AJL] Co powiecie na taki dolot ?
Illeee ??? 800zl ?? Mi napisali 400zl. A powiedziałeś, że chcesz zostawić puszkę seryjną ?
-
[B5 AEB] Proszę o analizę logów - znowu lambda
A więc tak chciałem sprawdzić temp. dolotu czy jest prawidłowa bo na postoju troszkę wysoka była więc zrobiłem logi. Okazało się, że bateria dokońca nie padła to jeszcze przepływke zlogowałem. Zerknie ktoś mądry i oceni czy wszystko jest OK Grupa 003 Grupa 002 Wydaję mi się, że nie ma nic nie pokojącego w tych logach ?
-
[B5 AEB] Syczenie w baku
bo jest opisane na forum co i jak... Ja na przykład wymieniłem na używkę i jest git.
-
[B5 AEB] Szarpie przy ruszaniu!!!
Sorry ale jesteś pewny, że masz maks moment przy 1750 ? Bo ja to czuję kopa zdeka później Sry za OT
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Czy zmiana średnicy z 63mm na 60mm (tam gdzie był kat) zrobi dużą różnicę na wylot spalin ?
-
[B6 AVJ] 1.8T 300KM
nie no jak robi m3 e92 to ja chyle czola... ale jakos wto watpie... - moze jeszce na cwiare tak ale troszke dalej i raczej a4 zostalo by z tylu. Dlatego pytam z ciekawości Już raczej nie da rady skoro z rs4 był o włos szybszy ALE nie zapominajmy, że jest to sprzęt do jazdy na CODZIEŃ i koszty utrzymania są dużo niższe niż np. M3
-
[B5 AFN] Kalibracja komputera pokładowego - błędne wskazania średniego spalania
A to faktycznie masz coś nie tak...przyznaje racje :gwizdanie: Może coś tutaj Ci pomoże ? http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5943.0.html;highlight=spalanie+fis
-
[B5 AFN] Meszek skórzany
Ile dałeś ? Masz linka do aukcji ? Ja kupiłem taki co autor tematu i jest nawet nawet. Dobrze go potraktować jakimś środkiem do skór, dużo lepiej wygląda
-
[B6 AVJ] 1.8T 300KM
Faktycznie równo....i to nawet bardzo. Może te przyspiesznie masz troszkę lepsze niż 5,1 Tylko na 3 i 4 zdjęciu sprawia wrażenie jak byś był MINIMALNIE z tyłu ale to pewnie złudzenie optyczne... Adrenalinka musiała podskoczyć.... A próbowałeś się z jakąś M3 e92 ?
-
[B5 AFN] Kalibracja komputera pokładowego - błędne wskazania średniego spalania
Na którym biegu masz takie spalanie ? Tak pozatym fajna rzeźba z tą manetką
-
[B5 AFN] Meszek skórzany
Oryginalny wygląda inaczej...ma troszkę inny odcień i szycie nie jest tylko pośrodku...
-
[B5 AFN] Kalibracja komputera pokładowego - błędne wskazania średniego spalania
Te 51L / 100km to twoje CHWILOWE spalanie...przestaw na średnie i będzie ok
-
[B6 AVJ] 1.8T 300KM
Poziek twoja B6 ma 5,1 do paczki to jak wyglądał pojedynek z rs4 b7 ? Na początku trochę zostawałeś w tyle czy byłeś na prowadzeniu non-stop ? Chcę sobie uświadomić skąd te (bodajże) 4,8sek rs4 podawane przez producenta