Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. CoLo odpowiedział(a) na Soth temat w Audi A4 B5
    No dobra a ja zakupiłem auto i palił się cały czas komunikat. Gdy popatrzyłem na światła stopu rzeczywiście nie paliła się jedna żarówka. Przeczyściłem styki, wymieniłem żarówkę i teraz po naciśnięciu pedału hamulca znika komunikat i pojawia się OK. Ja widzę to tak, że jest to układ diagnostyczny bo gdyby coś było nie tak to na pewno coś by się pojawiało lub był by jakiś sygnał dźwiękowy. Pozdro
  2. Witam, Przed chwilą dzwoniłem do ASO AUDI (Szewczyk) i można dostać tą sondę 058906265 na zamówienie. Tylko jest jeden mały szkopuł CENA !!! 770zł :wallbash: Pozdro
  3. A co z taką sondą 0 258 006 014 :?: Na stronie Boscha wychodzi, że ta powinna pasować do 1.8t AEB 95r. Tu jest jej opis: Kod silnika: AEB do roku prod.: 06/1996 do nr. podw.: 8D-T 300 000 Sonda lambda: Sonda regulacyjna, Układ wydechowy: przed katalizatorem
  4. CoLo odpowiedział(a) na Soth temat w Audi A4 B5
    Dokładnie, mi też się tak wydaję. W ten sposób są sprawdzane światła stopu. U mnie tak jest i u mojego brata, który jeździ Audi 100 S4, po naciśnięciu pedału hamulca wyświetla się OK i znika.
  5. Masz LPG więc Ja na twoim miejscu posprawdzał bym dobrze przewody i opaski bo dość często tam ucieka płyn. Miałem nie tak dawno podobny problem i okazało się iż jedna opaska była luźna jak cholera...Dobrze popatrz...
  6. hmmm tu coś masz http://www.allegro.pl/item525019947_sonda_lambda_a4_a6_passat_058_906_265_b.html tylko jest na końcu B i niewiem czy to dużo zmienia
  7. Czy ja wiem czy tu potrzeba być jakimś mechanikiem Ja nie jestem zbyt mocny wtym a sobie poradziłem bez większych problemów. Wystarczy zrobić tak jak jest napisane w dziale "Warsztat - Zrób to sam". pozdro
  8. No ja Ci szczerze powiem, że robiłem takie właśnie czyszczenie (z wyjęciem oczywiście) właśnie na parkingu bo też mieszkam w bloku Ja wolałbym mieć 100zł w kielni, troszkę swojej pracy (naprawdę żaden wysiłek) i sprawa załatwiona. Zrobisz jak uważasz. Pozdro P.S. Tak jak kolega "Nosfer" napisał wszystko masz opisane w odpowiednim dziale.
  9. Tak to ten ale dobra bo już mały OT się robi
  10. No i ten silniczek to przełożony jest z innej furki
  11. OK, dzięki wszystkim za pomoc...wygląda na to że jest okej PozdrO
  12. Na rozgrzanym praktycznie tak samo...ALE któregoś dnia dałem bracholowi żeby się przejechał, Ja pojechałem za nim i nie widziałem jakiegoś dymka...nawet gdy troszku przycisnął
  13. Silnik był tak pół na pół zagrzany... Właśnie troszkę taki zdezorientowany byłem bo jak go kupowałem ok. 4 miechy temu (trochę cieplej było ) to sprawdzałem czy kopci i nie było ani troszku dymka... Oka, uspokoiłem się i dziękuje wszystkim za zainteresowanie i pomoc Pozdrawiam
  14. Heh to ja już sam niewiem. Mi też coś nie tak pasuje, że uszczelka po takim czasie by piardła ale specem nie jestem... A takie objawy jak się mają do pęknięcia głowicy ? Raczej było by widać coś w zbiorniczku lub oleju czy nie koniecznie ?
  15. Filmik robiłem dzisiaj... (+4 oC - według kompa w aucie) Możliwe, że po tak krótkim czasie by uszczele wywaliło ?
  16. No to ładnie... Po roku czasu... aż się nie chce wierzyć, że to możliwe...
  17. Witam, Zastanawiam się czy mam się bać. Mianowicie, kopci z rury i fakt ubywa trochę płynu chłodniczego. Niema oznak przedostawania się oleju do zbiorniczka ani na odwrót. Bagnet i korek czysty. Niemam kata. Wszystko wygląda OK prócz tego ubytku... Te dymienie jest jeszcze w normie ? Chociaż w to wątpię. Uszczelka pod głowicą wymieniana rok temu więc CHYBA raczej nie to. Czyżby pęknięta głowica ? ;( link do filmiku: http://www.wrzuta.pl/film/eeEobO6Xab/ pozdrawiam P.S. Silnik odrazu po odpaleniu (póki jest zimny) trochę mniej kopci...
  18. koszt, 56zl z przesylka od kolegi z forum A wymiana banalna. Jest po lewej stronie pod maska, tu masz temat http://www.a4-klub.pl/smf/pukanie_pod_autem-t6021.0.html;msg78373#msg78373 Ten zaworek jest na 3 zdjeciu... A na przyszlosc bo ten temat to stary kotlet...A tu masz jeszcze jeden temat http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_benzynowe/b5problem_z_odpowietrzaniem_baku-t1831.0.html Pozdro
  19. Przerabialem ten problem pare dni temu, wymienilem zaworek (uzywka) i jest OK
  20. A ja od dluuuzszeeegoo czasu w Battlefield 2142, praktycznie jedyna gra do ktorej zawsze wracam
  21. Dzieki za foto, znalazlem sam a tak ciezko bylo ze hej :gwizdanie: Mala korekta, dzisiaj popatrzylem a tu na blacie ladowanie ok. 13,5V. Nie za malo ?
  22. Gdzie znajduje sie ten sterownik bo nie moge takiej informacji znalesc na forum
  23. Wiesz, pisze tylko to co mi powiedziano w w/w warsztacie. Gdzie najlepiej przywrocic serie auta i czy ten blad moze powodowac takie dzialanie lambdy ?
  24. tzn. jak to sprawdzic ? Co do sondy to robilem logi, caly czas wskazuje 1.1V
  25. OK, dzieki wielkie, pojade na diagnostyke i zobacze co i jak...dzieki wielkie odezwe sie wtym watku[br]Dopisany: 25 Październik 2008, 22:08_________________________________________________Dzis dzwonilem do polecanego na forum warsztatu MEGACAR. Gosciu powiedzial, ze czeka mnie wymiana sterownika Wiaze sie to rowniez z kodowaniem IMO, ktory mozna wykonac tylko w ASO, prawda ? Czy ten sterownik musi byc o dokladnych oznaczeniach takie jak u mnie (chodzi mi o ostatnia litere bo sa rozne) ? Aha, czy da rade jakos uratowac program, ktory mam teraz wgrany ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.