Treść opublikowana przez CoLo
-
[ALL B5] Kierownice w modelach B5 (1995-2000)
Od początku bodajże. Ja mam z 95r. i mam taką kierę...
-
[ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
w warsztacie zajmującym się klimą A tak w ogóle, zanim gdzieś pojedziesz, to sprawdzałeś czy nie ma błędów na klimatroniku ?
-
[ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
Może masz mało czynnika. Napełniałeś w tamtym roku ale skąd wiesz, że coś się nie rozszczelniło i ubyło czynnika ? Sprawdź jeszcze czy wiatrak od klimy się kręci...
-
[ALL B5] Bremse Licht
Potwierdzam, wtedy nie gaśnie wogóle Bremse Licht...
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
Nie mówię że ktoś musi kupić z fisem tylko dałem link gdyby ktoś chciał
-
[B5 AFN] Włącza i wyłącza się klimatyzacja
U mnie była podobna sytuacja tylko klima działała dłużej niż 5sek. Powiedzmy po ok. 1min się wyłączała, przerwa 5sek i znowu przez trochę chodziła ale już znacznie krócej. Nabicie klimy rozwiązało problem i dużo lepiej chłodzi. Czynnika było trochę ponad połowę i klima się załączała ale było jego zbyt mało żeby na dłuższą metę utrzymać ciśnienie i stąd przerwa w działaniu. Osobiście preferuję raz do roku zrobić serwis...
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
Gdyby ktoś chciał mieć ramki na wszystkie zagary + fis to są na tej stronie http://www.chromemaster.pl/ Pozdro
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Witam szukam czegoś na tył do swojego. Na miejscu w sklepie mają tarcze Remsa i klocki Textar'a. Ujdzie takie połączenie czy szukać innych tarcz ? Klocki to wiem, że są spoko bo takie mam teraz
-
[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia
Dobra a jakaś jednoznaczna odpowiedź. Jak jest cieplej to ciężko furke otworzyć. Próba z pilota skutkuję wyłączeniem alarmu, zero reakcji pompki (najczęściej). Kluczykiem otwierają się tylko te drzwi gdzie włożę kluczyk. Dopiero jak otworzę drzwi to pompka zaczyna działać i otwiera resztę... Jaka prawdopodobna przyczyna, zimne luty ??
-
[B5 ADR] Wymiana paska klinowego pompy wody (pompa wody-pompa wspomagania)
może to ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42079.0.html;highlight=wymiana
-
Gdzie w Wa-wie serwis klimatyzacji ?
POLECAM ! Dziś skorzystałem z ich usług. 200zł w promocji za wszystko i to z dojazdem do mnie Filtr co prawda sam kupiłem ale jestem bardzo zadowolony. Odgrzybianie ozonkiem Nie starają się nabić kasy na kliencie. Mam zgięty jeden przewód od klimy, popatrzył, sprawdził szczelność i stwierdził, że nie trzeba wymieniać (a zawsze mógł powiedzieć inaczej i bym się nie zdziwił ).
-
[ALL] Klimatyzacja działa czy nie ?
Jak będziesz stał na jałowym to patrz uważnie na obrotomierz. Gdy włączysz klime powinny na chwile podskoczyć i opaść do normalnych obrotów. Jeżeli nic się nie zmieniają to klima nie działa...Pozatym u mnie słychać po włączeniu klimy, że silnik ma większe obciążenie. Pozdro
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Np. Ja
-
[ALL B5] Montaż Blow Off'a do 1.8T
Tak da Ci, że dłużej wytrzyma...
-
[B5 ADR] Syczenie spod korka paliwa
Jak Ci dalej syczy spod korka to kup używkę i po sprawie. Ja akurat dałem 50zł ale są osoby co jeszcze mniej dały Pozdro
-
[B5 AEB] Problem z obrotami przy zmianie biegów
Heh a ja tak nie mam albo na tyle mało podskakują obroty, że tego nie zauważam. Miałem podobne objawy ale po adaptacji przepustnicy ustąpiły. Sprawdź na VAGu kanał 098. Zobacz czy jest prawidłowo zaadoptowana.
-
[B5 AEB] Problem z obrotami przy zmianie biegów
Panowie ale mowa o skokach obrotów przy zmianie biegów czy jak powiedzmy cofamy bez gazu i np. trochę autko się przydusi, wciskamy sprzęgło żeby nie zgasł i w tym momencie skaczą na chwile obroty do góry ? Bo np. kolega Buba opisuje drugi przypadek... To tak dla sprostowania
-
[B5 ADP] Czyszczenie odmy
Ja do swojego płaciłem ok. 90zł, nie pamiętam dokładnie ale 100zł nie przekreczało. Mówię o części, która najczęściej pęka bo ta druga to chyba 170zł... Najlepiej zadzwonić do ASO i się dowiedzieć.
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Jeden tłumikarz i taką radę dawał jednak pracy takiej nie chciał wykonać
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
No to git... Teraz jak mam wstawiony tłumik przelotowy znikneło te pierdzielone męczące buczenie po dobrym rozgrzaniu (pustą puche miałem wcześniej). To tak jak by ktoś miał podobny przypadek.
-
[B5 ADR] Sterowanie szybami
cobradd Jak raz nacisnę, zjeżdża w dół i nacisnę drugi raz to też się zatrzyma.
-
[B5 ADR] Sterowanie szybami
Ja mam tak, nacisnę raz zjedzie na sam dół. Jeżeli nacisnę i przytrzymam zjeżdża na dół ale gdy puszczę to się zatrzymuje. Tak powinno chyba być ?
-
[B5 AKN] Wyprucie katalizatora
Panowie nikt nie wie ?
-
Rower za tysiaka
Nie powinieneś się zawieść Unibike też powinien być OK.
-
[B6 BFB] Wymianan DV na forge i czyszczenie przepływomierza
A faktycznie, sorry. Kolega dudi ma w swoim opisie 99r. i dlatego...