Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. Od początku bodajże. Ja mam z 95r. i mam taką kierę...
  2. w warsztacie zajmującym się klimą A tak w ogóle, zanim gdzieś pojedziesz, to sprawdzałeś czy nie ma błędów na klimatroniku ?
  3. Może masz mało czynnika. Napełniałeś w tamtym roku ale skąd wiesz, że coś się nie rozszczelniło i ubyło czynnika ? Sprawdź jeszcze czy wiatrak od klimy się kręci...
  4. CoLo odpowiedział(a) na Soth temat w Audi A4 B5
    Potwierdzam, wtedy nie gaśnie wogóle Bremse Licht...
  5. Nie mówię że ktoś musi kupić z fisem tylko dałem link gdyby ktoś chciał
  6. U mnie była podobna sytuacja tylko klima działała dłużej niż 5sek. Powiedzmy po ok. 1min się wyłączała, przerwa 5sek i znowu przez trochę chodziła ale już znacznie krócej. Nabicie klimy rozwiązało problem i dużo lepiej chłodzi. Czynnika było trochę ponad połowę i klima się załączała ale było jego zbyt mało żeby na dłuższą metę utrzymać ciśnienie i stąd przerwa w działaniu. Osobiście preferuję raz do roku zrobić serwis...
  7. Gdyby ktoś chciał mieć ramki na wszystkie zagary + fis to są na tej stronie http://www.chromemaster.pl/ Pozdro
  8. Witam szukam czegoś na tył do swojego. Na miejscu w sklepie mają tarcze Remsa i klocki Textar'a. Ujdzie takie połączenie czy szukać innych tarcz ? Klocki to wiem, że są spoko bo takie mam teraz
  9. Dobra a jakaś jednoznaczna odpowiedź. Jak jest cieplej to ciężko furke otworzyć. Próba z pilota skutkuję wyłączeniem alarmu, zero reakcji pompki (najczęściej). Kluczykiem otwierają się tylko te drzwi gdzie włożę kluczyk. Dopiero jak otworzę drzwi to pompka zaczyna działać i otwiera resztę... Jaka prawdopodobna przyczyna, zimne luty ??
  10. może to ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42079.0.html;highlight=wymiana
  11. POLECAM ! Dziś skorzystałem z ich usług. 200zł w promocji za wszystko i to z dojazdem do mnie Filtr co prawda sam kupiłem ale jestem bardzo zadowolony. Odgrzybianie ozonkiem Nie starają się nabić kasy na kliencie. Mam zgięty jeden przewód od klimy, popatrzył, sprawdził szczelność i stwierdził, że nie trzeba wymieniać (a zawsze mógł powiedzieć inaczej i bym się nie zdziwił ).
  12. Jak będziesz stał na jałowym to patrz uważnie na obrotomierz. Gdy włączysz klime powinny na chwile podskoczyć i opaść do normalnych obrotów. Jeżeli nic się nie zmieniają to klima nie działa...Pozatym u mnie słychać po włączeniu klimy, że silnik ma większe obciążenie. Pozdro
  13. Tak da Ci, że dłużej wytrzyma...
  14. Jak Ci dalej syczy spod korka to kup używkę i po sprawie. Ja akurat dałem 50zł ale są osoby co jeszcze mniej dały Pozdro
  15. Heh a ja tak nie mam albo na tyle mało podskakują obroty, że tego nie zauważam. Miałem podobne objawy ale po adaptacji przepustnicy ustąpiły. Sprawdź na VAGu kanał 098. Zobacz czy jest prawidłowo zaadoptowana.
  16. Panowie ale mowa o skokach obrotów przy zmianie biegów czy jak powiedzmy cofamy bez gazu i np. trochę autko się przydusi, wciskamy sprzęgło żeby nie zgasł i w tym momencie skaczą na chwile obroty do góry ? Bo np. kolega Buba opisuje drugi przypadek... To tak dla sprostowania
  17. CoLo odpowiedział(a) na Sadek_WLG temat w Audi A4 B5
    Ja do swojego płaciłem ok. 90zł, nie pamiętam dokładnie ale 100zł nie przekreczało. Mówię o części, która najczęściej pęka bo ta druga to chyba 170zł... Najlepiej zadzwonić do ASO i się dowiedzieć.
  18. Jeden tłumikarz i taką radę dawał jednak pracy takiej nie chciał wykonać
  19. No to git... Teraz jak mam wstawiony tłumik przelotowy znikneło te pierdzielone męczące buczenie po dobrym rozgrzaniu (pustą puche miałem wcześniej). To tak jak by ktoś miał podobny przypadek.
  20. CoLo odpowiedział(a) na zigula11 temat w Audi A4 B5
    cobradd Jak raz nacisnę, zjeżdża w dół i nacisnę drugi raz to też się zatrzyma.
  21. CoLo odpowiedział(a) na zigula11 temat w Audi A4 B5
    Ja mam tak, nacisnę raz zjedzie na sam dół. Jeżeli nacisnę i przytrzymam zjeżdża na dół ale gdy puszczę to się zatrzymuje. Tak powinno chyba być ?
  22. Panowie nikt nie wie ?
  23. Nie powinieneś się zawieść Unibike też powinien być OK.
  24. A faktycznie, sorry. Kolega dudi ma w swoim opisie 99r. i dlatego...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.