Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CoLo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CoLo

  1. CoLo odpowiedział(a) na piter865 temat w Audi A4 B5
    To nie jest przypadkiem odma ?
  2. Hehehe dobry temat Na obudowie masz nawet pokazany ten chwytak przy zaczepie
  3. Eee tam wygląd Ma spełniać swoje zadanie
  4. A może jesteś troszkę przewrażliwiony ?
  5. Małe wzmianka co do amorków...Ja do swojego znalazłem za 277zł/szt co prawda Monroe ale w wersji sport i myślę, że za tą cenę warto.
  6. Pozdro dla kierownika ciemnej B6 z logo na grillu od "czaki22" zaparkowanej przed sądem na terespolskiej ok 14tej , niestety nie pamiętam nr rej
  7. Tak pasowało by gdyby to było aktualne ogłoszenie...
  8. Ej Panowie Ja mam na tyle Tarcze BREMBO + klocki RH i nic nie piszczy i hamuje...i polecam do STANDARDOWYCH hebli... Najlepiej do kolegi TOM77 bo dobre ceny ma chłopaczyna
  9. to w 1.8T dawali dwumasa? bo ja mam 2.8 99r i mam zwykle TAK...niestety
  10. Wszystko ładnie pięknie ale awaryjność po DOBRYM CHIPIE nie będzie większa niż po SERYJNYM 1.8t. Co do elastyczności to pewnie że v6 fajnie ciągnie już z dołu i nikt nie powie że jest inaczej... Przy V6 nie musisz martwić się AŻ TAK ciśniecia na dość zimnym motorze. Oczywiście przy 1.8t dochodzi też gaszenie silnika, po pałowaiu można dopiero jak jest turbina ostudzona...Może pomóc w tym "turbo timer" więc da się to przeżyć Tak jak na to patrzę to kwestia tego co "pytający" chce robić...tzn czy będzie modować czy pozostaje seria... TYLKO proszę zauważyć kwestię taką iż 2.8 może przestać w końcu przynosić ODPOWIEDNIĄ radochę... i zacznie się problem, więc radzę założycielowi DOBRZE się zastanowić ! Po co mają być później wątki "chcę uturbinić V6, ile by to kosztowało", a jak się wie ile to kosztuje to CHYBA każdy rezygnuje :gwizdanie: Założycielu....skorzystaj z i sam sobie odpowiedz czego oczekujesz i co będziesz w PRZYSZŁOŚCI oczekiwał...Jest to ciężkie ale każdy będzie zachwalał swoje, więc lepiej wyrób swoje zdanie... Pozdrawiam
  11. Raczej turbo niestety...
  12. Jak chcesz mogę Ci podać namiar na gościa który po nr. VIN sprawdzi, za skromną opłatą , przebieg + wyposażenie. Oczywiście jeśli jest w bazie ale z Niemiec zazwyczaj nie ma problemu. Ale spróbuj najpierw sam w ASO. Pozdro
  13. Jak darmowy to AVIRA Nie zamula za bardzo, raczej skuteczny (komp zdrowy). Nod32 też gitara ale nie te nowsze (2008-...)...strasznie zamulają a kiedyś były takie fajne PANDA (bodajże 2008 ale głowy nie dam ) porażka totalna...straaasznie wolnaaa... Kaspersky "podobno" często wali fałszywe alarmy. Ogólnie kiedyś patrzyłem na testy jakiegoś portalu to AVIRA z darmowych najlepszy i chyba w ogólnej klasyfikacji jakoś w pierwszej trójce się utrzymywała...w tamtym roku
  14. No to gitarka
  15. tak, tylko u mnie tak jak u domjenick pokazuje -0,8bar'a Jak chcesz sprawdzić jaki masz boost to zapnij 4 i but na maks :>
  16. Niestety tak. Ktoś już przerabiał ale nie pamiętam kto...
  17. CoLo odpowiedział(a) na egon0407 temat w 1.8T
    Oj akurat bardzo mało bo trochę nie mogłem....jakieś 3kkm
  18. Mój brachol miał w A4 300KM i były tam zamontowane tarcze TAROX + klocki REDSTUFF...pyliło trochę ale hamowało jak brzytwa !
  19. CoLo odpowiedział(a) na egon0407 temat w 1.8T
    Była już zamontowana jak kupiłem, czyli nie cały rok...
  20. CoLo odpowiedział(a) na egon0407 temat w 1.8T
    A co powiecie, że u mnie jest rzeźba jak ch*j Mam zamontowaną taką sondę http://www.ignitioncarparts.co.uk/searchresultsbymanufacturer.aspx?txtManCode=XR3F9G444B1A I NIE WYWALA mi błędu... Spójrzcie do jakich aut ona pasuje...
  21. hohoho a Ja właśnie się obudziłem i powiem wam Panowie że jestem jeszcze NAJEBANY... Dziękuję za krótką uwagę...
  22. Wg statystyk o nas: 7 sekund potrzebne jest żeby jedzenie z buzi przeszło do żołądka... Ludzki włos wytrzymuje obciążenie 3 kg... Długość męskiego penisa jest równa długości kciuka razy 3... Udo jest tak twarde jak cement... Serce kobiety bije szybciej niż mężczyzny... Na każdej stopie mamy ok. tysiąca miliardów bakterii... Kobieta mruga dwa razy szybciej od mężczyzny... Używamy 300 mięśni tylko żeby utrzymać pion jak stoimy... Kobiety już dawno przeczytały ten e-mail Mężczyźni w dalszym ciągu oglądają swój kciuk ...... WITAM Chyba i Ja będę musiał jutro zawitać do Was po raz pierwszy Poziek będziesz jutro i zerkniesz na to moje zaniżone doładowanie ?
  23. Też mi się tak wydaje...
  24. Nie tylko Ty Panowie kończymy wątek o tym ile na jakim biegu... Temat poszedł trochę w inną stronę...wystarczy przeczytać. Koniec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.