Treść opublikowana przez CoLo
-
[B5 AEB] Jakie wymiary tłumika końcowego w A4 b5 QUATTRO?
I mieć zdeka męczące buczenie w środku...
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
Jasne jasne i masz rację. Moje pytanie było poboczne i tylko z ciekawości bo spalanie jest powiązane w jakimś stopniu z mocą. Chciałbym wiedzieć jakie jest REALNE spalanie przy takim aucie i KM Pogoda nie sprzyjająca ale czy autko coś fajnego objechało czy jeszcze za wcześnie ?
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
Prosimy o dowody że to tak "dużo" pali 1.8T spali tak samo jak nie więcej po mieście
-
[B5 AEB] Przelotowy układ wydechowy
Taniej chyba będzie w Przemo-car Zadzwoń i zapytaj. Na SR dobrze mówią o Przemku a jak chcesz wiedzieć więcej to zagadaj z SIDem. On miał u niego wszystko spawane.
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
Eee to szału nie ma Dopiero jak zachce się bawić to auto robi się jak alkoholik
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
No no piękne liczby....to się nazywa wykres....ciekawe jakie spalanie Ciekawe co będzie po strojeniu
-
dobór wzmacniacza
Wiem, że nie polecają Jednak nie jestem audiofilem i nie wiadomo czego nie potrzebuje. Poprostu chce mieć ciut lepiej niż seria a te głośniki nawet pod samym radiem grają lepiej. Co innego jak bym miał bose Dzięki za odpowiedź
-
dobór wzmacniacza
Witam, Podepnę się na sekundę, mam takie coś w półce GTO 937 http://www.allegro.pl/item865486015_glosniki_jbl_gto_937_6x9_100w_rms.html Wiem, że odradzacie takie rozwiązanie ale nie planuje rozbudowy audio (może kiedyś z przodu ale to wątpliwe), jednakże zastanawiam się nad jakimś wzmakiem pod te głośniki bo radyjko nie daje rady i nie można ich w pełni wykorzystać. Warto w ogóle szukać czegoś pod te głośniki czy sobie odpuścić ? Ewentualnie co w miarę taniego można by kupić...jakiś Blaupunkt ? Pozdro
-
1.8T BEX na K04-15
:embarrassed:
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
Ja też się podpinam i będę starał się poszukać czegoś do naszych paździochów
-
1.8T BEX na K04-15
A właśnie jaki boost ? Nie mogę się napatrzeć na ten wykres...Gregory musisz coś u siebie powalczyć
-
1.8T BEX na K04-15
Nie no lipa straszna... A tak na poważnie piękna robota i aż się wierzyć nie chce :oklaski: IC seria ?
-
[ALL B5] Jakie lampy tyl do bialłgo auta
A moim zdaniem taka przyciemniona 5 będzie gitarka :gwizdanie: małe edit: 6 też będzie git...kwestia gustu
-
[B6 BFB] Infected by Unitronic
why ? widzialem ostatnio walek VTG i powiem ze ta firme nalezy omijac z daleka. na spocie kilka osob widzialo wykresy od VTG i pozniej Rogala Hmmm nie wiem jak wykresy bardzo możliwe, że są "optymistyczne" ale na pewno serwis to polecam omijać :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Ori termostat (oznaczenie)
Według internetowej etki jeżeli na 100% ten toledo jest AKL to jest to samo... http://www.vagcat.com/epc/cat/se/TO/1999/205/49/4591918/
-
[ALL B5] Rudy na dolnej listwie drzwiowej a szansa na zrobienie?
No widzisz jak widać czynnik ludzki ma duże znaczenie... Napisałem, może ta technika jest dobra...kij wie ale czy aby na pewno Ci to dobrze zrobią ? Gość jest lakiernikiem i wiem jak zrobił...skoro mówisz, że ta metoda jest taka super to znaczy, że spaprał robotę
-
[ALL B5] Rudy na dolnej listwie drzwiowej a szansa na zrobienie?
Hmmm w mojej rodzinie jest Escort i jakiś gość coś pocynował bo ruda była...wszystko powychodziło ! I jest jeszcze gorzej Nie wiem czy tak dokładnie zrobił czy tę technikę o kant d*py można rozbić. Ja nie polecam !
-
S8
A ja powiem tak gratuluję wyboru !!!! Piękna fura z dźwiękiem. Gdyby mnie było stać też bym tego szukał (chociaż duże to trochę :gwizdanie:) Skrzynia bardzo możliwe, bo mój braciak ma s4c4 i też nic się nie dzieje a trochę już katowana (Piszę bo chyba jest to samo co w v8 i twojej ) 20L tak, to jest raczej standard w takich silnikach i nic się nie poradzi ale jak kogoś stać to warto. Ogólnie gratuluję fury i niech się sprawuje jak najlepiej
-
[B5 AGB] Co sądzicie o takiej kombinacji tarcze + klocki przod
Bu szkoda... Myślałem, że coś mają
-
[B5 AGB] Co sądzicie o takiej kombinacji tarcze + klocki przod
zapytaj o klocki OMP R&S w tym sklepie http://www.rallyshop.pl/index.php?k450,uklad-hamulcowy-klocki-hamulcowe-omp-road-sport Są to odpowiedniki DS Performance no i są tańsze
-
[B5 AEB] Sportowy filtr powietrza
To załóż stożek np. taki http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=7308
-
[B5 AHH] Czy to początek slizgania się sprzęgła?
Nie jest to miarodajne...U mnie auto gasło a po wyjęciu sprzęgła był praktycznie tylko pył... Pozdro
-
[B5 AEB] Odma silnika 1.8 a 1.8t
Hmmm one lubią pękać więc czy ja wiem czy bym się skusił na używkę, a ile ona $ ?
-
[B5 AEB] Odma silnika 1.8 a 1.8t
Tak będzie. Używkę chcesz kupić ?
-
[B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport
Gratulejszyn ! Bardzo ładny "seryjny" wynik