Treść opublikowana przez CoLo
-
[ALL] Różnica w wielkości k03 a k04-015
Miesiąc pochodzi ta k04 ?
-
[B5 AEB] Dodatkowe wskaźniki
Dobrze jest nie kombinuj
-
[B5 AEB] Turbodoładowanie - instrukcja fabryczna
działa działa tylko trzeba przeczytać uważnie 1 post
-
[B5 AEB] Problem z doładowaniem po wymianie prawie wszystkiego
Prawdopodobnie źle wyregulowana instalacja LPG
-
[B5 ADP] CO oznacza migający wykrzyknik
Pojawia się z piskiem tylko przy odpaleniu a później gaśnie ? Jak tak to słaby aku najprawdopodobniej, skoro resztę wykluczyłeś.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czyli cwaniaki jak się patrzy. Pewnie nawet nie wysłali do producenta. Ja dziś napisałem do tej firmy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=743483440 Napisali tak: "Tak, dokładnie, są one objęte 4-letnią gwarancją. Co do gwarancji producent nie ma on specjalnych wymagań - (normalne eksploatowanie auta)." "Procedura reklamacji wygląda następująco: Wysyłamy do Pana wniosek reklamacyjny, po jego wypełnieniu odsyła go Pan wraz z uszkodzoną częścią. Następnie My wysyłamy go do producenta gdzie w przeciągu 14 dni roboczych musi zapasc decyzja. Na ten czas możemy wysłać nową część (odpłatnie), gdy reklamacja zostanie uznana zwracamy Panu pieniążki." "Sprzedaliśmy 4 kpl tych wahaczy. Jak dotąd nie mieliśmy żadnej reklamacji na ten produkt. Wcześniej sprzedawaliśmy tańsze takie zestawy firmy HANS PRIES po 670 zł, ale mieliśmy zbyt dużo reklamacji i wycowaliśmy je z oferty (powiedzmy wprost cena tu musi świadczyć o jakości)." Jak to się ma do rzeczywistości nie mam pojęcia. Gdyby jeszcze te 4 lata było prawdą i wymieniali by na nowe to jeszcze warto zainwestować. Jednak chyba jest zbyt duże ryzyko, że będzie tak jak u Ciebie więc pozostaje chyba tylko LEM/TRW
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja mialem to wsadzone,po 2mcu pekla mi gumka oslaniajaca gwarancji mi nie uznali. O to nie fajnie... Chociaż napisali dlaczego nie uznana ?
-
[B5 AEB] Sonda Lambda Magneti Marelli
Skasuj pojeździj i sprawdź czy znowu się pojawią. Może zbieg okoliczności...
-
[B5 AEB] Sonda Lambda Magneti Marelli
Błędów nie wywala przy takiej sondzie ? A te BERU to cewki.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja akurat nie testowalem meyle, ale wujek ostatnio wymieniał na meyle i za długo na nich nie pojeździł ale to był zwykły zestaw nie ten Hd- wzmocniony,cena ich jak lemów patrze , tylko co wybrać lepiej, nie bardzo chce mi sie wierzyć by cokolwiek przejeździło mi po miescie 60 tys bez żadnej wymiany wahaczy Nie twierdze, że tyle przejedzie bo raczej mało prawdopodobne Tylko tak mnie ciekawi jak to się sprawuje w rzeczywistości. Za jakiś czas jak będę musiał wymienić komplet to chyba się skuszę i sprawdzę z czym to się je :gwizdanie:
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
forum niemieckie niemieckie drogi to i na meyle sie pojeździ u nas raczej sie nie najeździsz, ja wymienialem juz parę zestawy wahaczy i żadne nie dały więcej rady przejeździć jak 15tys po miejskich drogach,myślę ze jeszcze zainwestuje w lema i zobaczę ile na tym da sie pojeździć Też prawda inne drogi to więcej pojeżdżą i więcej marek się sprawdzi. Ale miałeś konkretnie te Meyle HD, one mają zmienione gumy itp. w porównaniu do ORI aby więcej wytrzymywały no i 4 lata gwary ale pewnie marketing bo nie wierze aby można było zareklamować i uzyskać np. wymianę na nowe EDIT: O takie http://www.allegro.pl/item745825966_wahacze_wzmocnione_meyle_audi_a4_a6_passat_b5_nowe.html
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a Meyle HD ? Wlazlem raz na jakies forum niemieckie Audi A4 i polecali TRW, Lema i wlasnie Meyle HD.
-
[B5 AEB] Sonda Lambda Magneti Marelli
Kup taką jaką masz czyli ORI, nie baw się w zamienniki
-
[B6 AVF] Uderzenie/stukanie odczuwalne na kierownicy.
Końcówkę patrzyłeś a może to drążek kierowniczy ? Miałem coś podobnego i magiel okazał się sprawny za to luz był na drążku...
-
[B5 AEB] Kończy mi sie sprzęgło i chcę założyć sportowe tylko jakie ???
Mały błąd się wkradł, kolega Gregory nie ma tarczy organicznej a myślałem że ma :gwizdanie: Jeżeli chcesz to zapodaj sobie taki zestaw ze wzmocnionym dociskiem ale pamiętaj, że będzie ciężej sprzęgło chodzić i trochę szarpać może...
-
[B5 AEB] Kończy mi sie sprzęgło i chcę założyć sportowe tylko jakie ???
Dokładnie... A autor wątku co takiego chce włożyć żeby osiągnąć 220KM ?
-
[B5 AEB] Szarpie przy przyspieszaniu
Do B5 ?? Chyba najlepiej podmienić
-
[B5 AEB] Kończy mi sie sprzęgło i chcę założyć sportowe tylko jakie ???
Daj se spokój z takim sprzęgłem do takiej mocy i to jeszcze bez Q... Chyba, że masz za dużo kasy i lubisz się pochwalić Kolega Gregory ma mocno zmodyfikowane autko i sporo większy moment do przeniesienia dlatego ma mocniejsze sprzęgło. Jak myślisz, że na takim sprzęgle dłużej pojeździsz niż na seryjnym to się zdziwisz... Pozdrawiam
-
[B5 ABC] Falujace obroty
No kolego nie ładnie http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_silniki_pb-t5137.0.html
-
[B5 AEB] Kończy mi sie sprzęgło i chcę założyć sportowe tylko jakie ???
Osobiście założył bym dobre seryjne sprzęgło w szczególności jak jeździsz dużo po mieście
-
[B5 AEB] Kończy mi sie sprzęgło i chcę założyć sportowe tylko jakie ???
Czy ta A6 to seria czy coś modzona ?
-
[ALL B7] 2.0tfsi b7 okolice 320-330hp
żartujesz chyba To jest mega promocja. Dolicz duperele, i będzie taka kwota jak trzeba czyli około 20k. A nawet i więcej
-
[ALL] Obudowa wskaźnika doładowania
Wszystko fajnie ale było by git jak by było na 3 wskaźniki czego pewnie nie ma
-
[ALL B7] 2.0tfsi b7 okolice 320-330hp
O tyle dobrze w 1.8T że ścieżka jest mocno przetarta. 2.0 TFSI nie wiem jak dobrze jest rozkminiony pod tym względem ale myślę, że dużych problemów by nie było z osiągnieciem ~330KM Takie daje efekty sam CHIP http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_20_tfsi_po_programie_vtg-t81621.0.html Jak bym miał wybór to chyba wybrał bym 2.0 TFSI Jak już było wcześniej napisane, pojemność robi swoje
-
[ALL B7] 2.0tfsi b7 okolice 320-330hp
Tak praktycznie są to te same silniki. Akurat mam do sprzedania zestaw, który pozwala uzyskać ~300KM w 1.8T Oczywiście potrzebne są pomocnicze modyfikacje żeby zbliżyć się do takiej mocy...