Treść opublikowana przez KOval81
-
Montaż LED zamiast postojówek
A mnie szlag dziś trafił, bo mam stroboskop w prawej lampie już po chyba 5 dniach. Miga pięknie, więc jutro wymiana na "siuśki", bo misiaczki mi się przylepią ;( Na pocieszenie kupiłem sobie piękny, w żadnym miejscu nie skorodowany i nie zniszczony wydech od 2,5 FWD Piękny wydech, piękna cena, stan ideał, jakby z linii montażowej zjechał. W tygodniu będzie rezanko :>
-
[ALL B6] Śruby zabezpieczające
Jak masz ori felgi, to masz śruby M14x1,5 L=26-28mm, z łbem sferycznym
-
Montaż LED zamiast postojówek
A ja cały czs mam dziwne wrażenie, że to są inne niż te z pierwszego miotu Troszkę jakościowo odbiegają od łukaszowych... :gwizdanie: Moje odpukać na razie chodzą i się nie buntują, ale czas pokaże.
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
Ja 1BE miałem już przy zakupie, więc mnie koszt ominęły. Na allegro musisz szukać i innych tego typu portalach. ja w weekend zrobiłem trasę legnica-częstochowa-legnica i w między czasie wrocław. cztery osoby + bagaże i nikt na komfort nie narzekał, a slalomem gigantem jeździć nie musiałem. Pozdrawiam
-
Montaż LED zamiast postojówek
To teraz następny MOD to zmiana D1S na 6000K i po problemie :> Kolorem pasują idealnie do tej temperatury żarników, przy 4300K niestety się sporo wyróżniają. na to raczej nikt mnie nie namówi... fizyki nie zmienisz Niestety, ale u mnie nadal również rozsądek przemawia za 4300K i też nie zamierzam zmieniać. Wolę jasno niż niebiesko :>
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
Zakładaj te 18" spokojnie - nic się nie martw Musisz i tak bardziej uważać, czy na 17, czy na 18"
-
[B5 AHL] Dobry warsztat prostujący felgi alu okolice Legnicy
Witam. Z tego co znam, to w Kawicach dobrze swojego czasu chłopaki robili, ale trochę zdzierali, natomiast w drugą stronę mogę polecić Osiek. ja u nich brałem swoje RS6. Ściągają, malują, czy prostują musisz spytać sam, bo nie wiem - ogólnie dobra robotę robią. Gość ma na allegro nick "alufele1" bez cudzysłowu. Tam jest numer, możesz zadzwonić i się dowiedzieć
-
Montaż LED zamiast postojówek
To teraz następny MOD to zmiana D1S na 6000K i po problemie :> Kolorem pasują idealnie do tej temperatury żarników, przy 4300K niestety się sporo wyróżniają.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Zobacz sobie na moją A4 i oceń sam, czy tak źle - różnica jest widoczna, nie da się ukryć. Najbardziej by mi podchodziły barwą pod 6000k. Same postoje: Z xenonem:
-
Montaż LED zamiast postojówek
Jestem jak najbardziej za Na warsztat na tydzień, odłączą silnik i osprzęt, podłączą na nowo a po 2 dniach znów szczekaczka - bezcenne :>
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Bo wy w szpilkach chyba jeździcie :> Buty oddać do szewca i dywaniki przetrwają
-
[ALL B5] System BOSE - radio nie czyta płyt
Rozbiórka niestety, wacik na patyczek, spiryt i jazda po laserku :> Niestety na niewiele się to zdało jak widzisz...Trzeba bedzie zobaczyć ponownie, a jak nic nie pomoże, to laser do zmiany chyba będzie.
-
[ALL B5] System BOSE - radio nie czyta płyt
Brudny, albo pada już - ja mam dokładnie to samo i jestem po czyszczeniach.
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
Ja czyściłem swój całkiem niedawno, tyle, że spirytusem, a nie tym środkiem, poli coś tam chyba. Teraz już znów nie czyta i gdzie jest pies pogrzebany nie mam pojęcia Najprawdopodobniej AndyN będzie "a fe" prorokiem...
-
[ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD
Dawaj Poziu dawaj, bo my gawiedź ciekawi. Zamiast wymieniać laser w RNS-E jak padnie to sobie takie cuś kupię
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
Z tego co mi wiadomo, to chyba Toyota wprowadzała żarniki większej ilości "K". Ładowali coś koło 5300-5800K nie pamiętam dokładnie już. Ja bym chętnie założył do siebie 5000k, ale niestety oczywiście w D1S nikt nie chce tego zrobić
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
Właśnie się tego obawiam Andy. Dziwi mnie jednak to, że jak wyskakuje komunikat "DVD nie czytelne", to często mi się zwiesza przy tym cała RNS-E. Nie wiem w czym tkwi problem..
-
Montaż LED zamiast postojówek
No moje też już 3 dzień walczą i nadal się nie spaliły :> Oby tak dalej - ja u siebie nie piłowałem bolca, umieściłem że tak powiem "z lekkim oporem"
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
maliku a ileż można razy to robić Już 3 razy od naszej ostatniej rozmowy czyściłem, a minęło może 2 miechy. To możliwe, że się tak syfi??
-
[ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD
I żebyś wiedział, czy policja co jedzie za tobą jest już 1 km z tyłu, czy dalej Tak apropo, ciekaw jestem jakby się to sprawowało jako zamiennik dla RNS-E i jaka tam navi chodzi ?
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
Można wytrzymać na 18" - ja też byłem sceptykiem i w życiu bym nie założył, a mam i żyję. Wiadomo - trzeba bardziej uważać i szaleństwa po dziurach nie da się odstawiać, ale jest ok.
-
[ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD
Poziu - pisz jak to się ustrojstwo sprawuje - założyłeś w końcu, czy jeszcze nie? :>
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
co to znaczy nieodpowiedniego mozna to jakos zidentyfikowac ? To znaczy, że np moja RNS-E chodzi troszkę z piratem, a później już tylko wywala błędy, że dvd nie czytelne. Nie pomaga czyszczenie lasera i inne zabiegi, bo ori mapy 2004 czytał swojego czasu bez problemowo. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
YKK'u - fela rzeczywiście straszna, okropna, niczym normalnie mili panowie z twojego avka :> (stawiasz flaszkę, tylko ciiii) EOT Tak już poważnie, to ta MAM7, jak każda fela, nie do każdego auta i koloru pasuje. Do waszych akurat wygląda miodzio Furka ogólnie nabrała koloru na nowych kapciochach :>
-
[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)
Tu masz wątek i pokazane te LED'y u Tas2Die'a i Bart-S: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_led_zamiast_postojowek-t67385.0.html[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 11:29_________________________________________________Dla ciekawych, dołożone zdjęcia postojówek LED by Kimmoto w pierwszym poscie.