Treść opublikowana przez KOval81
-
[ALL B6] Oświetlenie nóg + czujnik zmierzchu
K...a A ja cały ten czas miałem wizję, że to się zapala ustrojstwo, jak sobie drzwi otwierasz Coś takiego właśnie potrzebuję, bo nie za bardzo chcę, bo nie za bardzo mi pasuje samoczynne włączanie się oświetlenia w ciemności. Ale plamę dałem :gwizdanie: A da się to jakoś zrobić po mojemu, czy to inna bajka niestety będzie???
-
[ALL B6] Oświetlenie nóg + czujnik zmierzchu
Vario - ale dla jasności wytłumacz mi jedno: To oświetlenie nóg nie będzie mi się włączać , jak będzie ciemno - np, wjadę do tunelu a tu mi "ciach mach" i się nogi zapalają??? Bo szczerze mówiąc, mi nie o takie cuś chodzi :>
-
[B6 AWX] Alu 18'' 225/40
Pamiętajmy jeszcze o tym, że nawigacja też dokładnością nie grzeszy. Sam odczyt z satelitów następuje w określonych odstępach czasu i błąd zmienia się w zależności od prędkości jazdy. Był gdzieś na forum wątek z testami, zrobiony przez jednego z kolegów.
-
[ALL B6] Oświetlenie nóg + czujnik zmierzchu
jarko, żeby sprawiedliwie było to zapraszam do Legnicy i wyrezacie i mi kpl :>
-
[ALL] Montaż CB pod podłokietnikiem bezinwazyjnie (fotostory)
A jak masz zamontowane to CB, to rozumiem, że podłokietnik, jak również Twoja prawica sterczy Ci w górę?? W takim razie w czasie jazdy musisz się czuć jak Papież, pozdrawiający wiernych
-
[ALL B6] Rozklejanie lampy
30 min na 150 stC z włączonym termoobiegiem , z tego co pamiętam. Trzeba uważać, żeby nie sfajczyć podzespołów lampy
-
[ALL B6] Oświetlenie nóg + czujnik zmierzchu
Vario - bo ja sie napalałem i napalałem, a najbardziej w temacie ucichłem :> Czy pod ten moduł można sobie podpiąć jakoś oświetlenie drzwi - te małe lampeczki, które zapalają się po otwarciu? U siebie niestety tego nie mam, a to dobra rzecz jest po zmroku.
-
[ALL B6] Oświetlenie nóg + czujnik zmierzchu
O opinie kolego pytaj pana powyżej, czyli Vario To jest jego patent, a my only podglądamy co i jak usprawnić u siebie. Najlepiej napisz PW, chociaż praktycznie wszystko opisane jest w treści posta
-
[ALL B6] Carbonowy dyfuzor by JORG
Kurna - spodziewałem się lepszego efektu. Nieco paździerz wyszedł.. :gwizdanie:
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Jak najbardziej ori zderzaczek. Kratki ma takie jakie powinien mieć, ale nie chromowane, tylko antracytowe i odbijają światło. Kupisz sobie grill później antracyt i będzie kpl jak ta lala Tylko jest jeden problem - CENA. ten zderzak stoi i stoi już chyba parę ładnych miesięcy... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Po instalacji lamp LED, błąd przepalonych żarówek, proszę o pomoc
Panowie - nie zakładajcie takich samych tematów po kilka razy. Opcje naprawdę nie gryza, bolą i co tam jeszcze chcecie...Jeden z obszerniej wałkowanych tematów a wy go dublujecie...tylko po co? http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_led_zamiast_postojowek-t67385.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t9886.0.html;highlight=postoj%C3%B3wki+led i jeszcze kilka innych.. pozdrawiam
-
Montaż LED zamiast postojówek
No to Panowie jeszcze parę dzionków i będziemy sprawdzać
-
Potrzebuję porady - co dla młodego chłopaka ?
szwagier kupił sobie jakiś czas temu VW4 90KM i narzeka, że jak 3 osoby na pokładzie, to niestety, ale nie ma jak bezpiecznie wyprzedzić...
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
No i jak Panowie - jeździ ta zawieszka już, czy nadal autor się nie zmobilizował do wypracowania co i jak się sprawuje?? Sam jestem ciekawy jak to pracuje :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?
Nie jestem pewien, czy wsadzisz wogóle takie laczki do siebie.. :gwizdanie: Może ładnie ocierać
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
Dokładnie coś bardzo podobnego :>
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 130 by Dynosoft
Najładniej to chyba nasz PREZES wypadł po sofcie Bardzo mocna seria i świetny wynik po modzie. Tu rzeczywiście jakoś słabo to wygląda.
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
I właśnie o to mi malik'u chodziło Racja racja panowie - źle sprecyzowałem sprawę
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
Z tego, co mi wiadomo, to właśnie dzięki BT z końcówką Q działają wszystke funkcje telefonu oraz dodatkowe jeśli chodzi o nawigację.
-
[ALL B6] Zderzak - wyciecie w miejscu mocowania haka
Hehehe - panowie - czy zderzak tylni wycięty, czy nie ruszany, to tak samo wygląda z tyłu. Wycięcie robi się na zagięciu pod auto, i przy normalnej jeździe bez zamontowanego haka to się nie wyróżnia :>
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_sds_w_rnse-t71522.0.html SDS ma coś wspólnego z BT? Można mieć SDS bez BT Nie w tym rzecz AndyN. Niektóre funkcje RNS-E sa uaktywniane dopiero z blutem Q. Między innymi wyszukiwanie adresów restauracji, czy np bankomatów jak napisał malik i podawanie ich telefonów. Ja mam u siebie odblokowany SDS, ale nie mam rezanej instalacji, ale pomimo wszystko nie sądzę, żeby mi później podawało adresy określonych instytucji, bo odblokowałem sobie SDS. Żebyśmy się dobrze zrozumieli - to, że można mieć SDS bez bluta to ja wiem - ale to szukanie z malikowej wypowiedzi niestety chyba nie zadziała?? Jeśli się mylę, to mnie popraw.
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
Vario - a Ty masz u siebie 18", bo jakoś na szprychach one inaczej wyglądają. Jak się sprawują te fele ? I dlaczego w końcu nie BBS'y??
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
RS6 mania nie ustanie raczej - nadal to felga okropnie przyciągająca uwagę. Jak dla mnie to troszkę tego niestety za dużo. Mi się podobają BBS , tylko problem mam z decyzją :gwizdanie: Zrobiłem prawidłowe fotki swojego furaka, więc postaram się wrzucić jakiś pseudo VT :>
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
malik'u - rozumiem, że to w wersji blutka Q takie tricki ?? Czy w starszych po odblokowaniu sds i zrobieniu bajerów jak pisałeś też śmiga??
-
[ALL B5] Nowe kółka dla mojej A4 - co myślicie o tym wzorze ?
Ładne ładne są - kolega z B7 jeździ na takich, ale na 18". W 19" musi jeszcze lepiej sie prezentować. Oby tylko wytrzymałe były, bo 19" to nie sma srania po krzakach