Treść opublikowana przez KOval81
-
[ALL] Dźwięk wydechu diesla (video)
Wybebeszony od wlotu do wylotu to dźwięk daje ładny. Niestety to nie jest do jazdy. Ja w Cuprze miałem zrobiony przelotowy z kwasa, bez kata, itp i jak w zimie odpalałem pod pracą, to szef uciekał byle dalej, bo się aż całe podłoże trzęsło fajne było na pierwsze dni cieszenia się nowym autem - później masakra - wrażenie, że szybciej ryczy niż jedzie
-
[ALL B6] Oświetlenie nóg + czujnik zmierzchu
No to miodzio - będzie można i u siebie porezać coś takiego. Mam nadzieję, że nie trzeba ciągnąć żadnych przewodów od gniazda zapalniczki po kolanach sobie??
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Fakt - zajebioza szklanka Świetnie wygląda na ciemnym aucie
-
[ALL B6] Oświetlenie nóg + czujnik zmierzchu
Vario - czyli w skład tego Twojego zestawu wchodzi jakaś czujka od światła, czy masz to podpięte pod swój czujnik ori w aucie ? Jeśli ja u siebie nie mam czujnika zmierzchu (albo jeszcze o nim nie wiem) jak napisałem wcześniej, to jak to wszystko będzie działać i pod co będzie podłączone? Potłumacz nieco młodzieży :>
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
I czemu zostało RS6? :>
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
A spojrzyj na te linki co dał kravootski Mi si podoba jak to stoi. fakt, że ja mam u siebie -20mm i dlatego prosiłem o jakiś VT, żeby mieć jakiekolwiek rozeznanie. Kopałem troszkę na a4mods.com i tam takich mesh'owych felg jest od groma i ciekawie to się prezentuje.
-
Montaż LED zamiast postojówek
No właśnie ja cholera normalnie nie posiadam czujnika zmierzchu (albo o tym jeszcze :> nie wiem) i co w takiej sytuacji da się zrobić? ja mam seryjnie czujnik zmierzchu ? moze to coś ułatwi ? ps. Panowie może osobny wątek otworzymy ? - nie będziemy tu mieszać w temacie Ja też za nowym tematem jestem, bo się OT robi w temacie postojówek
-
[b6 AMB] Jaka opona zeby bylo idealnie na 18" et35 felge ?
jak masz szerokość felgi 8", to zakładaj 225/40. jak 8,5" to 235/40 i bedzie
-
[ALL B6] Które felgi 18" wybrać?
Ale Ty chyba B5 nie posiadasz :>
-
Montaż LED zamiast postojówek
zrób mi taki zestaw - chetnie kupie I ja również się piszę na taki zestawik jak masz Vario ochotę się pobawić - hehe :>
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
Dokładnie takie Tomek - u niego zobaczyłem i tak mi się spodobały :> 2 trochę pomniejszają optycznie to koło, ale rzeczywiście ładny wzór Te już chyba bardziej, z tym, że skręcania maja jakoś inaczej ułożone ładne cholery są na B6 Jak znajdziecie te z mojego 1 linka to będzie już całkiem A panowie jak myślicie o rozmiarze i ET ? Nie za dużo tu i tam :gwizdanie:? kravootski - z tego co pamiętam, to sam chciałeś chyba BBS CH zakładać? :>
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
To nie są niestety te same felgi co No 2. Te na fotce co podałeś mają 7 ramion a No 2 8 - do tego nie są skręcane. Bardziej interesuje mnie No 1. Dzięki za foteczkę
-
[ALL B6] Lampy przednie
Gratuluje podejścia do rzeczy w temacie nie ori xenonów Fakt, że jeśli chodzi o świecenie to żadne sonary czy inne szity.
-
[ALL B6] Które felgi 18" wybrać?
No 1 są lipne troszkę do B6 - jak dla mnie, to auto ma za masywną sylwetkę do takich delikatnych felg.
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
No cholercia bardzo ładne nawet bym powiedział - przynajmniej jak dla mnie Ja też się skłaniam ku tym pierwszym. A jak myślicie - będzie to wyglądało na B6 dobrze? U nas panuje tendencja na ori - nie ukrywam, że na RS6 też poluję, ale ciągnie mnie do czegoś innego niż wszyscy. 2100 w sumie chyba niezła cena nie, ale umoczyć i po przesyłce okaże się, że coś wystaje, albo nie pasują, to ja pierdziu ;(? Na tych oponkach pojeździ jeszcze jak coś, czy od razu na szrot (tym samym zaraz wyjdzie, że felunek drogi :>) A jak Panowie z rozmiarami - tu jest 8,5" szeroko i do tego Et 32 - tarki nie będzie ? Może ktoś jeździł, albo mierzył chociaż kiedykolwiek w B6 coś takiego?
-
[B6 AVF] BBS 18" w Avancie - jak to widać ?
Drodzy koledzy :> Szukam właśnie dla swojej niuni obuwia na lato i rozważam parę wzorków (RS6, MAM8 - ale one strasznie oklepane są, a chciałem coś bardziej oryginalnego). Stanąłem już na decyzji, że siądzie autko na 18" i za takimi się rozglądam. W oko wpadł mi model (a raczej 2) BBS i tak się zastanawiam, jak to by wyglądało w B6 Avant? Podejdzie takie cuś - jak widzicie taka ideę? Zarówno parametrami, jak i wzornictwem oczywista mnie interesuje. Dodam, że mam zawieszkę 1BE. Wzorek nie jest oklepany aż tak bardzo, nawet w środowisku ""golfiarzy", a potrafi swoim designem przyciągnąć oko. Co myślicie? Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś machnął jakiś VT takiego kółeczka (AndyN ma identyczną furkę jak moja - mam bliźniaczkę, kolor widać w avatarze) :> Podaję linki do aukcji: 1. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=618133373 2. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=609187571 Będę wdzięczny za wszystkie TIP'y. Nie ukrywam, że bardzo mi się podobają oba modele, ze wskazaniem na 1 2 ma u siebie w B5 Nosb i wyglądają wg mnie rewelacja. Niestety nie widziałem jeszcze w B6 Pozdrawiam KOval
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
Za xenony w tych gównianych lampach i ich kolor powinien być Mały + za to że słuszna markę wybrałeś. Mam nadzieje, że nie jeździsz na trasie z Legnicą, bo w deszczową noc, jakbyś mnie na tych zestawach mijał, to bym Ci noc rozjaśnił wszystkim co mam (szczególnie, że nie widać z przodu, że to :>
-
[ALL B6] Które felgi 18" wybrać?
Ori maja ET43. Przymierzysz zobaczysz, ale myślę, że koło 10mm można pakować przy 8" szerokości.
-
[ALL B6] Które felgi 18" wybrać?
Można to dwojako rozumieć :>
-
[ALL B6] Które felgi 18" wybrać?
Jak dla mnie to No1 - oklepane RS6 (wiecznie żywe jak tow Stalin) 1 - OZ za delikatne i nie w czerni 3 - was ist das??? nie nie nie A nie interesuje Cię wzorek coś ala BBS ??? Ja się za takimi również rozglądam
-
Montaż LED zamiast postojówek
Dokładnie - za to i parujące bix'y powinno się co niektórych powiesić za to i tamto. Ale z tymi obwodzikami to troszkę mi druciarnia zalatuje PS - ja tez nie przepadam za tymi moimi siuśkami z przodu niestety... :gwizdanie:
-
Montaż LED zamiast postojówek
Pany - to nie Sputnik, nie wypada takich śmieci montować, bo aż żal d*pę ściska :>
-
[B6 AYM] Sposób na dwumas
Jak Ty tak wszystkie elementy w aucie wprowadzasz w stan prawidłowego użytkowania, to ja bym nie chciał po Tobie auta kupować....
-
Montaż LED zamiast postojówek
No tych z poborem 1W jest sporo na allegro, ale niestety nie wiadomo co się będzie działo. Vario - testuj, obczaimy
-
[B6 AVF] Poważny problem z xenonami
Wybaczcie OT. To ori D2S w ASO 170pln kosztuje??? A D1S 800 prawie Wadliwy żarnik raczej nie powinien powodować palenia się przetwornicy - przynajmniej ja się z takim czymś nie spotkałem. Może masz coś nie tak z instalacją skoro przy uruchamianiu auta od razu Ci leci? Może pora odwiedzić zaprzyjaźnionego elektryka?