Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KOval81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KOval81

  1. Haahaha - dobre dobre - my fanboje Microsoft'u musimy się trzymać razem Kurna chyba muszę w końcu Gold'a opłacić :> moskal - czekam na odpowiedź na PW :gwizdanie:
  2. A to z jakiej okazji :gwizdanie: też chcę
  3. Kurna wiedziałem Od dziś dzielę wasze pointy G na 2 Tylko skąd pozwolenie na dziecko się wzięło.. [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 13:02_________________________________________________Fly - zasiliłeś konto Microsoft'u, czy jeszcze na silver jedziesz??
  4. Dobra dobra - wy się tu już nie tłumaczcie z kim mieszkacie :gwizdanie:
  5. Ja o Michale aka Flyer pisałem
  6. Czasu masz za dużo wolnego, boś kawalier jak ja kupiłem swoją, to na ACI, GoW2 i Blazing Angels 2 zrobiłem w 2 tyg 1000G, więc spokojnie można w miesiąc 3000G machnąc - tym bardziej moskal, który kolekcję ma niemałą i się nie znudzi
  7. A ja zmęczyłem cała Favalę i platformę w MW2 i lecę do Gułagu (ale na rekrucie )
  8. Do felgi z rantem niestety wymagana spora gleba. -20mm będzie chyba dalej kulawo wyglądać, mi coś podchodzi pod -35 i było by malina
  9. jak gra jest zrobiona na podobieństwo najnowszej części filmu, to bym się zbyt wiele nie spodziewał
  10. Ale laczki zajebiaszczo mocne Ech marzenia o takiej drodze.... :gwizdanie:
  11. Na taki temat czekałem Trance'owe kawałki z pięknym żeńskim wokalem są normalnie :kox: Ponawiam prośbę o wytłuszczanie ich w kawałkach, które wrzucacie
  12. ACII to będzie chyba ostatni mój wydatek w tym roku - tyle tego nazbierałem, że i tak z moim stylem grania nie skończę do stycznia Ta pozycja jednak musowo zagości w zestawie - zacząłem przygodę z X'em na AC I właśnie i jak na razie pomimo monotonni najbardziej mi przypadła do gustu (no poza MW2)
  13. Hamerykancki Piter, hamerykancki nie brytyjski EOT
  14. Szczerze powiedziawszy, to 1.6 i tak nie jedzie i tak, więc dlaczego by nie poprawić jej wyglądu. Młody ma schwarz pakiet S4 przy silniku 1.9 tdi - i to nawet bez soft'u. Jakby wychodzić z takiego założenia, to jedynym "mod'em" będzie okresowe dolewanie paliwa i płynu spryskiwaczy Zakładaj fele - nie będzie i tak jeździć, a zyska na wyglądzie Zakładaj fele 18x8" i kapciochy 225/40
  15. Takie fele już ma jeden z forumowiczów na B7 i jeżdżą bez zastrzeżeń. 18" - przód 8, tył 9": A tak właśnie wyglądają przy twojej budzie: http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_juz_nie_taka_nowa_a4_w_koncu_czas_pokazac-t56330.0.html
  16. Ja parę dni temu byłem z mamuśką przedłużyć umowę w PLAY i oglądałem jakąś OMNIE, to mi do łokcia sięgała Może jakiś inny model, ale była gigantyczna. IPhone do najmniejszych również nie należy - wiem, bo miałem, ale jakościowo OMNIA nie ma polotu do niego niestety.
  17. Ja kupiłem, ale nie mam kiedy włączyć Fly - widzę minę moskal'a jak przeczytał, że portfel w końcu odpocznie
  18. Ja na grę czekam, a nie na PL wersję Się ma...aka zna angielski Myślałem że już grałeś na gorącym towarze
  19. Polaka będziesz miał za jeszcze troszkie A tak teraz już na poważnie - odczuwalna przepaść do AC1, czy nie ma aż takiej rewelacji?? Ciekaw jestem,m bo usilnie czekam
  20. Oberleutnant fuehrer (znaczy się Flyer) - melduję pokornie, że zapier.....em do 4 rano przy rzeczach do roboty i nie miałem czasu siąść na kanapę w celu grania A dziś od 6 znów w pracy i nadal siedzę - wrócę do domciu, to pewnie padnę jak kawka. W końcu się należy Proszę o możliwość pójścia sobie :laghing2:
  21. Nosz co za czepialska gadzina hehehe
  22. A czytają mi tu ze zrozumieniem robaczki PL jak koń stoi Ja również wolę nie polską
  23. A czyta tu najpierw, a nie pisze bzdziochy: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49164
  24. Jak to mawiają: nie ma chooja na platformie teraz Z lekka hardcore na zimę
  25. Panowie - a wy chcecie telefon, czy kloca ? Przecież Omnia, to meeega kloc, na którego trzeba nosić torbę, jak na notebooka. Jak masz kasę, to kupuj IPhone'a, jak mniejszy budżet, to poszukaj coś z HTC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.