Treść opublikowana przez KOval81
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mniam mniam :slina: Jak ten "szit" wyjdzie, to od razu wciągam - na to jeszcze oprócz MW2 I OF kasę odłożę. Fajne, że dodali więcej opcji uśmiercania oponentów - nie będzie tak nudno. Do tego jeszcze różne sposoby przemieszczania się oraz pływanie i nurkowanie Labek - ja jak mnie na początku poniosło, to raz wstałem z fotela do pracy prosto Michaś jak widać już popadł w maniakalne młócenie [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 13:08_________________________________________________Zajebioza :kox:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Że tak spytam, skończyłeś całą gierę w 6,5h?? A ktoś już z Was naparzał może w Flashpoint'a ?? Też może być ciekawy
-
[ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
Nie słuchaj lanserów 6000K ładnie wygląda, ale poczytaj, ile daje mniej lumenów. 4300K świecą bardziej na siuśkowato, ale dają o wiele więcej światła. 6000K bardziej odznaczają linie i znaki, bo mają bardziej białą (błękitnawą) barwę. 5000K jak dla mnie to max - osobiście jestem za czyszczeniem reflektorów i okresową zmianą żarników- wtedy zobaczysz różnicę
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
130$ to tylko sama cena, dolicz koszty przesylki, clo a sprawa calkiem inaczej wyglada. W DE na forum chlopak szuka chetnych na zbiorowe zamowienie cena 80€ za szt. to nieco zmienia postać rzeczy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Temat o modach i GT22 to do posta Dżo-Dżo trzeba przerzucić 20 listopad Panowie premiera Assassin's Creed 2 :kox:
-
Bixenon Xenon od A do Z
No właśnie mi się wydawało, ale zrozumiałem z ostatnich postów, że chłopaki kupują właśnie bix z D2S
-
Bixenon Xenon od A do Z
Panowie - a taka mała dygresja - czy były Bix'y na żarniki D2S?/
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
MW2 na bank będzie Przez Was wstrętni naciągacze już bym dawno jakiegoś softa sobie zrobił, zamiast X'a kupować :> Ale zabawa przednia czasem
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
podoba mi się ten wynalazek D2S sporo tańsze i wszędzie dostępne - można by coś takiego popróbować 130 talarów zielonych to jeszcze nie tak źle. jest ktoś Pany za wielką wodą, żeby coś takiego ściągnąć??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
naklejka musi czarna być nie ma chooja we wsi True - całkiem inaczej wygląda -zobacz na autko Cosh'a [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 23:30_________________________________________________I proszę słuchać dobrych porad, bo poproszę mirona, żeby znów zamknął temat - a on się nie pitoli, zamyka wszystko
-
[B6 AVF] S-line Avant by Cosh
Multi to wcale nie minus, tylko wielki + dla wygodnych, a zbiera się jak manual Korby z tyłu sam się przekonasz czy dobre czy nie, jak powozisz dziecko Moja mała tłucze równo nóżką w miejscu, gdzie powinien być przełącznik..
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
To jest ewidentnie szczotkowane alu
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Na allegro 150-180 pln za używkę w szmeranym stanie, więc jak na ASO nie jest chyba tak źle
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja właśnie byłem w mediaexpert - mają Operation Flashpoint 2 za 249 pln Forza 3 z kierą jakąś pod X'a - 519 pln, a do tego 14-15.XI jakieś zawody w Forze 3, gdzie do wygrania jest XArcade :>
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
1. Ściema szyb wszystkich = weg dowód rejestracyjny - nie wiem czy warto 2. Dach może być czarny 3. Dokładka zamiast malować, to naklejeczkę z ASO - będzie się dupsko wyróżniać, a nie zlewać jak teraz
-
Wymiana ori żarnikow D1S na 6000K
Szkoda, że w D1S nie ma takiego wyboru, jak w D2S - chciałbym z ciekawości sprawdzić 5000K - będzie myślę dobry kompromis pomiędzy 4,3-6K. Pod koniec roku z tego co wiem mają się pojawić na allegro, ale niestety firmy "krzak"
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Hehehe - sobie żonę znajdź i dziecię zrób, to pogadamy - obowiązki mam wieczorami do wykonania Na tym pierwszym koncie 1000G mam - niestety przenieść się chyba nie da co?? :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Tu lejt
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Hehehehe - poniekąd to taki rodzaj MOD'a "DIRTY HEADLIGHTS" :laghing2: A poważnie, to ciśnienie jest na tyle duże, że zmywa syfy, zostawione na lampach przez jadące przed nami auta
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
bo fura "zielonego" i odrazu każdemu się podoba miron możesz zamknąć :polew:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mniam mniam :kox: Fly - miałem Ci właśnie napisać
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Cuber super! teraz można by tam dopisać co i jak zmieniać jakieś tutoriale, co pasuję P&P itd + jakiś tutorial z rzeczy do rezania - np montaż przedniej dokładki S-Line do górnej serii. Nie oparty na audizine, ale fizyczny, jak już ktoś zrobił - rozwiązania, mocowania itd.
-
Plazma czy lcd do gier ?
Sam rozmiar to już dobra zamiana :>
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
Furka ogólnie fajna - graty modów mechanicznych, ale jak dla mnie jedyny ---, to połączenie tyłu S-Line z przodem S4 Takie dziwadło :> Tylnej wstawki nie maluj za cholerę, bo zniknie cały urok dokładki. Listwy możesz śmiało malować - będzie dobrze wyglądało, chociaż w mini schwarz pakiecie może być jak u Flyer'a
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
1. A jednak coś dają - rozmażą Ci brud na kloszach 2. Do lamp Truck'a nie mogą do każdych innych z HID'em owszem 3. Jak lampa jest brudna to nie jest ograniczony, tylko rozproszony, co przy xenonie strasznie oślepia jadących z przeciwka Dziękuję - EOT