Treść opublikowana przez KOval81
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Tak to wychodzi niestety: ASO - kratki boczne + grill = ~630pln Dokładka S-Line ~350pln + wysyłka Rezanie zderzaka Farba + malowanie Podsumuj koszt troszkę wychodzi jakby nie patrzył, dlatego ja kiszę u siebie obie dokładki, listwy oczne i komplet kratek i się nie mam kiedy wziąć za przeróbkę. Jak na złość wszyscy solidni, niedrodzy lakiernicy są zajęci
-
Alternatywa dla Nikon D40
Tylko jedna rzecz - koledze chodzi o lustro
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
:laghing2: :laghing2: gad demet dziś widziałem tak odstawionego CRX'a :laghing2:
-
Kto mi skonfiguruje zacny komputer.......?????
Napisz do endriuu - oferował się ostatnio z jakimiś zestawami, ale nie wiem, czy nadal aktualne.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Piękna są stalówki - ja dziś chyba się też wybiorę, chociaż śniegu u mnie nie ma Jak się zacznie , to znów z kolejki wyjadę o 23 jak rok temu
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Powiem szczerze, że sam się tym spoilerkom przyglądałem i na zdjęciach nie wyglądają najgorzej. Wypadało by napisać mail do sprzedającego i poprosić o dokładniejsze fotki.
-
Alternatywa dla Nikon D40
Przyznam szczerze, że Pentax'a również rozważałem sam, jak chciałem kupić lustro i zbierał bardzo pochlebne opinie - jak najbardziej jest godny polecenia. Aju - a Ty się zdecyduj może jaką płeć reprezentujesz
-
[ALL B6] Obnizone zawieszenie a rozmiar opon
Sprawdź w kodach wyposażenia jakie masz i będzie wiadomo. Gdzieś na forum jest kolorystyka, jaką się oznacza zawieszenie - więc jak masz chwilkę, to sobie poczytaj. Ja mam "gryzonie" 15" 195/65 i dają radę
-
[ALL B6] Obnizone zawieszenie a rozmiar opon
Zawiecha nie, ale buda będzie stała niżej cała Ogólnie, im zakłdasz większą felgę, to auto idzie bardziej w górę, dlatego aby zachować trochę uroku, obniża się je.
-
Alternatywa dla Nikon D40
Canon 350d, albo 400d - do tego dobre szkiełko i zdjęcia rewelacja. Lepiej zainwestować w dobry obiektyw wg mnie niż pakować kasę d super body.
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Fly - to sobie zaserwuj iksDe , tyle, że to już nie to samo
-
[b6 ALL] jaki rozstaw srub ? jakie felgi wybrac 18" czy 19"?
-20 mm robi już wizualnie sporą różnicę w porównaniu do serii, a raczej nie działa za pług w zimie, ani za krawężniko-łamacz all seasons Spokojnie można zakładać - nic nie przeszkadza. Co innego, jak będziesz miał dokładkę przednią od S-Line, która jest jednak sporo niższa. Na seryjnej serii :> jest jak najbardziej poprawnie, a nie wygląda jak koza - tym bardziej, że przód stoi wyżej niż tył :doh1:
-
[ALL B6] jakie śruby do felg stalowych?
Więc skoro masz kuliste śruby, to znaczy, że masz ori aluski. Do felg stalowych również idą kuliste, więc nie będzie problemu założyć te same. Co do rozmiaru, to jak najbardziej będą pasować
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
O żadnych z wymienionych Bartek. Twoje ładne, recaro miodzio, ale z dodatkami niebieskimi to jak dla mnie profanacja kultury wnętrza Mi się kojarzy od razu z pokrowcami, albo dużym fiatem. Co do pasowania pod mój kolor, to chodziło mi o te siedzonka z aukcji - jak brałem swoją A4, to stała B6 z takim właśnie środkiem - PIĘKNIE wyglądała, ale motorownię miała do wymiany.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Hehehe - to jedna gra chyba w której Cię przeskoczyłem Ja sobie sprawiłem do konsoli od razu, a teraz czekam z niecierpliwością na AC2, bo zapowiada się ciekawie Ja chyba też muszę się zaopatrzyć w serię Toma Clancy'ego - naprawdę fajne gierki robi, ale najpierw FNR4 i UFC 2009
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
A mi się coś wydaje, że zwyczajnie kierowcy 607 i Q7 mieli "troszkę" więcej oleju niż Ty i Twój brat - z całym szacunkiem, ale to raczej bezdenne, porównywać osiągi waszych Tico do aut podanych wyżej :doh1:
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
No co fakt to fakt, ale właśnie to rodzinne kombi nieraz potrafi narobić wstydu niejednemu coupe Jazda BMW to poezja - fakt, ale jak się potrafi nad nią zapanować :> A dupka lubi sobie uskoczyć
-
Quattro - słów kilka :)
Ale, tego akurat nie napisał Peterka. No nie, bo to napisał Dibo, a wcześniej SoMeS :>
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
Ty się miron nie jaraj, bo twoja to raczej dużo gorzej nie jeździ :> Toż to teraz bardziej Audi się z dresami kojarzy niż BMW :gwizdanie:
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
W serii 5 się mieści, bo jeździłem na prawie takich samych - ale na drodze się nie połapiesz tak dupskiem rzuca. Będziesz musiał na siłownię zapitalać 8 razy w tygodniu i na taniec zacząć chyba chodzić, żeby sobie ruchy wyrobić
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Za ?? Info na PW poproszę
-
Bixenon Xenon od A do Z
Dokladnie tak Zbiorniczek musisz poluzowac.. Eeeeeee :doh1: żadnego zbiorniczka ruszać nie trzeba - długi TORX i nie ma najmniejszego problemu, żeby śrubę poluzować. Ma się tą wprawę już, jak się wymieniało postojówkę w jednej lampie 11 razy w ciągu 3 miechów [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 09:43_________________________________________________A dziś pięknie leje deszcz, to znów się spaliła przednia prawa postojówka i tylna prawa stop Nosz kurna, żeby nie powiedzieć inaczej będę znów stał na mokrym i jeszcze uszczelniał bix'y
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Nie kupa Bartek, tylko mega guano Tragicznie takie połączenie wygląda - jak dla mnie bezguście. JELITO miał taki sam szit i w końcu zmienił na rozsądny (wraz z autem) :> Ten zestaw Twojego wafla bardzo ładny - do mnie by kolorystycznie pasował
-
Quattro - słów kilka :)
AVF i 2.7 bIT jak się objeździ to też nie jedzie (i to pierwsze nawet bez Quattro) :> Spadek mocy owszem występuje, ale bez przesady - zwykły zjadacz chleba nawet by się nie poznał. Chyba raczej ideą posiadania Quattro nie jest przyspieszenie lepsze/gorsze o 0.5 - 1.0 s, tylko poprawa bezpieczeństwa i trakcji Że spalanie nieco większe - owszem, ale w granicach przyzwoitości - jak ktoś lubi poszaleć, to i FWD mu possie Że opony powinny być jednakowe na 4 kołach - owszem, nie ma śmigania na gównianych kapciach na różnych osiach - poprawa bezpieczeństwa Wnioski i dedukcje z czytania posta: Jedynie auta zrobione jak Siwy Poźka nadają się do Quattro (bo to 1.8T po modach) :laghing2: skoro AVF, AFN, 2.6 są za słabe, żeby się pobawić :> A tak poważnie, to do zabawy jest Misza, albo STi, bo A4 to kloc i jeździ tylko po prostych :gwizdanie:
-
[ALL B6] Teledyski,filmy w Navi Plus - Audi A4.
Ciekawe jak to połączysz w jedno? Adapter symuluje tuner TV więc .....? Ano AndyN - nieco chaosu się wdarło w to co napisałem. Kiepskie sformułowanie - mój błąd