Treść opublikowana przez KOval81
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Andrew - mówiłem, że się nie spłaci paździerza sprzedawać Teraz rób swap silnika z S4 i Quattro i będzie fura malina :> A poważnie, to wal jakiś soft najpierw, a nie nowe fele :gwizdanie:
-
[ALL B6] Silver&Black avant by lemon
Felgę chciał chłopak pokazać, a Wy go besztacie.....ech W sumie golasek, a 4x el szyby ma i rolety w drzwiach :> To są właśnie największe dziwactwa AUDI.
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
1. Wszystko fajnie w przypadku nowych aut, gdzie różnica salonówek jest kolosalna 2. Na zakupie używanych w podobnej cenie już wychodzisz na -- eksploatacją benzyniaka - mówię tu o modelach B7
-
Wrocław parkowanie
Spokojnie - mają gust złodzieje wrocławscy i B5 nie kradną A poważnie, to najlepiej chyba się postawić w Galerii Dominikańskiej, bo nie wiem, czy koło rynku coś strzeżonego było
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
To i tak będzie zapieprzać ostro
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Wszystko kwestia zimnej kalkulacji, co się komu opłaca - w tej chwili ceny np 2.0 tfsi i 3.0 tdi są podobne, więc na - ropniaka już idzie akcyza. Ceny części zamiennych, niestety znów na -, koszty ewentualnego remontu też na -, opłaty OC/AC również na -, jedynie na + jest mniejsze spalanie. Jednym słowem, dopóki się nie wysra diesel, to się jeździ tanio i dobrze
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
ZAMKNIĘTE :laghing2: A większość i tak kupi diesel'a hehehe i zaczną narzekać dopiero wtedy, jak różnice w spalaniu zniweluje naprawa ropniaka :> Szczerze powiedziawszy, gdybym miał dziś wybierać 3.0 tdi, a 2.0 tfsi, to sam nie wiem... Mowa oczywiście o budzie B7
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Wrażenia to jedno, a praca i kultura silnika to druga sprawa Z tym, że wyciszenie w A4 a A6 to przepaść :gwizdanie:
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Czyli jednak można
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Na chwilowe oczywista nie zwracamy uwagi - średnie, jakie wychodzi z tankowania, czyli tzw. realne A ile miron wychodzi Ci po mieście??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nosfer - a może Ty na oblodzony kawałek postawiłeś Gumy zajechałeś po wyścigu, to nie ma co trzymać :>
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Bieniek - teraz niestety nie ma rzeczy wiecznych, bo się polityka rynku zmieniła już jakiś czas temu. Diesel sra się jak benzyniak, albo jeszcze gorzej, paliwa dziadowskiego nie zalejesz. Wszystko poszło w przód - ropniak ma mieć osiągi jak benzyniak, albo lepsze, to już się nie da, żeby 4l/100km palił :>
-
[ALL B7] 2.0tfsi b7 okolice 320-330hp
Czy 2k za całość jakąś konkretną, to bym polemizował - podałem ceny na okrągło z montażem gratów do auta i zakupem w firmie. Samodzielne kupno zestawu i połączenie tego w całość wyjdzie sporo taniej, tylko trzeba mieć czas, pojęcie i zdolności manualne, a nie każdy tym wszystkim jednocześnie dysponuje
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Dzwoń po handlarzach - mają pełno gratów, a często ich nie wystawiają na aukcje - trzeba się dopytywać.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
AndyN - tylko po ostrym graniu za kierownicę do swojego nie siadaj :>
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Elaborat na temat spalania A6C6 3.0 Qtip oraz 530 xd napisałem powyżej poruszano również kwestię 1.8T, więc wg mnie to jest porównywalny silnik. Elb - ja jak się przesiadłem z 200 konnej Cupry na gnoja 130ps, to też nie mogłem się przyzwyczaić przez miesiąc. Nie kwestionuję tego, że benzyna jest lepsza, bo sam za mocnym benzyniakiem tęsknię Ale trzeba przyznać, że diesel został do czegoś stworzony i ma również swoich zwolenników, którym nie przetłumaczysz tego, czy owego :>
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Poziu - podałem jako przykład Co do 530xd - to też mam okazję jeździć i jakoś nigdy takiego wyniku (12-13 l) na trasie przy takich prędkościach (140-160km/h) nie potrafiłem zrobić :> Może zwyczajnie nie mam talentu nie wiem. Podaję dane sprawdzone osobiście przez siebie po parunasty tysiącach km przejechanych obydwoma autami. Co do podanych 2,0 tdi i 2,0 tfsi - bez zastanowienia wziąłbym benzyniaka, ale na bank nie przez wzgląd na to, że pali podobnie, albo nawet mniej , bo w to jakoś mi trudno uwieżyć
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Kuredu - to masz rzeczywiście cholernie oszczędne auto Teraz to jestem w lekkim szoku - albo te silniki wyrobili już na cacy, albo sam nie wiem Dziwne troszkę, bo ogólnie opinie o tych silnikach raczej mówią o paliwożerności. Co do madas'owego, to się wcale nie dziwię, bo to 140ps ledwie ma - z rolki mu trzeba trochę wstawić, żeby się zebrał. Elb - diesel to nie benzyniak S5 - pałowanie nabiera całkiem nowego znaczenia. Nie można porównywać obu rodzajów silnika wg mnie. Dla mnie pałowanie diesel'a to jeżdżenie na każdym biegu pod czerwonkę, dla Ciebie może inny styl. Pisze Ci ile wychodzi rzeczywiste spalanie (organoleptycznie sprawdzane na stacji) najbardziej paliwożerną konfiguracją auta (Q+tip). Ja swoim gnojem w trasie Legnica - Rewal (3 osoby +bagaże full) na kołach 18" zrobiłem 5,6 l/100km (spalanie ze stacji) przy prędkościach 140-160km/h - nie wiem, jaki silnik benzynowy można do tego porównać, chyba 1,8T - ale nie sądzę, żeby było podobnie.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
naturalnie że po przeróbce :laghing2: szubrawiec
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Rozumiem, że ten brak konieczności czytania z cd-rumuna to po przeróbce tak?? Bo z tego co wiem, to nawet po instalacji na dysk musi płytka być w środku.
-
[ALL B7] 2.0tfsi b7 okolice 320-330hp
w tej sumie 5 tys nie bierzcie pod uwage programu tylko elementy mechaniczne i robocizne Te 5k starczy akurat na fmic i wydech - licząc prawie po 2,5k na jedno.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A przerobiliśmy już, czy jak? :>
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Felgi zmień na jakieś ładne - bo do okleiny nie pasują A na zderzak pójdzie naklejka mega wielka klubowa (jeszcze nie wymyślna, dlatego mod się nie posuwa)
-
Bunia Wąskiego ....
czekam na folię [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 14:46_________________________________________________a z drugiej strony auto jak auto Parówka style, ale ładna To te zapowiadane w tytule zmiany ograniczą się jedynie do folii na dachu? :>
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Wracając do tematu. Tak gwoli wyjaśnienia - jeszcze raz, A6C6 2004r. 3.0 tdi, tip, Quattro - przy ciągłej jeździe na "Sport" i kręceniu auta do ponad 4000 obr/min, w zdecydowanej większości po mieście - spalanie nie przekraczające 12,5l/100km. Nie porównujmy A4 do A6, bo to inne klasy, masy i wszystko Jak już napisałem, niech ktoś przy wykorzystaniu maxymalnego potencjału 2.0tfsi, zrobi podobny wynik.... Elb - jeszcze chwilowo diesel będzie palił mniej od benzyniaka, nawet przy butowaniu i tyle. Nie mówię tu o jakichś offroad'owych potworach, ale o normalnych autach. A co do samego 2,0 tdi, to zwyczajnie należało by przeliczyć stosunek masy auta do mocy tego silnika i jakbyś nie patrzył, to wyjdzie, że jest sporo za słaby - a nikmu chyba nie trzeba tłumaczyć, co się dzieje, jak się upchnie za słaby silnik, w celu pseudo oszczędności do ciężkiego auta :> Myślę, że 3.0 tdi byłby optymalny Tak na zakończenie - 2,0 tdi jest dobrym silniczkiem, ale do pewnych zastosowań, a nie do pałowania. Elb ma nogę przyuczoną już z natury i cięższą od przeciętnego zjadacza chleba, to i diesel iść nie chce PS I nie piszcie już bzdetów o momentach, offroadach, itp szajsach, bo się czytać nie da :laghing2: