Treść opublikowana przez KOval81
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
A jak wie, to dlaczego nic nie mówił, jak jam szukał nocami po allgiero.....
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Cena za samą skorupę - do tego musisz dołożyć grill środkowy, kratki boczne, halogeny, spryskiwacze, zaślepki (maskownice spryskiwaczy) i jak nie masz PDC, to musisz dołożyć jeszcze koszt ich zakupu, więc nie wyjdzie Cię tak tanio Wypadało by jeszcze do kompletu założyć grill w maskę, a to również dodatkowy koszt. Poza tym - zderzak od S4 założony bez tylnego, będzie wyglądał co najmniej śmiesznie, więc dolicz jeszcze koszt jego zakupu Troszkę się zrobiło więcej, niż planowany wydatek ?? Gdybyś się zdecydował jednak, to ten gość ma zderzak bez PDC i dodatkowo dokłada kratkę środkową, więc koszt samego zderzaka wychodzi śmieszny: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=723661443 Pozdrawiam
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
Pamiętaj, że jest jeszcze takie określenie jak "gotowe do użycia". Musiałbyś wypiąć z zapalniczki + wykręcić gruchę i gdzieś ją na szybko schować.. Wtedy można byłoby się kłócić. Dokładnie, jak pisze Nosfer - to tak samo jak z antyradarem, możesz przewozić w aucie, ale jego stan nie może wskazywać na gotowość do użycia. Kłócić się możesz, a po d*pie i tak dostaniesz i tyle. Prawa niestety nie zmienisz.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Ano - idą w kolor auta , bo schwarz pakietu nie posiadam
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Ja mam czarne w perełce :>, ale już się robią na DolphinGrau Jakbyś Jerzu dał wcześniej znać Gość z linku - marysiakulej, ma naprawdę sporo gratów do S-Line, więc jak coś to dzwońcie i pytajcie o różności - w ogóle wypada dzwonić po handlarzach, sam się przekonałem, że warto
-
Kto miał pierwszeństwo?
Ogólnie rzecz biorąc, to należało by kolegę, który założył post wysłać na jakieś małe doszkolenie... :gwizdanie: Ostatnio miałem identyczną sytuację, tyle, że ja byłem na zewnętrznym i kierowca mi zajechał w ten sam sposób drogę, przy okazji pukając się w czoło, że mu wymusiłem pierwszeństwo Na kurs nieuków i tych co bez jakiejkolwiek wiedzy teoretycznej i praktycznej "zdają" po znajomości prawo jazdy z wynikiem pozytywnym
-
Spot w Rosji - na bogato :)
Ciiiii, bo Cię Basior za przekonania pro-gejowskie objedzie PS - mikrus jest, to fakt :>
-
Spot w Rosji - na bogato :)
To Ty nie wiedziałeś....no co Ty?? Cóż tu komentować - auta , wypasione rosyjskim gazem i kawiorem. Spotkanie bogatej młodzieży w wieku różnym, to i spot obfity w porządne auta.
-
Spot w Rosji - na bogato :)
Bo twarz ma poczciwą i sympatyczna Się gra, się ma - bajerka jest
-
Spot w Rosji - na bogato :)
Panowie - czysta zazdrość przez Was przemawia A gośc się facjata nie przejmuje, tylko panny rwie :> i przy....ć też jest czym
-
[B6 AVF] Wie ktoś może do czego ta wiązka
Do podłączenia RNS-E Nie wiem, czy inne radio 2din można też tym podłączyć, ale RNS-E na bank.
-
[B5 ADR] Czy ta strumienica podpasuje ?
Coś mi się wydaje, że gdyby na samej strumienicy notować takie przyrosty, to każdy by ją miał u siebie :> Zostaw puszkę od kata, wspawaj rurkę przelotową i zaspawaj puszkę, żeby wyglądała jak kat. Na strumienicy Ci się emisja nie poprawi :>
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Ale chyba ze środkowym grillem ?? Oczywista :> Cały komplet w dokładkę
-
[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?
Wlasnie ze skrzynia 5 raczej niemozliwe bo ja tez 5 i przy obrotach 4800 mam 220km/h i to juz jest max no chyba ze tobie sie kreci do 5500obr/min to moze 243 poleci . Jak bys mogl to zrob ujecie licznika i na chwile krajobrazu zebysmy wiedzieli ze nie lecisz z przepasci Nie szydź Dudi - może właśnie przez te 243km/h teraz Dżo-Dżo nie może się wydostać z chmury czarnego dymu
-
Spot w Rosji - na bogato :)
Skąd wiesz czy oni go nie mają Sądząc po minach wszystko robione jest żeby się pokazać jaki kto jest Kozak Sądząc po minach, to jeszcze 99% jest trzeźwych - może dlatego taka powaga :>
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
No i się wydało...........
-
Spot w Rosji - na bogato :)
A mi się tam podoba Challenger - mniam mniam A ten mat na Audi zajebioza wygląda
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Problemów teoretycznie nie ma żadnych - jest dokładnie tak, jak napisałeś. Końcówki można wystawić na dół (tak jak np w B7) poprzez zastosowanie kolankowych dyfuzorów. Jest teg też sporo na allegro (przeznaczone do diesel'a) ZB - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=708979406 Urok swój też ma - kwestia gustu
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek - i jak tam z robocizną daszka?? Rozumiem, że bolce odciąłeś i podcinałeś miejscówkę na światło stop - to tyle, czy coś pominąłem??
-
[ALL B7] Concert bluetooth + Nokia N95
Dokładnie
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Kolego - ten wydech wisi już od prawie pół roku, więc raczej go nie chce sprzedać osobno , ani taniej. Wystawia go od czasu, jak ja zacząłem szukać swojego
-
[ALL B7] Concert bluetooth + Nokia N95
To jest podstawowy kod. No tak ale zwykle kody się zmieniają... Dlatego spytałem czy liczysz na szczęście? Pozdrawiam. A skąd to stwierdzenie, że kod do parowania BT się zmienia ???? Pierwsze słyszę - chyba, że sobie sam zmienisz (o ile się da w ogóle) [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 12:45_________________________________________________Podstawowy jest 1234, ale to przecież nie PIN, żeby go sobie zmieniać...
-
Audi B7 + Bluetooth + Nokia 6500 classic
A jak nie masz dostępu do VAGa, to rozbierasz całą podłogę po stronie pasażera i pod spodem jest opakowanie z BT Na module jest numer i możesz sobie sprawdzić. Sprawdź sobie, ale z tego, co pamiętam, to numery nie mogą być jednocześnie w 2 lokalizacjach(telefon i SIM).
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Hahaha - zajebioza wygląda ten przód Dżo-Dżo masakra, a pod maską ciaśniutko, oj ciaśniutko Dawaj Pan teraz jakieś filmiki, jak to się zbiera.
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
Jakoś dziwnie podobny do poldomierza albo to te spoilery a'la hofele