Treść opublikowana przez KOval81
-
[B6 AWX] Stożek w dieslu
Golf :gwizdanie: :gwizdanie: jakiż to..... :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Stożek w dieslu
Gadać łajdaki z czego kolektorek podchodzi bez problemu.... :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza A4
Ma co potrzeba - BOSE jest, S-Line wewnętrzny jest (odejdzie wydatek z dekorami i fotelami ), Quattro jest, tempomat i xenon jest, jednym słowem GUT
-
[B6 AVF] Moja Srebrne A4-ODDAM W OBCE RĘCE
Zderzak jak zderzak - ja pisałem o wydechu, który podesłano w linku Koszt samej dokładki to wydatek ok 100 - 150pln, czasem mniej jak się trafi. Ostatnio często widuję w tej cenie całe zderzaki, więc trzeba szukać.[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 22:45_________________________________________________Jeśli chodzi o cenę wydechu, to ok 500pln to standard a allegro - nie czaj się, tylko dzwoń po handlarzach, bo mają dużo szpargałów, których nie wystawiają nawet, a zalegają im po szopach
-
[B6 AWX] Moja szara furmanka
Ładne Niemki, okazuje się po chwili, że mówią po polsku, albo wyglądają po turecku EOT w temacie
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Z tą trakcją, to nie przesadzajmy Inaczej troszkę trzeba ruszać i tyle, a ie od razu pedał w podłogę Adamoo ma 210ps i daje sobie radę - tu powinno być podobnie. Ładnie upchane Dżo-Dżo
-
[B6 AWX] Moja szara furmanka
Zgaśnie po uruchomieniu auta
-
[B6 AVF] Moja Srebrne A4-ODDAM W OBCE RĘCE
Tylko troszkę trzeba rurki dospawać :> to raz, dwa - nie wiadomo, za ile pójdzie, trzy - +100pln za transport :> Z całym szacunkiem, żadna to okazja A młodością i pięknem też nie grzeszy :gwizdanie: hehe
-
[B6 AWX] Moja szara furmanka
michur79 - Ty sobie babę znajdź, w tym wieku, a nie kochankę taką mechaniczną Baza do modzenia jest i pierwsze już wykonane A pozostała lista do zrobienia baaaaardzo długa.... :gwizdanie: zaraz koledzy podpowiedzą :>
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Eeee tam - gdzie te foty Jo-Jo ?? Gawiedź czeka na zdjęcia, filmy, fotorelację i opis szczegółowy modów, wraz z wykresami z hamowni :>
-
[ALL B6] Oświetlenie nóg + czujnik zmierzchu
No tak, to rozumiem. Ale w takim razie nie widać działania tego układu, bo: Z układem: 1) Jak jest jasno to nie załączy i nie świeci 2) Jak jest ciemno to świeci. Bez układu: 1) Jak jest jasno to świeci i nie widać. 2) Jak jest ciemno to świeci. Dobrze rozumiem? To nie jest oświetlenie, które zapala się w drzwiach kolego po ich otwarciu, tylko oświetlenie wewnętrzne, zapalające się, gdy np wjedziesz do ciemnego tunelu :> Żebyśmy się dobrze zrozumieli - tak jak napisał Vario - świeci się to ustrojstwo gdy jest ciemno, niezależnie od otwierania drzwi, palenia się świateł (postojowych, mijania, drogowych, czy innych jeszcze)
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Si senior :> Nie ma różnicy w wyglądzie zewnętrznym, poza końcówkami i numerami fabrycznymi (z którymi to różnie jak wiemy bywa) Najprawdopodobniej to benzyniak, ale nie wykluczone, że ktoś w podobny do nas sposób rezał sobie dieselka. Tłumik z 1,8T pasuje idealnie jak ten z 2,5 tdi FWD, więc nie widzę przeciwwskazań, aby go zakładać do 1,9tdi. Jedyna niewiadoma to bebechy, które mogą się coś nie zgrywać ze sobą. W każdym razie montażowo jest to samo
-
OSTRZEŻENIE przed motoryzacyjnym sklepem internetowym z Gliwic !!!
No d*pa blada, bo jak kupiłeś bez pośrednictwa allegro, to również oni nie mogą się tym zająć. Kaska umoczona - szkoda
-
[B6 AVF] Moja Srebrne A4-ODDAM W OBCE RĘCE
Hehehe - następny maniak wydechowy :>
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Quattro nie ma tu nic do rzeczy akurat - najprawdopodobniej jeździł w benzyniaku, albo ktoś robił dieselka na prosto. Przy napędzie na 4 koła, jest inny tłumik środkowy i idą po 2 rury od niego do kata, aby obejść wał napedowy. Na zdjęciu widać, że ten wydech był robiony, bo chyba żaden z modeli nie miał takich długich prostek na końcu.
-
[ALL B7] Czy felgi 5x112 z Mercedesa będą pasowały ?
Turdzi - ktoś tu u nas zakładał 18x8,5 ET30 chyba do B7 i pisał, że nic nie ocierało nawet na pełnym załadunku. Felga była Tomason TN4 z tego, co pamiętam. Poszukaj troszkę i osobiście zagadaj [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 12:44_________________________________________________Jako, że dobre serce mam, to pokopałem: http://www.a4-klub.pl/smf/moja_b7_po_malych_zmianach_20_tdi_avant_2004_r-t23899.0.html
-
Nasza Klasa - profil klubu
Mariusz Kowalczyk Legnica
-
[ALL B7] Czy felgi 5x112 z Mercedesa będą pasowały ?
Będą pasowały po założeniu pierścionków dystansowych i dobraniu odpowiedniego ET [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 07:56_________________________________________________Paweł - bierz że w końcu te BBS ładne jakieś i będziesz zadowolony
-
[ALL B7] Jak się Wam jeździ na kołach 235/35/19 ?
Wejdzie wejdzie ET30 jest problematyczne i przy tym rozmiarze na bank już tył nawet wychodzi, ale 35 powinno być ok. Tył będzie na styk, a z przodem, to można polemizować. Do B6 bym nie założył :gwizdanie:, ale może w B7 jest więcej miejsca. Tak jak napisał miron - tył będzie ok, a za przód bym głowy nie dał
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
No niestety, ale jak nie zdzierają na B7, to z częściami tego typu do B6 jadą po całości...Gdzieś są jeszcze oba grille za 1200pln Rozbieżność zderzaka S4 przedniego 600 - 1200pln za skorupę :> Na czyjejś niewiedzy trzeba zarabiać przecież
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Brakuje spoooooro jeszcze do pożądanego efektu, ale tymczasowo będzie bliźniak PIXIego, tyle, że bez daszka :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 21:38_________________________________________________No i tak to Panowie jest, jak się człowiek po głębszym i po ciemaku zabiera za rozczłonkowywanie zderzaka,dokładki i chrom listwy Ponad połowa zatrzasków w chromie poszła w trawęi zderzak :gwizdanie: Samo życie i nauczka na przyszłość... :>
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Artur - przydała by się jeszcze fotka przodu - przesiadka na S-Line powinna być udokumentowana Nabiera uroku lalka
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
A do mnie dziś dojechała dokładeczka tylna S-Line razem z listwami bocznymi i przednią pojechała do lakiernika. Teraz pozostaje oczekiwanie na kratki i chyba w następny weekend będzie rezanko Teraz wypada jeszcze wspomniany, nieszczęsny daszek zakupić :> i będzie komplecik jak ta lala..
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
Tutaj tego tłumaczyć nie musisz :> Jak sprzedawałem Cupre, to była masakra, żeby potencjalnych maruderów w ryło nie lać za ich mądrości, które z wiedzą i rzeczywistością mało miały wspólnego. Teraz jest pięknie
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
Poza tym, jak już napisano, u nas dołożenie jakiegokolwiek spoilerka świadczy o tym, że auto MUSIAŁO swoje dostać, bo właściciel je tuninguje, a jak wiadomo, tuningowcy masakrują auta. Ten dziwny wg mnie stereotyp naprawdę jest trudno zmienić w ludziach. EOT Naprawdę ładna eSka Kosiniak - ładnie zrobiona i ładnie jeżdżąca z tego co widać