Treść opublikowana przez KOval81
-
Mazda RX-8 opinie, zalety i wady
Muskel - silniki Wankla się kocha za to, co oferują, z ich wadami i zaletami niestety :> Kolega miał RX-7 i szczerze powiem, że fajna zabawka, ale dla ślepo zapatrzonych. W RX-8, nadal problemy z uszczelnieniem silnika, duża awaryjność i spalanie (o które nie musisz się ponoć martwić). Ładna zabawka i tyle
-
Wrażenia z jazdy BMW 520 (99r).
Bryniu - ale dodaj, że w Quattro, a nie ośce, bo to całkiem inna bajka
-
[B6 BFB] Mały dylemat do rozmiaru opon i prośba o porade
Szczerze powiedziawszy, to ja bym założył trochę większe, czyli 225/40 lub 235/40. Komfort Ci się o niebo polepszy w porównaniu do tego, co masz teraz , bo na 225/40 trzepie już bardzo na dziurawych i nierównych drogach. Koszt na pewno większy, więc jeśli jeśli masz ograniczony budżet, to dokup sobie 1 szt, a jeśli nie, to kup cały kpl tych co napisałem, a obecne 3 szt. sprzedaj
-
Wrażenia z jazdy BMW 520 (99r).
Zawsze warto dyskutować na rozsądne tematy :> EOT
-
Wrażenia z jazdy BMW 520 (99r).
Nikt się nie unosi, tylko bez sensu jest porównywać diesel'a do benzyniaka i to jeszcze, gdy różne klasy aut wchodzą w grę. Temat się rozwinął i dobrze, bo na tym polega dyskusja Inna jest jazda benzyniakiem, a inna elastycznym dieselkiem z całkiem inaczej rozłożoną krzywą momentu obrotowego
-
Wrażenia z jazdy BMW 520 (99r).
Może już nie to, jak wygląda po 300k km, ale sama stylistyka BMW jest całkiem inaczej kreowana, niż w Audi. BMW wewnątrz jest wizualnie toporne i proste, ale jednocześnie bardzo ergonomiczne i funkcjonalne. Jednym słowem - dla smakoszy. A jak dla mnie jak ktoś napisał wyżej przednionapędowego A4, a tylno BMW to jakieś nieporozumienie. Posłuchajcie kogoś, kto miał okazję dłużej jeździć jednym i drugim, sami pojeździjcie i wtedy się można wypowiadać. A porównując "Quattro" do samego tylnego napędu to wg mnie też nieporozumienie. jak już coś, to do "xD".
-
Montaż LED zamiast postojówek
chodzi mi o lewą manetkę ( tą od świateł ) jak ją popchniemy to przesłona bixa się otwiera... A co się dzieje, jak pociągniemy do siebie? Normalnie mrugają długie ( te nie na bixie ) a tutaj co zapala się światło do jazdy w dzień? Takie pytanie zadaj w temacie HiRide'a On w B6 montował światła do jazdy dziennej - poszukaj dokładnie i dopytaj, jak coś będzie niejasne.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A widzisz - teraz jest nauczka, żeby nawet siebie nie słuchać.... :gwizdanie: Zostaw auto na spokojnie - mechanior się nie będzie spieszył to i sprawy nie spieprzy
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Mario - ale przecież to jest 1,8T - to samo,co Ty masz założone.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Ja wożę ze sobą taką listę na kartce hafas - chyba pełna jest... Siłą nie zmuszaj, bo Cię posadzą i będzie :> EOT, bo się malik obrazi
-
[B6 AVF] Zaparowana przednia szyba
To akurat jest normalne :> Wejdź mokry z deszczu do auta to zobaczysz jaka się "parówa" zrobi
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Był dzisiaj ze zderzakiem za 750pln chyba :> Niestety, ale to jest bardzo chodliwy towar, więc jak będzie w dobrej cenie, to nie spodziewaj się, że długo będzie leżakował.
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
Hehehe - Młody, w twoim przypadku Ganz Schwarz Pakiet rulez :> U Pinczi'ego podoba mi się jak jest EOT
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja mam taką samą dokładkę, a miałem okazję kupić S-Line za 150pln i jej nie wziąłem, bo wtedy uważałem, że jest brzydka :>
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
To jest dokładka od 1,8T i jej nie przerobisz, bo ma za długie ramiona :>
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A co to jakieś czary mary, że ma sobie nie poradzić ??? :> Ja też u takiego zakładałem swój, nie tylko założył wydech, ale jeszcze stary wydech odciął, przyspawał do nowego i nawet się nie robi pod autem siwo :> Bartas - musisz się wyrobić do piątku wieczorem z wyjazdem z nową dupcią, bo w sobotę święto :gwizdanie: (nie żebym do moherów należał, ale może się bardziej sprężysz ) PS - dlaczego ja k..va nie kupiłem dokładki S-Line, jak była za 150pln na allegro .......????? Teraz mi się opatrzyła 1,8T i ta by była ładniejsza....ech człek też d*pa czasem
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
Panowie - z całego serca przepraszam tych, którzy czekali tyle czasu na piąte auto do zestawu, ale dziś wydarzył się incydent, po którym muszę niestety zrezygnować z wirusowania swojego autka w najbliższym czasie ;( Jeszcze raz przepraszam zarówno kolegów z klubu, jak i chłopaków z Dynosoft'u
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Bart - zakładaj końcóweczki, bom ciekaw jak będzie wyglądało i jaką średnicę do siebie zakupić.
-
[B6 AVF] Zaparowana przednia szyba
A ja mam panowie pytanie z troszkę innej beczki, ale myślę, że związane z tematem. U mnie również od jakiegoś czasu paruje szyba przednia, ale najdziwniejsze, że od strony zewnętrznej. Robią mi się dwie elipsy sporej wielkości, tuż nad dolną krawędzią szyby i nie wiem, czym jest to spowodowane :gwizdanie: troszkę to dziwnie wygląda, bo muszę w np. słoneczny dzień polecieć po szybie wycieraczkami :> żeby zetrzeć zaparowany obszar. Początkowo myślałem, że to od różnicy temperatur na zewnątrz i wewnątrz, ale to nie ustaje w miarę zmiany na klimatronicu. Dodam, że kabinówka wymieniona. Czy to może oznaczać, że należało by odgrzybić i nabić klimę,czy co, bo chłodzi i grzeje jak ta lala?? :>
-
[ALL B6] Srebrny Avant B6 - malowanie felg
PIXI - zostaw srebrne. Tylu "konsumentów" nie może się mylić Nie gubią się nawet w tych 17" i naprawdę ładnie komponują się z nadwoziem. Grafit czy ciemny kolor tylko je pomniejszy wizualnie i spapra Ci wygląd ładnego S-Line'a. Jeśli będziesz chciał zmienić i rozmiar, to wstaw sobie ori RS6 z C5, lub C6 i będzie miodzio
-
[B6 AVF] Gdzie naprawic sterownik - problem z uruchomieniem auta - skrzynia multitronik
Moja żonka ma Corollę w automacie i parę razy już zapaliła się kontrolka od skrzyni biegów, co pociąga za sobą objaw, jak u kolego autora. Nie można zapalić auta w praktycznie żadnej pozycji skrzyni - trzeba wyjść z auta, zamknąć, otworzyć i znów spróbować uruchomić, wtedy wszystko idzie jak należy. Okazało się, że niestety to jakaś kiszka w skrzyni się dzieje i będzie robota. Spróbuj może dać na P, lub N, zgaś auto i zrób jak napisałem. Może to jakiś chwilowy zaskok, jak nie, to podpinaj jak najszybciej VAG'a, bo może Ci się sypać multi.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Hehehe - myślałem, że Ci się dobry gust spaczył :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Vario - wszystkie, tylko nie te paździerze..... ;( One są zwyczajnie okropne - to już szczerze powiedziawszy wolałbym założyć takie coś: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=705419504 I wyglądają ładniej (jak BBS GT/AR1) i jakościowo też nie są złe.
-
Masakra ... przednia atrapa (grill)
Na pewno znajdzie się amator na takie "cuda". Podobnie było z Rieger Tuning - też nie za ładne, a jednak parę osób z tym jeździ. Wszystko kwestią gustu.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Vario - jak dobrze zrozumiałem, to kolega pyta o B6. Jeśli tak, to proponuję prześledzić wątek kolego HiRide'a: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_swiatla_dzienne_w_bixenon-t37188.0.html