Treść opublikowana przez KOval81
-
Jak zmienić logo startowe w RNS-E ?
Hmmmm - szczerze powiem, że nie miałem okazji używać skanera tego typu, ale dowiedz się więcej gdzieś u producenta może na stronie, albo z jakiejś instrukcji. Proponuję w dziale Diagnostyka podpytać - może ktoś akurat używał czegoś takiego.
-
[ALL B5] Coś chyba nie tak z oponami
Hmmmm - co się dziwisz, że Ci się coś dzieje, jak zimówka w lecie klei się jak guma do żucia :gwizdanie: Pociągniesz trochę na ręcznym, to normalne, że się zetrze w jednym miejscu. bardzo możliwe, że to przez to właśnie Ci teraz się dziwnie zachowuje auto. Sprawdź dokładnie obie opony.
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Hehehe - maniaki, maniaki, ale co prawda to prawda - jak zrobisz jeden, to ciągnie do następnego...
-
Jak zmienić logo startowe w RNS-E ?
Kiedyś sam się nad takim kombajnem zastanawiałem. Szczerze - nie wiem, jak tam wygląda sprawa z menu i funkcjami, ale skoro jest po CANie, to powinieneś navi obsłużyć. Jeśli można nim robić jakieś kodowania i adaptacje, to nie widzę przeciwwskazań. Musisz z autopsji sprawdzić.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Hmmm -to skoro Grzesiek ma z B7, to musiał mieć podcinany, albo mu gdzieś z lekka odstaje A Boberka podpytaj - nie wiem, czy on zakładał ori (ale chyba raczej tak), czy nie, ale na zdjęciach ładnie się pasował. Z tym, że on to chyba dziada wyrwał od B6, a nie B7
-
Montaż LED zamiast postojówek
To może bezpiecznika nie ma
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Chyba, że założysz jakiś nie ori daszek A nie ma możliwości podcięcia wnęki tego wybrania na stop, tak, aby pasowała na B6 ? Grzesiek ma u siebie ori daszek, czy jakiś wynalazek?
-
[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?
Po to, żebyś do tej Vmax dojechał w czasie mniejszym niż + nieskończoność
-
[ALL] Wydech Lorbi ala RS6
Jakoś dziwnie potężne te końcówki, jak do B6 i jak dla mnie osobiście, to za daleko wystają - ważne, że właściciel zadowolony.
-
Jak zmienić logo startowe w RNS-E ?
Navi łączy się chyba po CANie, więc zwykłym kabelkiem się nie połączysz, tylko hex-can. A co do programu, to 704.1 i będziesz miał całość
-
[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?
Wg licznika - 240 km/h na A4 już jechałem. Gumy 225/40 18" - być może jakiś bonus z fabryczki, albo mój licznik mega oszukuje :> Od 180 km/h, trzeba przyznać szczerze, że się bardzo szybko pas zaczyna zwężać i strach było, ale ładny dzień był i droga wolna. Przez chwilę fantazja poniosła.. :gwizdanie:
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Dżo-Dżo - Ty zaczynasz całkiem jak Alan Jedno zdanie = 1-2 wyrazy wymijające :>
-
[ALL B5] Wymiana samych amortyzatorów czy sprężyn też
Rewelacja to one nie są... :gwizdanie: Ja jestem zdania, że jak wymieniać, to komplet - MTS drogi nie jest.
-
[B6 AWX] Ocencie wykres przed modyfikacja
Mikro bonusa chyba antonio :> Trzyma serię zwyczajnie - porób logi, to okaże się, czy wszystko ok.
-
Jak zmienić logo startowe w RNS-E ?
Gdzieś w temacie masz podane kodowanie do zmiany na S4, RS4. Musisz VAGiem pozmieniać odpowiednie cyferki i tyle. Mam gdzieś manual do tego - co i gdzie trzeba zmienić - jak znajdę, o Ci podeślę. Jeśli jednak nie bardzo czaisz, to radzę skontaktować się z kolegą Młody, bo on ma logo S4 u siebie. Być może jasnej wytłumaczy co i jak.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
A jak Piotrek masz zamontowaną dokładkę do oryginalnej (nie S-Line) nakładki - odcięty jedynie dół ?? Jak masz możliwość, to zapodaj jakieś zdjęcia.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Takie metody rozwiązana problemów z FISem tez były opisane w tym temacie :> Jak się spali żarówka, co też często się zdarza w B6, to i tak FIS zaśpiewa.
-
[ALL B7] Parujący reflektor bi-xenon - wymiana szkła
Wątki raczej nie powiązane Madas, bo tu ewidentnie jakieś "uszkodzenie" nie wynikające z babola konstrukcyjnego, jak w B6. Przy okazji niech jednak kolega sobie poczyta - zawsze to parę info więcej będzie wiedział
-
[ALL B7] Parujący reflektor bi-xenon - wymiana szkła
Tak jak napisał Michał, nie ma sensu podmieniać klosza, bo i po co, skoro nie jest popękany. Najlepiej zdemontować reflektor, spróbować poszukać miejsca nieszczelności i zakleić.
-
[ALL B6] Jakie max dystanse ?
No co - zwyczajnie SPOOOOORO wystają EOT
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Gregor - ja te ogłoszenia widzę po 100 razy dziennie i już na pamięć telefony znam Mogę Ci dla przykładu jeszcze podać S4 tył za 390pln, S-Line chyba jeszcze 3 szt dodatkowo, które są teraz wystawione. Ja potrzebuję na spryski, a w każdym , który się pojawia jest coś nie tak. Idąc po rozum do głowy - kupiłem jednak dziś dokładkę S-Line przednią i tylną i będzie ostre rezanko Potrzebuję jeszcze Panowe kratkę środkową w dobrej cenie - posiada ktoś na sell ?? Mam już pomysł, jak zrobić przód bez trytytek - też właśnie na same nity, więc w weekend coś spróbuję zrobić [br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 23:04_________________________________________________ Gdyby ktoś potrzebował, to w dobrych pieniądzach: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=724862694
-
Chip tuning Audi ze skrzynią biegów Multitronic
Maniaki multitronica - zaskoczyliście P.Sopę i jego syna na cacy Dobre informacje - przydadzą się dla potomnych, którzy będą chcieli też coś porezać
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Kurna - to teraz już na maxa nie wiem, co zrobić. wrclaguna pognał gdzieś swój S-Line zderzak, a to chyba jedyna uczciwa osoba jaka miała taki sprzęt. Reszta wszystko kombinowane cholera, a te trytytki jakoś do mnie nie przemawiają... Ślag niech trafi - się zachciało :>
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Albo więcej jeszcze :> Ja dziś chyba wciągnę dokładkę samą przednią za 250pln i porezam coś na swoim zderzaku. Mam nadzieję, że nie trzeba nic tam trytytkami łączyć, tylko nity wystarczą nie?? Bartek - a z klapy B7 pasuje bez problemu daszek??
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Hehehe - maniaki Ja zaczynam siedzieć, ale chyba pójdę spać gdzie indziej, bo mi dziś miły Pan zawołał za dokładkę S-Line przednią 1000pln UWAGA: bez kratek :naughty: no comment. Przy okazji - żebyście uważali Panowie, jakby się ktoś podpalał: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=714505587 To właśnie jest miły sprzedawca, który sam dół chciał sprzedać za 1000 :> i do tego góra nie jest od S-Line, tylko Pan chce ją rezać i nitować.....