Treść opublikowana przez KOval81
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
Bo to na bank nie są sprężyny obniżające :> Już moja B6 na -20 1BE stoi niżej niż ten wóz drabiniasty. Jeśli chcesz zmieniać teraz sprężyny, a za chwilkę amory, to poczekaj i zmień wszystko razem - zaoszczędzisz czas i pieniądze stracone na ten sam zabieg. Ja osobiście jestem zwolennikiem zmiany całości, bo seryjne miękkie amory i sportowa sprężyna Eibach'a to mi jakoś nie pasuje. One zwyczajnie nie są do siebie dopasowane pod względem charakterystyki pracy.
-
[B6 AVJ] Quattro czy nie ?
Nawet się kolego nie zastanawiaj i jak będziesz kupował szukaj TYLKO z Quattro. Układ bezawaryjny, chyba, że go sam wykończysz przez nieodpowiednie serwisowanie. Ogólnie same +, zima, mokra nawierzchnia, całkiem inna trakcja. trzeba zwyczajnie dbać i zwrócić uwagę, aby nie kupić szmelcu.
-
[B6 AVF] Gdzie naprawic sterownik - problem z uruchomieniem auta - skrzynia multitronik
Bart, ale blokada uruchomienia silnika nie działa chyba z ręcznym, tylko jak zostawisz auto na "biegu", chyba, że w A4 jest inaczej. A nie możesz włączyć silnika zarówno jak masz skrzynię na P, jak i D?
-
Wrażenia z jazdy BMW 520 (99r).
Tylko trzeba by jeszcze porównać masy obu aut, bo 2,0 benzyna w A6 ma chyba 4 cyl., a 150km w 520 zdaje mi się, że 2 cyl. więcej :gwizdanie: Ja miałem kiedyś okazję jeździć 520, ale model starszą i muszę przyznać, że ciężko (jeśli nie niemożliwe) było by mi ją objechać, więc zależy to od egzemplarza jak wszystko. Przejedź się 530d, to zobaczysz, jak przyjemnie można podróżować BMW E39 :> - na pewno nie zmienił bym na A6 2,5tdi. Jedyna przewaga to Quattro
-
[ALL B5] Tragiczne prowadzenie (napęd FWD)
Ale świr - pierwszy raz słyszę chyba te słowa...... :shocked: Posprawdzaj sobie geometrię, jak radzą koledzy, opony, czy nie slick i w ostateczności zostanie Ci obniżenie i utwardzenie zawieszenia - naprawdę jest wieeeelka różnica w prowadzeniu - przestaje bujać jak w Kołobrzegu na statku.
-
Wrażenia z jazdy BMW 520 (99r).
A co to w ogóle za porównanie Diesel'a do benzyniaka i BMW serii 5 do A4. Nie te silniki kolego, nie te masy samochodów raczej.. A tak dodatkowo, to chyba podajesz wrażenia z jazdy A4 na +, ale nie podałeś że na prostej, a nie na zakrętach, bo z tego, co widzę, to Ci jeszcze przód nie uciekł w zakręcie. Ale temat o rodzajach napędów i prowadzeniu aut z każdym z nich już był, więc EOT
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Do sedana też nie najbrzydszy jest, więc nie ma się co martwić :> EOT
-
[ALL B7] Nie dzialaja MP3 "unreadable" "Improperly inserted"
Podobno tylko te do końca 2004r to takie paździerze - po 2005r. niby mocniejsze i sprawiające mniej problemów. Całkiem możliwe, że nie obędzie się bez wysłania do NaviService.
-
[ALL B7] Nie dzialaja MP3 "unreadable" "Improperly inserted"
DVD z mapami w tej chwili nie czyta mi wcale i wyskakuje komunikat jak koledze w tytule. Mapa pseudo oryginalna, czytało czytało i się skończyło . Napęd po czyszczeniu metodą chałupniczą. Audio CD odczytuje bez problemu.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kawałeczek powinno wystawać, bo będzie nijak - to prawda
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ja Ci powiem szczerze, że też cały czas choruję na coś ze stajni BBS i coś może w najbliższym czasie u mnie zagości :> Może to i typ pod BMW, albo VW, ale jak dla mnie świetnie się prezentuje. Myslałem kiedyś, że będą źle wyglądać fele z rantem do B6, ale po tym, jak zobaczyłem na żywo (fakt, że 19") zmieniłem zdanie od razu. Dobra gleba i rant robią swoją robotę, chociaż BBS CH też nie wygląda źle
-
[ALL B6] Srebrny Avant B6 - malowanie felg
Ja bym zostawił jak jest w sreberku - najładniej wyglądają ze wszystkich zaprezentowanych zdjęć..
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
Jutro zrobię halo halo do DS i można zaczynać temat realizować. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Nie dzialaja MP3 "unreadable" "Improperly inserted"
Albo ja mam chu...ą :>, albo się mylę, bo u mnie mp3 czyta jedynie z karty SD. Ostatnio wrzucałem całą kolekcję Armin'a na CD (w formacie mp3 oczywiście) i ani ze zmieniarki,ani z głównego napędu nie szło.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Eeeee Michaś - źle wyglądać nie będą, bo złe nie są, ale mi bardziej chodzi o średnicę, czy nie za duża.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartas -obejrzałeś film, to teraz chyba Suzi, albo Hanię kupisz jakąś, zamiast doinwestowywać A4 A tak na poważnie, to proszę bardzo - http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_a4_avant_airride_stylepoznan-t54446.0.html - niby niepozorne i niezbyt urodziwe fele, a jedne z najdroższych w oryginale, jakie udało mi się znaleźć... :gwizdanie: Co do listew, to ja również obok Marcina się dołączam do grona chętnych - jak będziesz miał, to wal śmiało na PW - okazyjnie S4 listwy również mogą być. Do końcóweczki wydechu teraz - nie będą za duże na B6 ?? Wczoraj przykładałem fi 76mm, to nie jest wcale mała Powiedz mi tylko, czy otwory w dokładkach S-Line i 1,8 T są jednakowe, czy różnią się jakoś wielkością ?? [br]Dopisany: 09 Sierpień 2009, 20:36_________________________________________________No more questions - fakt że do BMW - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=685294030
-
[ALL B7] Nie dzialaja MP3 "unreadable" "Improperly inserted"
Panowie - ale kolega pisze o płytach, a nie kartach. RNS-E nie czyta płyt p3, podobnie jak zmieniarka. mp3 możesz sobie nagrać jedynie na karty SD. W samym odbiorniku możesz odtwarzać sobie DVD z mapami lub audio CD.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
U mnie za samo malowanie tylnej dokładki - 50pln po znajomce :> Mam nadzieję, że ta prawa strona to tylko na zdjęciach wygląda na walniętą. Bart-S - szarpnij się na gest i zrób zakup w postaci funkiel nówek kolek 18/19" BBS LeMans Będą drugie najładniejsze felgi na forum (jak i u Style'a)
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
1. miro44 (Wrocław) 2. Let (Brzeg) 3. mireq (lubin) 4.kamosor (Poznań) 5.KOval81 (Legnica) I niech chłopaki w końcu coś działają :> Pozdro
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Apropo osłony - zawsze można sobie założyć matę termiczną i też będzie stanowiła osłonę jak ta lala. Ok - właśnie wróciłem z wczasowania, więc trzeba zakasać rękawy i do dzieła. Będzie rezanko końcóweczek po uprzednim ich znalezieniu i zakupieniu :>
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Napisz no HiRide wymiary (AxBxL), bo rzeczywiście nie wygląda to źle. I dopisz jeszcze czy to spawałeś, czy są kręcone. Możesz jeszcze podać, jaką brałeś średnicę montażową. Pozdrawiam
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
co tu wiele gadac - nie ustawisz swiatel w jednym polozeniu na stale bo po jakims czasie zmieni sie napewno ich ustawienie no i podobnie mysle jak kolega ze taki pomysl nie jest dobrym rozwiazaniem bo nawet nie mozesz na szybko zerwac silikonu tak jak to mozna zrobic w przypadku zalepienia od gory calego zespolu regulacji Nie ma z tym najmniejszego problemu HiRide - ja ustawiłem światła na stacji diagnostycznej, po czym "natychmiast" je zasilikonowałem. Przy następnej regulacji nic nie trzeba było zrywać, bo pod śrubokrętem bez problemu poszło.
-
Jakie auto zamierzacie kupić następne, dlaczego i co polecacie ?
A ja drodzy panowie mam już swoje typy na za jakieś 2 lata. Audi A6 C6 3,0 d quattro BMW e60/e61 3,0xD BMW X5 3,0xD Niestety, ale coś mnie strasznie ciągnie do marki ze śmigłem, a Audi troszkę mnie zawodzi. Moja B6 jest bezawaryjna i nic nie mogę jej zarzucić, bo sprawuje się cudnie, ale jak widzę np. A6 C6 w full wypasie i z ręczna regulacją siedzeń (albo jeszcze lepiej ostatnio - bez xenona i nawet bez soczewkowych ) za ok 100k, to mnie zwyczajnie zbiera na pawia. Za dużo trzeba za każdy drobiazg dopłacać, a w tej samej cenie ma się wypasioną BMW albo chociażby Lexus'a BMW - świetna marka, świetna trakcja i Engine Of The Year (parokrotny) przemawia do mnie aż nadto. Gdyby e60 była tańsza jak kupowałem swoją B6, a e39 lepiej się kojarzyła (bez urazy dla nikogo), to już bym się cieszył 3,0 xD Nic to - dziecię mi podrośnie za te 2 lata i furkę se zmieni. I tak pewnie będzie jakiś SUV :gwizdanie: Jednak najpraktyczniejszy chyba na nasze warunki..
-
[B6 AVF] Otwieranie tylnej klapy bagażnika pilotem
Normalnie nie jest to możliwe, bo środkowy przycisk służy jedynie do otwierania zamka klapy bagażnika. Być może dobry fachman + jakiś mechanizm podnoszący i da sie sprawę załatwić, ale nawet jeśli, to nie sądzę, aby była to tania zabawa.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Ładny ładny - doczekał się i Bart-S :> Cena dobra jak na standardy allegro HiRide - napisz no jakie masz wymiary tych końcówek, bo koleżka ma akurat takie kształtem 2 szt. w sklepie, to może i ja sprawdzę, jak to wygląda. Pozdro znad Bałtyku - wracam i działem i ja. Do tego soft i będzie można jeździć.