Treść opublikowana przez KOval81
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Na zderzak sam się czaję, bo stoi już parę ładnych dni, a może być okazja do założenia PDC chociaż :>
-
[ALL] Wiejski tjunink czy rasowa B6-ka ?
A mi się fele podobają i nawet te lampiony nie wyglądają najgorzej.. :gwizdanie:
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
No no - nie mam pytań, ładnie zapier...a :> A ICek jakiś "maleńki" - trzeba było hardcore jakiś założyć Tak apropo - jakie są wymiary tego IC??
-
[ALL B6] 2.5 tdi projekt: czarne oudyyy :)
Dobre to. A co w avncie inna deska jest, siedzenia i inne badziewia, ze inaczej wyglada? :gwizdanie: Muskel :> mi chodziło nieo podział A4 - limuzyna/avant, tylko że 4 ramienna - bardziej elegancka niż sportowa pasuje do LIMUZYNY typu A6, A8 - czytać mi tu ze zrozumieniem Wizualnie lepiej pasuje, niż do tuningowanego auta ech ech ech
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
No Bartek - teraz to jest kompletny mega tutorial Bardzo ładnie zrobione - professional work :> A na poważnie, to naprawdę bardzo pomocne i mam nadzieję, że ułatwi mi robotę. Ładnie wyszły końcóweczki - rozmiar 87mm w przypadku dokładki S-Line jest w sam raz Co do czasu robocizny mojego mechaniora, to podałem czas od zostawienia auta do odebrania , ale przy odbiorze popijał browarka, więc chyba miał już troszkę wolnego Roboty jak widzę jest naprawdę sporo przy tyle Nie spodziewałem się powiem szczerze...
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Zadzwonię Bartek i dam Ci znać gdyby rzeczywiście cena taka jak mi mówił i stan super, to warto się zainteresować.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Do "KĄBI" Panowie to łatwiej, ale chyba o zderzak przedni - hehehe Bart-S - spoilerek na klapę, to na bank nie ori - zobacz na asortyment sprzedającego, ale wygląda nie brzydko :> Apropo - wczoraj kupiłem sobie listwy boczn od S-Line za 450pln - chyba dobra cena, jak na standardy allegro nie?? Czekam jeszcze na komplet alu dekorów (listwy+popielniczki+oslona) do środka - cena ma być u jednego 600pln, a drugi ma za 800pln - obczai się. Do tego gość, od którego kupiłem listwy ma ponoć całą klapę, włącznie z daszkiem do B6 S-Line - też się obczai sytuację, bo nie mógł znaleźć O ceny pytam, bo ma dokładkę S-Line za 250pln i nie wiem, czy opłaca się dokupować kratki - 3 szt. + rezanie + malowanie, jak całe kompletne zderzaki z nakładką są po 1000pln.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
A niech mi ktoś Panowie (Flyer, Cuber, Młody i wszyscy jeżdżący z pakietem S4) powie jedną rzecz. Zmieniając zderzak przedni z seryjnego na S4, co idzie dodatkowo innego??? 1. Zderzak S4 zamiast nakładki i dokładki - wiadomo 2. Inna kratka środkowa + boczne 3. Inne maskownice spryskiwaczy 4. Inne halogeny Czy inna jest sama instalacja spryskiwaczy, czy zostają seryjne ??? Jak jest z ori belką - czy zderzak S4 pasuje bez problemu na nią ??? Co ewentualnie trzeba jeszcze dokupić ( jakieś ślizgi, zatrzaski,etc) ??? Pytam, bo mam okazję kupić skorupę S4 + kratka środkowa w dobrej cenie i nie wiem, jakie będą całkowite koszta. Z góry dzięki i pozdro[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 07:47_________________________________________________F..k S4 bumper - zakładamy S-Line :>, więc sprawa nieaktualna. Zna ktoś może cenę zestawu S-Line na przód z ASO: dokładka zderzaka, kratki oraz grill środkowy Wąski - a może Ty masz jakąś dobrą ofertę, bo nie wiem, czy kupować cały z nakładką, czy rezać serię... [br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 22:09_________________________________________________A jeszcze mam pytanko - ktoś już na forum zakładał spoilerek na klapę a'la S4/S-Line, tylko nie pamiętam kto. Czy ktoś miał do czynienia z czymś takim ?? I czym to ustrojstwo różni się od ori spoilera?? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=719917937 hmmmm
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Hehehe - trzeba nam Dżo-Dżo'a na akademie bezpiecznej jazdy zapisać EOT
-
[ALL B6] 2.5 tdi projekt: czarne oudyyy :)
Kiery 4-ramiennej nie zakładaj z B7, bo ona dobrze jedynie w limuzynach wygląda. Zakładaj sobie S-Line 3-ramienną i pikowaną - będzie
-
[ALL B6] 2.5 tdi projekt: czarne oudyyy :)
Czyja to była A4, bo ja jakoś nie kojarzę?? I dołączam się do pytania o zderzak przedni - co to jest??[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 11:57_________________________________________________A ja już wiem, czyja to furka była :> EOT Niech się dobrze sprawuje i modzi
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Trudność w tym modzie polega jedynie na przetransportowaniu kompletnego wydechu swoją A4 do mechanika Mojemu założenie i dospawanie tych 10cm rurki zajęło jakieś 2-3h :> Dobra robota Bartek - gratuluję zapału przy robieniu foto-story i wytrwałości do prawie 4 rano
-
[B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...
Ładna prawie bliźniaczka :> Ładnie chłopaki wystroili furkę - zastanawiałem się właśnie, kto z Kłodzka lub okolic robił w DS auto, bo Daniel się chwalił ostatnio Jak się na takim zestawieniu śmiga ? Ma to dużo większego buta niż na seryjnych gratach, bo właśnie rozważam, czy założyć do siebie pakiecik stylistyczny, czy zainwestować w zrobienie takiego samego mod'a.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Te z Kimmoto miały chyba nawet więcej, bo zdaje mi się, że 1W i nie pokazywały błędu. Co z tego, jak leciały na potęgę
-
[ALL B6] Lampy przednie - opinie
Jak masz xenon, to załóż sobie ori bi-xenonowe reflektory (ciemne w środku) i będzie wyglądać super. B6 ma oryginalne lampy bardzo ładne - nie wypada tego psuć. Pozdro
-
[B6 AWX] Sportowe amortyzatory pod springi Eibach -30mm
Kris - B8 są naprawdę twarde jak na nasze dziurawce - poszukaj sobie lepiej B6. Bardzo dobry zamiennik zarówno do 1BE, jak i pseudo sportowego zawieszenia.
-
[ALL] Jakie opony letnie polecacie? 18" max 2200 zl
Za 2200pln masz już np. Yokohamy Parada - 4 szt.. Chyba jedna z lepszych opon na rynku i cholernie efektownie wygląda Bardzo dobre właściwości trakcyjne gumy, dość wytrzymała, klei się ładnie do suchego i mokrego. Zagadaj najlepiej do wojtusania - będzie miał pojęcie i na bank pomoże dobrać coś konkretnego
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
U mnie i HiRide'a też lewica wisi bardziej, więc najprawdopodobniej tak ma być Funkiel nówka Panie ten wydeszek wygląda A ja kurna dalej nie wiem jaką założyć końcówkę....Chyba jednak będzie coś koło 80mm okrągłe - nie będę kombinował
-
[B6 AWX] Sportowe amortyzatory pod springi Eibach -30mm
Na bank nie montuj sprężyn do tych amorów, bo zaraz będziesz ściągał. 50% to jak pisał antonio już padaczka. Jak coś, to pomyśl nad Bilstein B6
-
[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!
Wielki szacunek dla chłopaków z Dynosoft'u za to, jak się zachowali !!! Naprawdę bardzo solidnie i ładnie zrobili, że wzięli 4 osoby. Mi się strasznie posypały sprawy rodzinne z dnia na dzień, dlatego musiałem zrezygnować i nie pojechałem. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będę mógł się zrehabilitować i zrobić coś grubszego. Pozdrawiam i jeszcze raz ode mnie podziękowania dla Dynosoft'u
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Pieprzenie - mi się ta A3 nie podoba, chyba, że ma zrobione w środku Emiraty Arabskie :> Gratuluję ładnej fureczki, wydanych funduszy i wkładu pracy
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Zobacz nieco wyżej, AndyN pisał o kodowaniu pod SDS - jak ma być. Ja zrobiłem i działa wszystko ładnie, tylko pozostało przepiąć mikrofon, na co nie mam ochoty :>
-
Wrażenia z jazdy BMW 520 (99r).
JELITO - sam bym tego lepiej nie ujął, ale niestety taka mentalność nasza polska, że jak coś raz zawiedzie, albo rozczaruje, to jest "a feee". Ja tam "miłość" rozdzielam po równo
-
Mazda RX-8 opinie, zalety i wady
Silniczek PRZEMAS silniczek swoje siorpie.....
-
Wrażenia z jazdy BMW 520 (99r).
Chodziło mi o samą "smietankę" wypowiedzi w końcówce :> , żeby ktoś nie pomyślał, że w cytacie chodzi o ośkę