Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KOval81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KOval81

  1. moskal - a jaką wersję masz u siebie ?? jasper, czy falcon - przerabiałeś coś w niej, czy chodzi z gwarancją?
  2. xbox No właśnie coś się bardziej składniam w jego stronę..
  3. Toż to na sprzedaż widziałem ostatnio :> jak dobrze widziałem
  4. I kolejna osoba (ja) ma dylemat co kupić A niech to cholera
  5. I teraz jeszcze jedno - czy jest różnica w Elite, czy to będzie Falcon, czy Jasper, czy już wszystkie są robione na 65um ?? Bo szczerze powiedziawszy jestem jeszcze świeżak :> Dodam, że nie chcę przerabianek robić
  6. Czyli rozumiem Fly, że teraz również wziąłbyś X'a a nie PS3?? Różnica w cenie między Elite a PS3 80GB wynosi 150pln, ale nie o to chodzi. Z BR raczej nie będę korzystał i chodzi mi o zabawę i grywalność.
  7. Konsoli raczej przerabiał nie będę, bo szkoda mi gwarancji i jak coś Live'a. Flyer - Ty nadal stoisz za X360, czy coś się zmieniło w temacie?? Godny polecenia sprzęt?? użytkowałeś PS3 - rzeczywiście jest różnica w ergonomii pad'a?? Apropo gier - IŁ dobrze mi znany z PC - świetna gra [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 11:26_________________________________________________I czy te najnowsze Elite z falconem czy Jasperem (rzadko trafić) sa ciche i bezawaryjne??
  8. Eeee - nie będę doinwestowywał sprzętu szwagra :> ja sam się zastanawiam nad X360 Elite, ale jeszcze wybór nie zapadł :gwizdanie:
  9. Palce mi zlatują z niego jakoś dziwnie, nie mogę go złapać jak potrzeba Słyszałem, że pad z X'a jest świetny w ręce, ale szczerze powiedziawszy nie miałem okazji testować. Poza tym, nie mogę się przyzwyczaić do grania w FPS, chociaż przyznam się szczerze, że coraz lepiej mi to wychodzi :>
  10. Panowie - może to OT w temacie i nie wniesie nic dobrego - poza tym, nadaje się do tematu o porównaniu konsol, ale po paru dniach grania na PS3 uważam, że pad można sobie o kant rozwalić. Kompletny niewypał, a Panowie z SONY chyba pod chińskie małe rączki go zaprojektowali - zero ergonomii, a ja do kolosów nie należę... Muszę skołować Xbox 360 na testy jakieś :>
  11. Jak się turbawka nie zmieści, to Dżo-Dżo wyciacha maski "trochę" - zderzak można, to i maska pon szlif pójdzie A tak całkiem na poważnie, to jestem ciekaw efektu końcowego
  12. Panowie - a co możecie polecić z wojennych symulatorów? Coś, żeby polatać myśliwcem i przetrzepać kilku oponentów :> Chodzi mi o PS3 i X'a, bo dziś sprawdzałem ceny obu konsol, to PS3 80GB - 1199pln, X Elite 1049pln - bardzo kuszące i szczerze powiedziawszy można mocno rozważać :> Chodzi mi o coś w stylu BlazingAngels 2
  13. Za uzywke po 70kkm? ze tak sie wyraze W ch***j duzo. Zawsze można dać za nową 4k zł :gwizdanie: Używka BRD kosztuje ok 1300-1500pln, nie więcej. DS Wrocław miał po 1650pln z montażem, więc nie piszcie, że 2000pln to mało... No - chyba, że nie doczytałem i piszecie o innej suszarce... :gwizdanie:
  14. no jak to jaki? to tak jakbys zamiast kierownicy w prawdziwym aucie mial pada pfffffff hehehe
  15. Jakość i rodzaj basu zależy też, jakiej muzyczki słuchasz. Włącz solidną czarną robotę, to zobaczysz jak ciągnie na BOSE SS miękkim basem z przodu Ja u siebie też nie mam szans na max basu dać, bo uszy dostają okropnie i bania trzeszczy po 5 min jazdy :> Muzyczka tylko z SD - przegrywana z ori cd - jakość nieporównywalna do zgrywanek z neta
  16. Kurna czytam te wszystkie pierdoły i się chyba zaraz wybiorę po konsolę do sklepu Szwagrowi w końcu oddam jego PS3 - ech życie jest ciężkie...
  17. Paulina chciała mi kiedys kupic "na gwiazdke" ale nie wie bidulka cóż by uczyniła [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:26_________________________________________________W ogóle jak jade z Pauliną i mam jakąś sytuacje podbramkową to zawsze sie tłumacze tym ,że to tysiące godzin grania na konsoli ratuje nam życie :polew: :polew: :polew: jakiś pomysł na wytłumaczenie godzin spędzonych przed tekkenem Oczywiście - walczyć się nauczysz, a obrażeń nie poniesiesz. Zawsze zwarty i gotowy, aby bronić swej Kobiety przed napastnikami na ulicy :polew: [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 09:57_________________________________________________ sie śmiejesz , niedawno jechałem do starych i od prawie roku naprawiali wiadukt przed Sierpcem , objazd był puszczony dołem. jechałem juz nowym wiaduktem za jakąś terenówka i byłem ciekawy co zrobili z objazdem na dole. zagapiłem sie , paulina krzyczy uważaj , a ja mam dupe terenówki prawie przed maską. no i miałem do wyboru bagażnik lub bariera stalowa. cudem zmieściłem sie na centymetry miedzy terenówke a bariere , mina pasażera z terenówki jak mnie zobaczył z prawej strony - bezcenna :polew: :polew: EOT :polew: +6 do lansu za brak otarć o barierkę i "clean session"
  18. Ostatnio Lark 50.1 stał za 299pln
  19. Paulina chciała mi kiedys kupic "na gwiazdke" ale nie wie bidulka cóż by uczyniła [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 08:26_________________________________________________W ogóle jak jade z Pauliną i mam jakąś sytuacje podbramkową to zawsze sie tłumacze tym ,że to tysiące godzin grania na konsoli ratuje nam życie :polew: :polew: :polew: nie ma to jak trening na sucho :polew: Tyle godzin spędzonych na graniu nie pójdzie na marne - najważniejsze bezpieczeństwo PS Chyba należy już w końcu zmienić temat wątku, na : "Kto nie gra w NFS, itp"
  20. KOval81 odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    Popieram wybór Kamil Precz z tendencyjnymi przekonaniami, że BMW to dla dresa i buraka. Za....ste auta i tyle jak dla mnie od pewnego rocznika. Moje następne też będzie BMW, albo A6C6 Po modach będzie śliczniutka
  21. A może jakiś grupowy zakup nówek z obczyzny :>
  22. Panowie nie dyskutujmy na temat, o co się kto dowiadywał, tylko jak się jeździ, itp. Gdybać sobie można.. :gwizdanie: Ja szczerze powiedziawszy również zastanawiałem się nad tym, czy nie dać na następny sezon 225/45 albo 235/40 18", bo obecny rozmiar 225/40 na dziurach daje w kość i to równo Rozumiem, że na 235/40 będzie jeszcze bardziej rzucać autem po drodze, a jak to jest z 225/45 - ponawiam pytanie kolegi, czy ma ktoś u siebie coś takiego założone ?? Proszę o opinie, jak się jeździ na 235/40 i na 225/45 jak ktoś posiada. Rozmiar oczywiście 18"
  23. Normalnie.. chwila praktyki i czlowiek sie przestawia na "pada". Kurna, to chyba moje oko prześciga palce o lata świetlne, bo ja chwilowo tęsknię za myszką i prostotą tego rozwiązania. Musze iść na jakieś korepetycje, albo się rozwieść i trenować całymi dniami, bo nocy brakuje
  24. hehehehehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.