Treść opublikowana przez KOval81
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem w Kinie, niezły, ale trochę przesadzili z kilkoma scenami - przedewszystkim z zakończeniem Dlatego napisałem wyżej, że dla miłośników gatunku sci-fi katastroficznych Ogólnie można obejrzeć.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Może malik ma bardziej brytyjski akcent niż John Cleese i dlatego A poważnie, to ja po wgraniu sds hack'a też mam problemy z okresowym rozłączaniem się BT. Czasem się zbuntuje i w ogóle nie chce ponownie połączyć telefonu (wymagany reset komórki). Pani ładnie komendy podaje, ale dogadać się z nią nie próbuję - żona zazdrosna jest (a poważnie, to brak okablowania robi swoje). Poprawna i powolna wymowa rzeczywiście ma dużo do rzeczy.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Kac Vegas rzeczywiście godna komedia polecenia Końcóweczka z fota,mi najlepsza :laghing2: Ja oglądałem ostatnio Piłę VI - jak dla mnie kibel - zrobiła się z tego moda na sukces Za to polecam Zapowiedź z N.Cage - dla fanów gatunku sci-fi katastroficznych Jak ktoś lubi bajanie, to Obcy na poddaszu, można się pośmiać.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Tomek sprzedaje, bo za długo na morzu pracował - lubi jak mu się buja łajba
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
:laghing2: a i ty spać już
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
No właśnie o ten carbon mi chodzi - kiedy zamierzasz coś takiego robić?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
:polew: Hehehe - zwyczajnie ringi do BMW się nadają, a nie do Audi, ale przyznam szczerze, że tragedii nie ma - teraz gorsze puszczają dayline na rynek Arturo - a powiedz przy okazji- ogarnąłeś temat z malowaniem, czy oklejaniem z allegro??
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
A widział ktoś już Pany tak przerobione bix'y do B6 Mod raczej nie będący wynikiem prac nad likwidacją parowania ale nie wygląda najgorzej :> BMW Style
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
To trzeba było z patolem jakimś ganiać, a nie broń podnosić
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
U mnie w Auchan cena 239 pln, odkąd się tylko pojawiło MW2
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Hehehe - pod X'a jest jak najbardziej i podobno fajnie się spisuje Co do lokalizacji, to ja mam niestety ten sam problem Przy okazji - testował ktoś już w końcy Operation Flashpoint DR?? :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
White House dobry etap Flyer - a nie myślałeś o czymś takim do FPS?? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=813877685
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Moja będzie trwała jakieś 10 dni - taką mam możliwość siedzenia teraz Mimo wszystko naprawdę warto było wydać tą kaskę, żeby mieć w kolekcji tego fps'a
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:slina: tylko kiedy czas znaleźć na to wszystko Powiem szczerze, że jak włączyłem, to byłem już pod wrażeniem Mam nadzieję, że podobne odczucia będę miał po AC2 [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 13:23_________________________________________________Fly - a jak jest na weteranie - też można zabić oponenta jednym strzałem, nie waląc w niego całego magazynku?? Zauważyłem, że dość duży realizm na to położyli. Sam szybko giniesz, ale i szybko zabijasz.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jam na początku - w Brazylii chyba leje w slumsach lamerów Teoretycznie to pisałem w tym czasie prace mgr i robiłem projekty na poniedziałek do roboty, więc myślę, że i tak daleko zaszedłem [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 13:09_________________________________________________Teraz muszę dobrze strzelanie ogarnąć na padzie, bo w GoW2 to jednak jakoś inaczej było
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wstales, czy polozyles sie spac o 5? btw, grales offline? bo nie widze zebys gral Wstałem z kanapy i się zbierać zacząłem do roboty Siadłem do MW2 o 1 w nocy, więc mi chwilkę zeszło , niestety offline, bo nie mogłem znaleźć kabla, a neta podpiąłem pod lapka.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Karwa fa - wczoraj już nie mogłem się oprzeć - włączyłem MW2 i wstałem 2 godziny temu Po ostatnim COD'zie w jakiego grałem to ta naprawdę, jak napisał Fly miażdży cyce, genitalia i wszystko inne Tymczasowo, że tak powiem muszę się wprawić w FPS i ciacham na najłatwiejszym, ale bajery w tej grze powalają
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
Będzie Clio w diesel'u Pierwsze na forum :> Nie bierz golasa B7 w BLB - dozbieraj kasy i kup coś sensownego. Po jakiego dopłacać kasę za inny przód
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No pany - a ja się zaopatrzyłem wczoraj w MW2 i Forze 3 - nie wiedziałem na co się zdecydować, więc wziąłem obie W media expert po 150 pln Forza i 165 pln MW2 (bo sprzedają bez VAT'u) jak ktoś potrzebuje Nie mam się tylko kiedy za nie zabrać, bo lecę w Blazing Angels 2
-
Wędkarstwo
Źle nie jest, ale mi to przypomina wyprawę do sklepu rybnego, albo łowienie na lodowisku :> Wędkarstwo to wędkarstwo - tak to można karpia w wannie łowić przed Świętami
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Twardziej niż na 18" I dobry płyn do wspomagania wlej
-
Wędkarstwo
Grzesiu - okazy złowione przy pomocy napięcia elektrycznego, lub materiałów wybuchowych się przecież nie liczą :gwizdanie: A tak poważnie, to ja byłem zapalonym wędkarzem kilka lat temu. Maniakalnie z ojcem obławialiśmy okoliczne jeziora i rzeki. Tak jak u Grzesia - od pokoleń wędka w rodzinie była. Musze przyznać, że teraz skompletowałem sprzęt i również w ramach relaksu mam zamiar od czasu do czasu wyskoczyć Jak dla mnie ogromne wyciszenie, dlatego nigdy nie lubiłem jeździć na jakieś hałaśliwe akweny, czy łowiska komercyjne Cisza, spokój, łódeczka (lub z brzegu), spławiczek W ramach rozluźnienia jakiś drapieżnik na spinning i to jest to A okazów kilka się też w życiu trafiło Muszę jeszcze spróbować morskiego połowu i co mnie kusi od małego, to potok, muszka i jakieś pstrągi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No ku***a... proszę Cię Z sennheiserkow jestem bardzo zadowolony, swietne sa jak na ta cene. :laghing2: zapomniałem, że z reguły to panna do swojego faceta tak lubi powiedzieć :kox: Forgive me :> Myślałem właśnie, żeby sobie coś takiego sprawić - nie ma co rodziny po nocach budzić.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Misiek - jak się zenhajzery sprawują ?? Myślałem właśnie czy by sobie nie sprawić.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
To słabe trunki musisz sobie zapodać - najwyżej będziesz latał do kibla częściej :>