Treść opublikowana przez nomek
-
[ALL B5] 2 głośniki w drzwiach 160-170 cm
ok :>
-
[B5 AFN] A4 1.9 TDI - Moje pierwsze wymarzone autko :)
wymień kierownicę z puduchą na oryginalną modelu '98 400-500zł, lub na eskę 800-900zł załóż jakieś fajne fele '17 np Toora, przyciemnij szybki w tym aucie kolor nie przypada mi do gustu, i te fotele jakieś plany?
-
zestaw audio-car
Witam radyjko http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=429938500 głośniki http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=428226819 lub http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1094 wzmak http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=426038988 ma duże mocy ciągłe ale gdybym później zakupił dodatkowo subwoofer http://sklepy.allegro.pl/item428204619_jbl_cs_1204_nowosc_megabass_pakiet_gratisow.html to taki wzmak byłby do wszystkiego potrzebny czy sie mylę? ogolnie na co musze zwracac uwage? pociągnie to wszystko pod ten wzmak, że wszystko będzie dobrze grało?
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
kup wzmaka BOSCHMANN PCH-6882EX 1200W 4/3/2-KANAŁY http://sklepy.allegro.pl/item426038988_boschmann_pch_6882ex_1200w_4_3_2_kanaly_gwarancja.html Moc ciągła przy 4 ohm(14,4V): 150 W x 4 kanały Moc ciągła przy 4 ohm(14,4V): 600 W x 2 kanały Moc ciągła przy 4 ohm(12V): 130 W x 4 kanały Moc ciągła przy 4 ohm(12V): 570 W x 2 kanały
-
[ALL B5] 2 głośniki w drzwiach 160-170 cm
masz na myśli -> http://sklepy.allegro.pl/item418008863_a_z_panele_drzwiowe_audi_a4_sprawdz.html ja myślę, że lepiej zrobić 16stkę i włożyć z powrotem oryginalną tapicerkę tj. tu
-
[ALL B5] 2 głośniki w drzwiach 160-170 cm
Radioodtwarzacz Pioneer DEH-3000MP Mierzyłem głośniki w drzwiach i wychodzi 16-17 cm Czy jeśli zamontuje 2 głośniki w przednich drzwiach, o takie głośniki http://www.allegro.pl/item428226819_system_jbl_gto_6507_bonusy_jbl_i_dostawa_gratis.html oba mają po 70W RMS czyli razem 140W RMS czy konieczne będzie potrzebny do tego jakiś wzmacniacz? A w ogóle do ilu Watt RMS daje radę ładnie grać bez wzmacniacza??[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2008, 23:45_________________________________________________Czytałem coś tutaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic923483.html Czyli 16stki nie wejdą do A4 97/98 ;( pozostaje kupić panel drzwiowy czy zrobić tak jak jest wyżej? Co się opłaca?
-
[ALL B5] 2 głośniki w drzwiach 160-170 cm
Napisałem coś wcześniej o RMS Chyba zakupię od firmy JBL, podobno są dobre głośniki, najpierw wypróbuje 2x głośniki (po 16,5 cm), (po 60-70W RMS), później drugie tyle samo w tylnych drzwiach decayed czy opłaca się tak robić? Czy może tylko 2 głośniki w przednich drzwiach oraz 2 głośniki basowe z tyłu (po 200-250 cm), (po 250W RMS) ??? Aha i jeszcze jedno jaka musi być głębokość montażu w drzwiach B5 zmieści 61mm?
-
[ALL B5] Zablokowane radio beta cc
a wie ktoś jak odblokować oryginalne radyjko VW Beta u VW Passat B4?
-
[ALL B5] 2 głośniki w drzwiach 160-170 cm
OK, sorry ;( To w takim razie jakie 4 głośniki za niewielkie pieniądze można wsadzić w 4 drzwiach tak aby się zmieściły i, żeby było wszędzie do 250W RMS, i do tego potrzeba jakiś wzmacniacz ale nie wiem jaki byłby odpowiedni więc polećcie mi PS. Tuby na razie nie kupuje, na razie sprawdzę jak będzie z głośnikami grało.
-
[ALL] Co myślicie o takim zestawie - skrzynia + wzm
http://www.allegro.pl/item426609978_carpower_602_450wmax_225wrms_zestawkablowy_gratis.html
-
[ALL B5] 2 głośniki w drzwiach 160-170 cm
Witam
-
jakie radyjko do 1000
polecam Pioneer DEH-2000MP
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
a jakieś zdjęcia jak wyglądają antenki ML-145 (max do 1m) w B5
-
duże place samochodowe w Niemczech
Witam Ktoś napisze gdzie takie są place? Gdzie są Audi A4 97-98r. Adres też byłby potrzebny oraz jak ktoś ma stronkę.
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
bardzo fajna, od razu widać jak oryginalne auto
-
ubezpieczenie wspólne
jest dużo firm ale ok np. w pzu...
-
ubezpieczenie wspólne
a na oko nikt nie potrafi wyliczyć?
-
ubezpieczenie wspólne
Witam W listopadzie mam zamiar kupić A4 1.9TDi Sedan 97/98 i ubezpieczenie wspólne z moim starym, bo ma zniżki 65%, prawko mam 2 lata i pytanie ile nam wyjdzie ubezpieczenie OC na rok?
-
[ALL] Jak to jest ze sprowadzaniem?
Recykling (opłata ekologiczna) za 220zł? Możesz to udowodnić? Bo ja rozumiem, że 500zł.
-
[B5 AFN] Perełka 99' 1,9TDI 110PS ;)
świetny tylko zmień fele na Toora
-
[B5 AFN] nowa klapa bagażnika i montaż
Witam Ile kosztuje nowa klapa bagażnika i montaż?
-
[B5 AVG] Moja A4
daj Niuni felgi '17 TOORA model T950 lub inny model jak wolisz http://moto.allegro.pl/item422699075_felgi_toora_18_5x100_t950_wyprzedaz.html - tutaj jest '18 a jak prezentuje się
-
[B5 ADR] Moja Olimpijka :))) OOOO
zmień przednie reflektory na oryginalne od modelu '99
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
http://moto.allegro.pl/item422541237_audi_a4_94_01_lampy_tylne_lampa_tyl_led_red_new.html takie same i to są chyba Led Red New...
-
[B5 ADP] Moje czarne autko
jest ślicznie zadbana tylko nie ten silnik już lepiej wziąłbym 1.9TDi 110KM, trochę ciemniejszy welur foteli, wolałbym kierownice od modelu '98r., klimatyzację, założyłbym felgi Toora T950 '17, przyciemniłbym tylne szyby, również założyłbym przednie reflektory od modelu '99r., metalową/aluminową nakładkę na pedał sprzęgła, hamulca, gazu, tłumik sportowy KM MALON model TURBO E, jakiś porządny radioodtwarzacz CD/MP3, subwoofer, świecąca gałka skrzyni biegów, i gitara :>