Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bin85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bin85

  1. bin85 odpowiedział(a) na regan79 temat w Audi A4 B8
    U mnie silnik tylko tylko trochę uchylał dach o potem albo się wyłączał albo słychać było jak zębatka przeskakuje po lince. Jeżeli u Ciebie słychać tylko "lekką" pracę silnika to pewnie nie napędza on w ogóle linki bądź, linka jest już zerwana.
  2. Akurat nie jest pokazane gdzie to złącze jest (brak ikonki aparatu przy opisie schematu), natomiast bezpiecznik SB11 jest w skrzynce ECU na podszybiu
  3. Poniżej schematy Są trzy różne wersje wentylatorów, i skoro masz dwa wiatraki to powinien pasować schemat2, ale zamiast czerwono/żółtego na schemacie jest czerwono zielony Na schemacie3 są takie kolory ale to znowu jest dla silników 6 i 8 cylindrów i są w dwóch różnych wtyczkach. https://www.dropbox.com/s/ezblduhr8ri1cyf/schemat wentylatora.rar?dl=0
  4. Cześć, Wieczorem wrzucę Ci schemat tych wentylatorów
  5. bin85 odpowiedział(a) na regan79 temat w Audi A4 B8
    Akurat do B8 nie znalazłem, ale nawet gdyby był to i tak trzeba wszytko rozebrać
  6. bin85 odpowiedział(a) na BadBart temat w Audi A4 B8
    Skoro robisz to codziennie i masz problemy ze zdjęciem bieżni z piasty to chyba coś nie halo
  7. bin85 odpowiedział(a) na BadBart temat w Audi A4 B8
    Wiem że nie służy ale amatorsko mam to głową wbić ?, ponadto chyba nie demontowałeś zapieczonego łożyska z aluminiowej zwrotnicy bez jej demontażu bo to kolejny problem, a pozbycie się wewnętrznej bieżni to nie jest problem
  8. bin85 odpowiedział(a) na BadBart temat w Audi A4 B8
    Niema sensu kupować nowej piasty wystarczy samo łożysko, wprasować nawet można dużym imadłem, większy problem może przysporzyć wyciągnięcie łożyska ze zwrotnicy
  9. Też zmieniałem na ledowa ale nawet nie musiałem rezystorów dawać bo błędu nie było, jad dobrze pamiętam to komunikat dopiero pojawia się jak obie żarówki się spalą. i wtedy wyskakuje "licence plate lamp" czy coś podobnego
  10. Chyba to coś z przyciemnianiem przednich ledów, ale znalazłem coś takiego,
  11. Powinno być jak najbliżej 0, więc popraw to
  12. Ciężko powiedzieć bo nigdzie nie mogłem doszukać się informacji od czego dokładnie odpowiedzialny jest dany kanał, znalazłem tylko coś takiego http://forums.ross-tech.com/showthread.php?8146-A4-B8-LED-Rear-Lights-Coding
  13. A na pewno wszystkie kanały przepisałeś ze starego modułu? bo tak to nic innego mi nie przychodzi do głowy
  14. Sprawdziłem mam te same wartości co u Ciebie
  15. Zobaczę jutro jakie mam wartości u siebie
  16. Skoro oryginał to powinno być wszystko ok, ja to robiłem chinolem i dał rade.
  17. Jeżeli po wpisaniu któregoś z kodów masz te kanały nie aktywne to może kabelek za słaby, czy to ori VCDS ?. Spróbuj jeszcze wpisać najpierw jeden jeżeli nie pójdzie to wyłącz VCDS, załącz ponownie i spróbój z drugim kodem. Kabelkami na pewno nie, ja miałem to samo, głupie ASO zrobiło tylko CP i zakodowali klucze, powiedzieli że nie są wstanie więcej zrobić bo moduł komfortu jest z lepszej wersji, a jak chce żeby to ogarnęli to oni to oddają to podwykonawcy z VCDS i będzie to kosztować ok 1000zł. Samochód odebrałem ze świrującymi światłami z tyłu i nawet nie działał centralny bo moduł był wyjęty z automatu i na fisie było cały czas info żeby przestawić dźwignię zmiany biegów na parking.
  18. Zanim wejdzieszs w adaptacja musisz kliknąć seciurity acces i wpisać kod, vcds powinien go podpowiedzieć, ale chyba jest 16017 zatwierdzasz i dopiero teraz wchodzisz w adaptacje
  19. aha bo myślałem że może zmieniłeś na moduł funkcjonalnie gorszy, Poustawiaj może jeszcze kanały w adaptacjach wtedy światła powinny normalnie zacząć świecić w szczególności kanały 195,196,197,198,203,204,205,206,207,208. Kodowanie na razie ustaw ręcznie według swojego wyposażenia bo powiem szczerze że nie wiem czemu nie chce przyjąć ze starego modułu.
  20. Hmm, w ogóle to dlaczego zmieniałeś moduł? i jaki numer ma stary moduł a jaki nowy ?
  21. Żeby nie kupować czujnika deszczu w ciemno, spróbuj wykodować czujnik deszczu i zobacz czy wycieraczki będą działać normalnie
  22. Po podłączeniu starego modułu, i połączeniu VCDS klikasz Coding i z pola current coding spisujesz kodowanie, potem do nowego modułu otwierasz to samo okienko i w polu new coding wpisujesz kodowanie ze starego modułu. To samo trzeba zrobić ze wszystkimi kanałami adaptacji, z tym że przed wejściem w adaptacje (przycisk adaptation) trzeba się zalogować do sterownika - przycisk seciurity access i wpisać kod - vcds w podpowiedzi podaje jaki to kod Niestety tych kanałów trochę jest więc, jak dobrze pamiętam 255 ale większość jest pusta. Wartość z każdego kanału przepisujesz do nowego modułu komfortu
  23. Aso nie zakodowało modułu komfortu, zdjęli tylko CP i tyle u mnie to samo zrobili, ja u siebie zrobiłem to tak że podłączyłem swój stary moduł spisałem kodowanie oraz wszystkie kanały adaptacji i przepisałem do nowego modułu.
  24. bin85 odpowiedział(a) na Mickprodigy temat w 2.0TDI
    Generalnie to niema żadnej specjalnej procedury, sam wykręcałem dwa razy ten za wór i żądnych problemów nie było, vcds nie pokazuje żadnych błędów ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.