Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bin85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bin85

  1. A jaki komunikat wyskakuje ci na VAGu? i jaką masz wersje bo jeżeli 3.11 to nie połączysz się z RNS-E
  2. Na schemacie jest opisany jako pin A1 przewód zielono-fioletowy, ewentualnie w liczniku wtyczka zółta pin20
  3. Czy oryginalnie jest w 97r tego nie wiem ale możesz to sprawdzić miernikiem który przewód jest połączony z gniazdem diagnostyki
  4. nie niestety fotek nie mam
  5. nie rezystorów nie zmieniałem ale miałem zielone diody a one również mają niższe napięcie pracy niż białe
  6. Wymieniłem diody ale tylko przy prędkościomierzu, miałem licznik z uszkodzonym fisem i chciałem zobaczyć jak to wyjdzie, tylko że diody miałem zielone Diody np takie. DIODY LED SMD super jasne 3528 PLCC2 różne kolory (2581470057) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Może okazać się że trzeba będzie wymienić rezystory na zasilaniu ponieważ czerwona dioda świeci przy niższym napięciu i białe będą słabo świecić
  7. a przypadkiem nie wyświetla ci się błąd: "too many communication errors"?
  8. a masz w ogóle podłączoną linię K do navi.
  9. Z prędkościomierzem i obrotomierzem niema problemu podmieniasz diody i jest OK, problem jest z "małymi" wskaźnikami bo przy czerwonym podświetlaniu są tylko dwie diody i jeżeli je wymienisz na białe to również wskazówka będzie się świecić na biało, trzeba dołożyć czerwoną diodę dla wskazówki i zrobić jakąś osłonkę aby kolory się nie mieszały
  10. Najpierw zmieniałem licznik z fisem i zegarkiem analogowym, czujnik w podstawie filtra oleju już był i działało wszytko ok bez problemów, później zmieniłem na licznik z cyfrowym zegarkiem zmieniłem również miskę olejową na tą z czujnikiem i tez wszytko działało bez problemu
  11. jeżeli sprawdzałeś na postoju to gazowanie nic nie zmieni, przejedź się kawałek i wtedy powinno pokazywać
  12. W pierwszej kolejności sprawdź na słupku środkowym, napinacz jest przy rolce od zwijania pasów
  13. Nie ponieważ fizycznie jest to niemożliwe, piny w szarej wtyczce które są podłączone do krańcówek drzwi w A4 w liczniku od A6 nie są do niczego podłączone - brakuje elementów na płytce. Trzeba by dokładnie porównać oba liczniki bo może brakuje tylko "pierdół" i o ile wsad by zadziałał to znikoma szansa jest. Udało mi się tak uaktywnić pokazywanie otwartego bagażnika w liczniku z 98r
  14. W oryginale immo nie wydaje żadnych dźwięków i nic takiego jak na zdjęciu niema fabrycznie zamontowanego a wygląda to jak głośniczek piezoelektryczny
  15. Kontrolka w przeciwieństwie do większości samochodów gaśnie wraz z innymi jeszcze przed odpaleniem. Sygnał z czujnika jest sprawdzany gdy pracuje silnik i obroty są powyżej 1500 obr/min. Jeżeli na pewno ciśnienie jest ok i sprawny czujnik to sprawdź jeszcze połączenie czujnika z zegarami może coś czasami nie łączy i dlatego zapala się kontrolka.
  16. Bez różnicy automat manual, kodujesz tylko ilość cylindrów i rodzaj silnika
  17. VDO ma wszędzie ten sam potencjometr nie ważne czy z fis czy bez ale nie wiem jak w jaeger
  18. Wylutuj z licznika z a4 i wlutuj do A6 tyle roboty, płyta PCB z obu liczników jest ta sama
  19. Aha to spoko w B5 tez miałem SD-2 było OK, tak że wychodzi na to że trzeba będzie do b6 tez założyć
  20. No właśnie, ciekawe jak to się ma jeżeli mamy MCE wersję high który odpowiada wtedy m.in. za światła. Podłączając taki moduł podjemy napięcie również na wyjście MCE itu pytanie czy mu to nie zaszkodzi. Znalazłem coś takiego QuasarElectronics.pl - Produkty - MODUŁY SPECJALNE I ROZWIĄZANIA DEDYKOWANE - Moduły świateł dziennych i pasywnego doświetlania ale cena troszkę wysoka.
  21. jeszcze nie wymieniałem bo samochód mam od 1,5 miesiąca
  22. W B5 niema czegoś takiego jak steering wheel manetki od fisu też się nie koduje, to co opisujesz jest w przypadku B6, jeżeli nie działa Ci manetka to musiałeś coś źle podłączyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.