Treść opublikowana przez maciekg
-
[Chełm] MARK-MOT
Polecam ten warsztat! Firma cieszy się duzym uznaniem na rynku.
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
Muszę Wam powiedzieć, że wielokrotnie chciałem sprawdzić vmax mojej kochanej bryczki, ale za kazdym razem przy okolo 170 km/h wlaczal mi sie hamulec zdrowego rozsadku.
-
[B5 1,8T] pali jak czołg?
Na jakich obrotach pokazuje najmniejsze spalanie ?
-
[B5 ADR] Warkot z silnika
Pytam po raz kolejny czy napewno chodzi o napinacz paska czy lancucha ???? Kurde przeciez slychac klekot - co ma z tym wspolnego napinacz paska ????
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Czy to nie koliduje z opadającą szybą ? Gdzie dostales taki plastik ?
-
Auto z wymienionym silnikiem
Dzwonilem do ASO na ten nr 061 na szczescie po nr VIN wyszlo ze to SDI. Mieliscie racje Panowie, ktos musial nakleic znaczek TDi, albo wymieniony byl cały element.
-
Auto z wymienionym silnikiem
Tak, tak jasne, ze byly tylko co z tym TDi Ciekawe dlaczego ktos go wymienil, kurde przeciez te silniki sa podobno nie do zajechania,
-
Auto z wymienionym silnikiem
Znajomy kupił wczoraj Golfa 4 rocznik 1999. W sumie fajna furka, mało zniszczona w srodku, ale zastanowilo mnie dlaczego silnik jest w wersji SDI, a z tylu samochodu pisze TDI (srebrne litery). Co o tym myslicie ? Chyba raczej nie bylo takich wersji w oryginale ? Dodam jeszcze, ze w ksiazce pojazdu wpisany jest SDI, a auto przyprowadzone z Holandii.
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
A moze jednak cos innego? Wczoraj odebralem k800i i jestem strasznie zadowolony! Funkcjonalna zabawka, prawie wszystkie bajery (brak wifi), superowa bateria. Czy E65 to ten telefon i imitacją "chinskiej" skory ?
-
[B5 ADR] Warkot z silnika
Napinacz paska czy napinacz lancucha rozrzadu ? ? ?
-
[B5 ADR] Warkot z silnika
no u mnie to chyba sa wszystkie do wymiany. Luknij ten filmik z youtube to z mojego samochodu.
-
[B5 ADR] Warkot z silnika
Na 99% to popychacze/napinacz lancuszka rozrzadu (jesli masz przebieg kolo 200 tys. km warto wymienic wszystko razem). Mam pytanie zwiazane z tym postem. Czy po wymianie szklanek auto bedzie miec wiekszego kopa ? Teoretycznie to chyba tak no nie ? ? ?
-
Kupujemy A3
Tesc sprzedal fiata i ma zamiar kupic Audi A3 rocznik 1997-1999 TDi 1.9 110 KM. Chcialbym uzyskac jakies wazne informacje i na co warto zwrocic uwage. http://otomoto.pl/audi-a3-C4200582.html Kurde ten samochod jest piekny
-
[B5 ABC] instalacja CNG!!!
A ile mozna zatankowac m3 do zbiornika cng w sedanie?
-
[B5 ABC] instalacja CNG!!!
Ile kosztuje 1 l gazu ziemnego w 3miescie?
-
[B5 ABC] instalacja CNG!!!
Ile kosztuje litr gazu ziemnego ? 1,75 PLN ? Ile jest stacji CNG w Polsce ? Ilu jest fachowców od tych instalacji ? Ile miejsca w porownaniu do LPG zajmują zbiorniki ? Ja bym tego nie zakladal.
-
Zniesienie współwłasności auta
http://www.podatki.egospodarka.pl/22512,Stawki-podatku-od-spadkow-i-darowizn,1,65,1.html Czyli 3 grupa tylko jak policzyc wartosc darowizny - wartosc auta podzielic na 2 ? Czyli bedzie 12 % z udzialu 1/2 z ok. 6-7 tys. ?
-
Zniesienie współwłasności auta
Czy ktos sie orientuje jak to zalatwic? Napewno wydział komunikacji, jakie sa orientacyjne koszty? Co z ubezpieczeniem? (1 wspolwlasciciel mial znizki 60% po zalatwieniu sprawy wlascicielem bedzie osoba bez znizek) Urzad Skarbowy ? Dodam jeszcze, ze wspolwlascicielami są obce dla siebie osoby.
-
[B5 AWT] spalanie na luzie jak to z nim jest
yy... cos pamietam, ze VAG pokazywal spalanie na ktoryms kanale, wynosilo niecaly litr na godzinę ?
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
Sprawdzalem temperature przelaczania na gaz na mrozie ok -15 st. C, o ile wczesniej przelaczala sie przy 50 st t C. to dzisiaj bylo 65 (kanal 51).
-
Pomóżcie Jakie Maskownice ? Półka Tylna
Zniszczenie tylnej półki poprzez wycięcie dziur, a nastepnie montaz glosnikow w tym miejscu to najwiekszy blad jaki zrobilem w swoim aucie.
-
[B5 ADR] LPG przy 157.000 km?
Moj gazownik powiedzial, ze praktycznie kazdy samochod gdzie montuje instalki ma w granicach 200 tys. km Smialo zakladaj.
-
[B5 AEB] Jakie CD najlepiej sie komponuje z podswietleniem?
Istnieje juz obszerny wątek na ten temat. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3775.0.html
-
Pen Drive na hasło
Program dotyczy samego pendrive`a. Winda sama wykrywa nic nie trzeba instalowac w systemie. Obawiam sie, ze U Ciebie to jednak nie pojdzie, ja mam data traveler II plus.
-
Pen Drive na hasło
W moim Kingstonie byl program o nazwie Migo. Wystawilem na http://rapidshare.com/files/79790383/Migo.zip.html Wazna informacja z linku, ktory wkleil mcm00: ! Warning ! SecureTraveler is only supported with DataTraveler II and DataTraveler II Plus