Treść opublikowana przez maciekg
-
Telewizory LCD
W sklepie media-expert jest wyprzedaż telewizorów Toshiba 32A3000P - 32 cale za 1999 PLN. Parametry ogólne: technologia panela IPS rozdzielczość 1366 x 768 jasność 500cd/m² kontrast 1600:1 kąt widzenia pion 178° Czy mozna kupowac ten sprzet? Proszę o szybką odpowiedz ponieważ sklep jest dzisiaj czynny do godz. 15.
-
[B5 ADR] Auto dużo pali
Chyba jest to wykluczone
-
[B5 ADR] Czy A4 lubi wysokie obroty?
Zgadzam się z przedmowcami.. powyzej 4 tys. obr. nasze autka dostają skrzydeł i wtedy mozna zobaczyc na co je stac. Najfajniej jest wymijac wtedy inne samochody i patrzec na znikający punkt w lusterku
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
sensible world of soccer!
-
Strefa Śmiechu
Jade sobie dzisiaj po takich roznych banioszkach, patrze, a tu takie cyrki:
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
Ja mam ustawione 50 st. C i nie mam zamiaru tego zmianiac. Nie widze roznicy kiedy sie przelacza na LPG. Silnik przeciez powinien troche pochodzic na benzynie. Jesli jest sprawny termostat, to silniczek szybciutko lapie temperaturę.
-
Seriale
Po obejrzeniu prison break s03e01 stwierdzam, ze zapowiada się ciekawie. W sumie to film z taka obsadą nie moze się znudzic.
-
Seriale
Czy ktos ogladal PB wersję 720p na jakims fajnym TV? Nie wiem czy oplaca się zdzierac 32 gb.
-
Seriale
Przypominam, ze wczoraj w amerykanskiej telewizji wyemitowano 1 odcinek 3 sezonu Prison Break. Oczywiscie wszystko juz jest dostepne, malolaci nawet juz napisy dorobili
-
Ktory telefon mam wybrac ?
Wzialem tego samsunga z400 i jestem happy
-
Ktory telefon mam wybrac ?
Konczy mi się umowa i mam do wyboru 3 telefony 1. Nokia E50 2. Nokia N70 3. Samsung Z400 Ktory model jest najlepszy ?
-
[B5 ADR] Czy to mogą być popychacze, napinacz, łańcuch rozrządu (video) ?
Na forum Volkswagena jeden gosc napisal: Twój problem nie polega na złym oleju czy zużytych szklankach. Masz niskie ciśnienie oleju w układzie. Nawala pompa olejowa, albo do wymiany masz panewki na wale. Przez to, że jest niskie ciśnienie, tłoczki w popychaczach nie wychylają się wystarczająco i dlatego klepie. Żaden olej nie pomoże. Możliwe przyczyny: - zużyta pompa ol. - nie działający regulator ciśnienia ol. - zapchany smok - no i te panewki na wale. Moze faktycznie ma rację i trzeba sprawdzic jeszcze raz cisnienie.
-
Właśnie odkryłem fajną metodę downloadu [p2m]
Mozecie macie jakis program do sciagania z rapidshare, megaupload itp. bez limitow, wylaczając rapget (nie dziala) i proxy.
-
[ADR] Lambda analiza logów
Przesladuje mnie blad 00591 i wydaje mi sie, ze jest za duze spalanie. Dzieki.
-
[ADR] Lambda analiza logów
Podaję bloki 006-011 (silnik rozgrzany)
-
[B5 ADR] Błąd 00561
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=29548 Ciekawy link dla tych co maja LPG BRC.
-
[ADR] Lambda analiza logów
Testy wykonalem na zimnym, bo nie mialem zbytnio czasu. Wydawalo mi sie, ze do pomiarow sondy sluzy blok 007 jestem w bledzie ?
-
[ADR] Lambda analiza logów
Czy moja sonda dziala poprawnie ? Test wykonalem na zimnym silniku.
-
Licencja OEM (microsoft)
Wykonując zlecenie w pewnej firmie, natknęłem się na ciekawą sytuację w sprawie licencji. Firma zakupiła licencje OEM Windows Xp dla starych, uzytkowanych już komputerów. Do tej pory wydawalo mi się, ze licencja OEM nabywa się tylko i wyłacznie z nowym sprzetem. Wlasciciel sklepu komputerowego stanowczo twiedzi, ze wszystko jest w porządku. Czy w ogole mozna sprzedawac OEM`owe licencje ?!?
-
[B5 AFN] Glosniki na tyl do 200 zl- Sony Xplode ?
Nie kupuj głośników na tył. Muzyka ma grac z przodu. Nie zrob tego bledu co ja (dewastacja tylnej polki).
-
[B5 ADR] Proszę o pomoc. Dziwny płyn chłodniczy (zważony? kawa z mlekiem?)
To wlasnie przekroczenie dopuszczalnej temperatury. Wskazowka pewnie się wychylila przed 120 st C. W chwili kupna auta rowniez mialem zwazony plyn, ale mechanik przepłukał cały układ zalal nowy i nie było problemu. Nie zapalala się zadna kontrolka.
-
Dobry program antywirusowy
Jaki polecacie dobry, tani program antywirusowy? Narazie testuję bitdefender 10 i spisuje się wyśmienicie. Moje pytanie nie dotyczy nortona (zamula) i avasta (słaba skuteczność).
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
Ciekawy czy jest człowiek na swiecie, ktory skasował taką brykę
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
LOL. Najpiekniejsza sylwetka jaka widzialem. http://pl.wikipedia.org/wiki/Bugatti_16.4_Veyron Pojemnosc 8.0 Moc 1001 KM Cena podstawowa: 1 127 210 EUR
-
Szroty (lubelskie)
Kolegi syn wracal z Londynu i 200 km przed granicą w Niemczech padła skrzynia w tej lagunce. Zaplacil 2500 PLN za lawete i pewnie drugie tyle zaplaci za remont skrzyni. Kurde przeciez to nowy samochód... Koles przyjechał do domu na urlop, wypoczynek.... Juz wiem dlaczego kazdy boi sie Francuzow