Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maciekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciekg

  1. Czy ktos moze podac adresy, telefony do szrotów z autami francuskimi? Poszukuję skrzyni biegów do renault laguna 2001`. Samochód jest w wersji angielskiej, czy skrzynia biegów bedzie pasowala ?
  2. maciekg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Kilka miesiecy temu zalozylem termostat (wahler). Jak narazie sprawuje się bez zarzutu. Jaka jest przeciętna zywotnosc termostatu ?
  3. Strasznie duze to spalanie. Uzytkuje ten sam silnik od ponad roku i nigdy nie spalil tyle gazu. (Kolega ma A6 z 2.8 i ostatnio mi się chwalil, ze na trasie wyszlo mu 11,5)
  4. maciekg odpowiedział(a) na endriuu temat w 1.8
    Zeby zamieszac sprawę polecam ELF 10w40.
  5. TTom3k: wydrukuj jedną z naszych fotek i powiedz, ze tak ma byc zrobione. Warsztat, w ktorym robilem instalację rowniez nalezy do sieci CZAKRAM. Fachowcy sami zaproponowali miejsce tego zaworu. W ogole to wczesniej bylo mi wszystko jedno, ale jak teraz widzę auta z zasyfionym wlewem w zderzaku.....
  6. No to i ja wkleję swoją klapkę
  7. Nasze forum to kopalnia wiedzy, wszystko jest dokladnie posegregowane. My wszyscy jestesmy poukladanymi ludzmi
  8. Po ostatnim sprawdzeniu ilosci spalanego paliwa jestem przerazony - prawie 12,5 l ! Na początku po zalozeniu instalacji i zalozonych zimowych, mniejszych oponach spalanie zaczynalo się od 8,5. Obecnie na gazie przejechalem okolo 12 tys km. Jeszcze 3 tys. i jadę na II przegląd gdzie czeka mnie wymiana filtra gazu. Co moze byc przyczyną takiego stanu rzeczy? Jesli chodzi o styl jazdy to 75% trasa i 25% miasto. Szczegoly spalania mozna zobaczyc w moim info
  9. Ten film jest P R Z E R A Ż A J Ą C Y...
  10. Jak to jest mozliwe, ze na stacji 123 (statoil) wchodzi mi 43 litry gazu, a np. w Lotosie, Orlenie, BP prawie zawsze jest to 40,20 - 40,30 l. Czy to kwestia ustawienia zaworu cisnienia na stacji ? Czy ktos tu oszukuje w ilosci zatankowanego paliwa ?
  11. Spalanie stukowe.... czy to wina kiepskiej jakosci paliwa? 00561 - blad mieszanki... ten blad przesladuje chyba wiekszosc wlascicieli ADR. Chyba nikomu jeszcze nie udalo sie ustalic przyczyny..
  12. A ja pare dni temu wrocilem z Jastrzebiej Góry, piekna miejscowosc tak jak juz pisali koledzy i kolezanki. Polecam rownież Stegnę - www.camp180.mierzeja.pl jak ktos wybiera się pod namiot - pełna kultura.
  13. Tak się zastanawiam, skad ma pieniadze 31 letni facet na audi a4 z 2006 roku kompleksy leczymy na innym forum / poziek
  14. Ludzie, co Wy tutaj wypisujecie... W wojsku jest po prostu za***iście Mnie WKU jakos sie uczepilo i co roku jestem na cwiczeniach rezerwy (5 krotnie - od wyjscia), ale wcale sie z tego powodu nie martwie. Zawsze jest to jakas odskocznia od mozolnej pracy przy biurku. Idz do woja i nic nie sciemniaj no chyba, ze masz dobrą robotę, wtedy to faktycznie szkoda czasu. plut. pchor. rezerwy MG JW - Poznań, Świetoszów, Wolfhagen.
  15. Polecam olej Elf 10w40 + filtr oleju filtron OP 526/1
  16. Jesli to wina popychaczy to standardowe juz pytanie do tego przypadku: czy wymieniales olej ? Jesli tak to kiedy? Jaki jest zalany? Jaki przebieg auta?
  17. Jak juz wczesniej napisano w naszych silnikach stosuje się obecnie pasek rozrzadu z 153 ząbkami. Inny jest rowniez napinacz, stary był "podobno" awaryjny. Mój stary napinacz wyglądał tak: W moim autku, prawdopodobnie tylko sam pasek był wymieniony przy 113 tys. km. Napinacz, ktory wkleilem wytrzymał 176 tys. km ! [(Auto z Włoch ]
  18. Ja nic nie sciemniam, zobacz moje info o spalaniu i rachunki na paliwo
  19. W marcu 2006 r. brat kupił C4 (2.8 benz.) przyprowadzony z Włoch. Ja kupiłem swoją A4 w maju 2006 r., rowniez z tego kraju. Brat przejechał swoim autem koło 10 tys. km i nic się nie popsuło (nie piszę juz o wymianie rozrządu, filtrów oleju). Swoją A4 przejechałem cos koło 30 tys. km i na wymianę części wtopiłem +/- 6000 zł (nie liczę pasków, filtrów, nowych opon, założenia instalacji gazowej), moje awarie to: pompa paliwa, wahacze,koncowka drazka, tarcza sprzegla, wymiana plecionki w wydechu, uszczelniacz wału, naprawa pompki centralnego, wymiana paska wielorowkowego z napinaczem, klimy, wspomagania. Audi 100 jest z 1991 r., moje z 1995. Myślę, że C4 jest o wiele mniej awaryjne od naszych A4`rek. Nie piszę juz o komforcie jazdy i tym, ze jest wiecej miejsca w środku. Mimo tego i tak wolę swoje A4 :th:
  20. maciekg odpowiedział(a) na maciekg temat w Audi A4 B5
    Czy filtr boscha ma ten zaworek ?[br]Dopisany: 13 Lipiec 2007, 09:03 _________________________________________________Jezeli zaworek zatrzymuje olej, aby nie spływał on do miski to jak to sie ma do stanu poziomu na bagnecie ? Ciekawe ile jest tego zatrzymanego oleju na gorze.
  21. Tylko 150 zł ??????????? Kiedys sprawdzalem i do mojego B5 zamiennik boscha kosztuje 1000 zł!
  22. Wymieniles sam łańcuch bez napinacza?
  23. Ja rowniez polecam Sequent 24! W jakiej cenie proponowali Ci instalacje ?
  24. maciekg odpowiedział(a) na maciekg temat w Audi A4 B5
    Kolejne informacje, na ten temat: http://forum.apmotorsport.pl/viewtopic.php?p=1368

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.