Treść opublikowana przez adamFox
-
Wakacje-Bułgaria 2010
witam Zastanawiamy się z dziewczyna nad wyjazdem do Bułgarii. Był może ktoś z Was i może coś polecić?? region słoneczny brzeg złote piaski. czytamy dużo opinii różnych biur podróż oraz hoteli a to nas najbardziej interesuje. ma być czysto ładnie i przyjemnie no i oczywiście hotel z basenem -dla oka . jeżeli ktoś może się na ten temat wypowiedzieć prosimy o rade wskazówkę gdyż jest to nasz pierwszy wyjazd za granice...aha cena tak do około 1300zł za osobę prosimy o doradzenie może nawet jakichś biur podróży godnych polecenia oraz hoteli (konkretnie najlepiej adres nazwa itd) ps planujemy wyjazd tak na 1 września
-
[ALL] Olkusz i okolice
me too ..... choć jeżdżę do chrzanowa ale w tyg mogę podjechać jak tylko nie będę w pracy
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
u mnie musowa wymiana
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dziś godz około 18:20 zielone B5 sedan nr rej GSP 87.... trasa Dąbrowa Górnicza - Olkusz
-
[ALL B6] Gdzie naprawiać?
http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/katowice_bml_leszek_machulec_ul_sandacza-t119203.0.html;msg1417191[br] _________________________________________________masz nie daleko
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
nice
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/90a2da273e136483.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a91652edabb44575.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8370ff9aa22fa7de.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b5f210a2fd97ac1f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/88ada95ef8a67cbe.html mam nadzieję że jest ok
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
kompa ??? => to musisz mieć ładny przedłużacz :gwizdanie: fiu fiu
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
a co aj mam powiedziec [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 09:33_________________________________________________ kabelek mam usb
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
mnie niet
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
a czy ten zakres nie waha się od -3 - +3???
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
jesteś pewien?? bo dziś jadę do mechanika i go chyba spier... za to bo rozrząd ma 26tys dopiero!!!!
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
no :tongue4: :tongue4:
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ciekawe pod jaką "banderą" się zacznie ??
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
team KCH będzie??
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
zapowiada się ładnie ... no gdyby nie ten wiaterek
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
jarko => no to dla mnie 2 szt
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
ciekawe czy dobrze zrobione bo trochę się z dziewczyna pokłóciłem podczas prób :/
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ciepły i jak ??? była narada /zgromadzenie?? :gwizdanie: już ciepło
-
[ALL] Oczekujac Roberta Tockiego
sorki ale rozmawiałem kiedyś z nim (w całkiem innym temacie-też miał mi cos załatwić i ciesze się ze nie doszło do finalizacji naszych rozmów i esów) i mam co do kolego rtocki mieszane odczucia...to tylko moja prywatna opinia więcej sie nie mieszam ale miejmy nadzieję że z jego rodzinką jest jak najlepiej
-
Strefa Śmiechu
o mało co a by rozje... auto http://www.milanos.pl/vid-10956-Tatusia-popisy-na-deskorolce.html
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
adamFox ano ... może teraz będzie trochę wiecej czasu :>
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
może tak jak było
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
no no no ... czekam
-
[ALL] Problem z rozkodowaniem
jeżeli macie taki kod na radiu (pierwsze znaki) to może pomogę: AUZ 1Z4 .......