Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fecik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fecik

  1. Ja założyłem MEYLE HD 65złszt., 4 lata gwarancji przejechałem na nich 20 tyś i na razie cisza.Wachacz też taki założyłem i nie żałuje jak na razie.A co do lema, to mojemu koledze w A6 dłużej wytrzymał hartowski wachacz niż niby ten za***isty orginał.
  2. fecik odpowiedział(a) na danzan temat w 1.8
    Ja jeżdże moim audikiem od ponad 5 lat na gazie,zrobiłem nim tylko 85 tyś km ponieważ przez 2 lata jeżdziłem wiecej firmowym.Jeżeli chodzi o silnik ,to żadna rakieta to nie jest.Jest to zwykły samochód do przemieszczania sie po naszych pieknych zajeb..... drogach.co do awarnyjności niema z nim żadnego problemu(o ile sie dba o niego jak o każdy inny, konstrukcja cepa) Jeżeli chodzi zaś o spalanie to na PB w miescie 10L i jesli komuś pali mniej to znaczy że na gaz nie naciska! Co do Gazu 11-12L przy dośc dynamicznej jeżdzie(zima koło 13L), w trasie nigdy nie spalił mi mniej niż 10L gazu.Zaś jesli chodzi o odczucia miedzy pb a tdi to wiadomo że tdi ma wiekszy moment co sprowadza sie do odczucia lepszego przyspieszenia ( co w wiekszości przypadków jest złudnym odczuciem bo jeszcze żąden tdi 115 konny nie dał mi rady!) Podsumowując jest to normalne autko do normalnej jazdy,przy normalnych jak dla zwykłego śmiertelnika kosztach utrzymania a nie do scigania się!Jeśli chodzi co o autko do zap........ to kup sobie S4 bo cała reszta to są mniej lub bardziej żwawe autka!Pozdrawiam
  3. Zacznij od sprawdzenia czy masz orginalne świece (powinny być NGK BKUR 6 ET-10)bo jeżeli mechanik wsadził ci jakieś CHAMPIONY czy jak twierdza niektórzy SPECJALNE świece do gazu(bzdura kompletna!nie daj sie naciągnąć!) to te silniki nie lubią takiego badziewia i długo one nie pożyja!Co do kabli WN i fajek( bo w tym silniku jest to 2+2) to wytrzymuja one koło 150 tyś km (też jeżeli są ori!) zaś świece koło 40tyś.Jak bedziesz pewien żę masz ogranięty temat ze strony zapłonu i nic to nie zmeni to wtedy pozostaje ci tylko gazownik. Pozdrawiam
  4. Jeżeli jest z elektronika to za 460zł to chinszczyzna!(bez elek. można za tyle kupić) orginal kupowałęm koledze w zeszłym roku i zaplaciłęm 750zł(w serwisie 1420zł)Co do wymiany to jak kolega wczesniej napisał przód trzeba rozebrać.A co do wymiany napinacza , to jeżeli niema z nim problemu i ślizgi są całe to wymiana samego łąńcucha wystarczy.Kosz SWAGA koło 100zł Pozdrawiam
  5. 00532 P1746 Moduł kontroli transmisji – napięcie zasilania (B+) usterka słabej baterii lub złe uziemienie 00561 Kontrola dodawania mieszanki 01247 Zawór kanistra regulatora odpowietrzającego EVAP – N11 01250 P0202 Cylinder 2 – usterka wtrysku – N31 01251 P0203 Cylinder 3 – usterka wtrysku – N32 01252 P0204 Cylinder 4 – usterka wtrysku – N33 16486 P0102 Masa lub poziom obwodu przepływu powietrza – niskie wejście 16500 P0116 Obwód temperatury chłodziwa silnika - problem zakresu / działania 18010 P1602 Terminal 30 źródła zasilania (B+) – niskie napięcie 16705 niema takiego błedu coś mi sie wydaje żę to autko dłłłuugo na paliwie nie jezdziło!
  6. o to pozostaje ci jednak warsztat.
  7. spróbuj otworzyć korek wlewu do baku.Może nie działa ci odpowietrzenie. Podepnij też manometr i sprawdz jak cisnie ta pompa.
  8. co do autka kolegi to juz jest ok, kable w instalacji sie pozwierały i rozrząd był przesuniety o jeden zabek.(3 mechaników sprawdzało wczesniej rozrząd i gadali że jest ok)ale sie mylili! Moc wróciła i HAll nie świeci!
  9. kolega ma dokładnie ten sam problem co ty, jechał se autkiem i nagle brak mocy! i też świeci czujnik HALA. I też niby wszystko ok. W przyszłym tygodniu bede znał przyczyne ,jak nie ogarniesz swojej to postaram ci sie jakos pomoc.
  10. fecik odpowiedział(a) na landryn86 temat w Audi A4 B5
    Kolega bolo73 dobrze gada,a co do wentylatora elek. to wlacza sie on dopiero jak temperatura silnika bedzie kolo 102 stopnie! takze nie ma sie chyba czym martwic, i niema co szukac dziury w całym na chama! pozdrawiam
  11. hmmm .zdejmnij tarcze,wyszyść dokładnie piaste i wewnetrzna strone tarczy ,która dolega do piasty.A problem zniknie! miałem tak nie raz! dzieje sie tak jak po dluższym używanieu autka sciagnie sie kolo i przesunie sama tarcze w inne miejsce na piascie,a wierz mi ze dostanie sie tam nie wielki syf i juz sie pojawia problem bicia.Pewnie tez delikatnie bije ci przy hamowanieu pedał hamulca.
  12. wedlóg tego co mi napisałeś, to orginał to tak jak wyzej napisałem ---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:31 ---------- trzeba szukac zamiennika do tego numeru! ---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:32 ---------- końcówka B
  13. jakiś kod silnika? ---------- Post added at 19:10 ---------- Previous post was at 19:07 ---------- bo na pierwszy rzut oka w etke, to numer fabryczny to 8E0 498 625 B
  14. mysle ze wystarczyłoby poczekac az sie troche podladuje z drugirgo autka ,i dopiero probowac odpalac
  15. to jest kntrolka immo!
  16. dokładnie ,cza zdjać caly tunel. mam magika co jak zadzwoniłem do niego i powiedziałem mu ze w mróz zapaliła mi sie poducha ,to od razu powiedział mi ze było kombinowane z aku! bo audi już tak ma!
  17. fecik odpowiedział(a) na maniek1983 temat w Audi A4 B5
    a patrzyłeś kolego od strony pasażera jest taka sama klapa na konsoli z drugiej strony od bezp. tam jest kabelek króry rozłącza poduche (rozłącza sie ja tam zamiast odłączać aku).Może tam tkwi problem. :)o lie pamietam to ma czerwona wtyczke.jak u siebie wyciągałem kiere to tylko ten kabel odpinałem. Nie musiałęm póżniej podpinac vag-a.
  18. Najprosciej bedzie chyba wyjac radyjko i włożyć ręke,jak tam bedzie to pewnie go wymacasz a co do sterownika air. to mi koleżka też go tak załatwił! Wysiadł aku i zaczoł kombinować z drugi autkiem,poczym po chwili szlak tyrafił ster.air.
  19. dobrze gada 13.9- 14.4 optymalnie! :>
  20. na poczatek podepnij vag-a ,co on pokaze, a pozniej mozna kombinowac dalej
  21. tu masz racje co do kabla minusowego,ja mam przykrecony do pasa pod siedzeniem i jest ok.jednak pozostale kable (chodzi mi o czincze) pusc druga strona! Ja pare latek temu w innym autku puscilem w jednym progu i strasznie mi gwizdalo w glosnikach! po podziale na dwie strony problem znikl
  22. dokładnie! przez ECU![br]Dopisany: 02 Luty 2012, 14:29_________________________________________________a co do Cb to az takiego poboru niema,także mozesz podpiac pod plus np.z zapalniczki
  23. :> miałem dokładnie ten sam problem! Wymieniłem term, i po problemie! chorzów ul pudlerska 39 najtańsze-częśći.pl maja tam duzy wybór! ja kupiłęm MEYLA za 29 zł i problem zniknoł
  24. no kolego ten czujnik wysyłą do ECU sygnał czy ma wzbogacic mieszanke czy nie! takze jak bedzie uszk, to mozesz miec problemy z rozruchem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.