Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fecik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fecik

  1. sterowniki air.czesto padają po kombinowaniu z aku.....!jak koledzy wyzej napisali najpierw usunac problem z aku!!!,a dopiero pozniej sie zajac air.
  2. kolego jak podłączasz wzm. to tylko pod aku.! nie obciążaj instalacji! a reszte kabli puść druga stroną bo inaczej bedziesz miał niepotrzebne zaklucenia w glosnikach! i trza bedzie zamontowac filtr na kabelkach
  3. kolego zf to jest caly odlew,a koyo to czesciowo odlew a czesciowo zwykla metalowa rurka.
  4. No na taki pomysł to wpadłbym bez pomocy! [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 18:22_________________________________________________I żeby było ciekawiej to raz jest wszystko ok,a za chwile znowu sie włącza!
  5. Witam.Mam problem z wentylatorem klimatyzacji.Polega on na tym że po włączeniu zapłonu zaczyna chodzić wentylator od klimy na drugim biegu!Klima działa a vag nic nie pokazuje! Może miał ktoś podobny problem,bo na forum nic nie znalazłem.
  6. Witam. Ja zrobiłem 50 tys km na MS i własnie sie kończy,zaczyna stukać prwy dolny tylny wahacz.reszta tez juz nie najlepsza! Ale co prawda dałem za nie 550zł i jezdziłem tylko po miescie, także myśle ze sa warte tych pieniedzy!Pozdrawiam
  7. fecik odpowiedział(a) na grzesu3 temat w Audi A4 B5
    0 58 133 063
  8. fecik odpowiedział(a) na Rosji55 temat w Audi A4 B5
    jak masz klime to przynajmniej 65Ah[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:31_________________________________________________kolego ja tez wlasnie w taki sam sposob zabilem aku.mial 2 lata i 51Ah.i nagle w ta zime szlak go trafil dokladnie tak jak u ciebie teraz ma 74 i kreci ja h.. [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:34_________________________________________________a kto tak pisze ze powinien miec kolo 42Ah?komus sie chyba pomieszalo !45 to wkaldali do malucha :> to po cholere tam jest alternator 90 watt
  9. fecik odpowiedział(a) na Rosji55 temat w Audi A4 B5
    10.5 wolta to jest skrajnie wyczerpany aku! i moze byc lipa z nim! naladuj wsadz do autka i zmierz ladowanie powinno miec miedzy 13.9 - 14.5 wolta.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 20:25_________________________________________________a i jeszcze jedono, 52ah to za malo!!!
  10. tak wymienia.wymiana z tego co pamietam to kolo 200zł masz tel.najlepiej zrobisz jak sam zapytasz.32 259 81 3 :rolleyes:2
  11. kolego warszawska 60 katowice,placisz 360zł i oddajesz stara .ja tam wymienilem i nie zaluje!chodzi jak nowa i oczywiscie na gwarancji.facet zajmuje sie tym od 20 paru lat.
  12. nie nasmiewam sie , a co do numerów według etki to 038 109 119 P to pasek,038 109 243M to rolka,038 109 244 to rolka odwracajaca 121-01 numer pompy wodnej moze to ci cos pomoze.pozdrawiam
  13. wielkie dzieki .pozdrawiam :>
  14. tu wszystko znajdziesz http://sklep.intercars.com.pl/ zarowno czesci jak i ceny. pozdrawiam
  15. witam. gdzie jest ten warsztat w katowicach?prosze o namiary.pozdrawiam
  16. pierwsze co zrobilem to odpiolem aku!ale nic nie pomoglo!pozostaje szukac dalej [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 20:38_________________________________________________witam ponownie :)kolega w pracy ma taki sam silnik jak ja w audiku wiec podmienilem czujnik hala na chwile i jak reka odjoł!!!! kreci jak wsciekly az do odciecia!zamowilem juz uzywke na allegro cale 30 zł. pozdrawiam.
  17. jak stuka w silniku to panewki albo korbowod! pewnie jakis zajechany padalec!
  18. witam.mam ten sam problem i te same objawy i ten sam blad ,a moj kolega mechanic(najlepszy jakich znam!)powiedzial mi ze raczej watpliwe zeby to byl czujnik hala,ale musialbym mu postawic autko na warsztat zeby powiedzial mi cos wiecej.jak na razie niema czasu na to. jezdze juz tak pol roku i nic sie nie dzieje.mam jeszcze kolege co ma takiego samego audika,bede musia przezucic czujnik i sprawdzic czy bedzie jakas zmiana.a jesli ty bedziesz pierwszy to prosze o udzielenie wiadomosci na ten temat.pozdrawiam.
  19. Witam ponownie.Nie pisałem nic wczesniej bo nie miałem czasu zajrzeć,ale dzis zajrzałem i działa!Przelutowałem złacza pomiedzy panelem przednim a płytka głowna i wyczysciłem styki pod gumkami i jest ok.Pozdrawiam.
  20. ja tez od dzis mam taki problem i podejrzewam ze to sa zimne luty na płytce. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 21:23_________________________________________________jutro sprobuje go naprawic,jak mi sie uda to napisze co było przyczyną.
  21. witam.mialek taki sam problem i nie byl to uszkodzony silnik krokowy ,bo w tym modelu go nie ma!problem tkwil w potencjometrze przepustnicy.
  22. Chorzów .Witam Wszystkich:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.